karneval

Eskymácký kostým na karneval – nápady na oblečení, líčení a spol.

Eskymácký kostým dítě-udělej si sám-kapuce-kožešina

Hledáte kreativní nápady na karnevalové kostýmy, které jsou jedinečné a poutavé, pak jste u eskymáckého převleku správně. A Eskymácký kostým je vhodný pro děti i dospělé a je dobrým nápadem na karneval. Vzhledem k tomu, že Mardi Gras padá každý rok na konci zimy, můžete vy a vaše rodina procházet v teple a pohodlí po karnevalu v eskymáckých kostýmech a nemusíte si dělat starosti s chladem. V tomto článku jsme dali dohromady mnoho nápadů na eskymácké kostýmy, líčení, doplňky a šperky, které můžete použít jako inspiraci pro letošní kostým pro Mardi Gras.

Typický eskymácký kostým – důležité vlastnosti

Eskymák kostým dítě dívka kožešina bílá hnědá

Eskymáci jsou lidé, kteří žijí v severní polární oblasti. Tato oblast zahrnuje severovýchodní Sibiř, arktické oblasti Aljašky a Kanady a Grónsko. Eskymáci jsou rozděleni do dvou hlavních skupin podle toho, kde žijí – Inuit a Yupik. Obě skupiny nosí typické oblečení, které odpovídá nízkým teplotám v polární oblasti. Nejdůležitější vlastností oblečení je kabát nebo takzvaná parka, která je vyrobena z kožešiny a nabízí nejlepší ochranu před chladem.

Eskymácké kostýmní nápady pro miminka

Eskymácký kostým originální kapuce pro kojence

Eskymácké oblečení jako karnevalový kostým je roztomilý nápad pro miminka. Váš malý bude ve velké bundě s kapucí vypadat opravdu roztomile a určitě mu nebude zima. Tradiční oděv Eskymáků se v Německu shání těžko nebo za velmi vysokou cenu. Místo toho si můžete koupit hotové eskymácké kostýmy na karneval nebo je napodobit jednoduchým oblečením. S různými tkaninami a šicím strojem můžete také ušít eskymácký kostým pro dítě nebo dítě sami.

Kostýmy eskymáka a ledního medvěda

Eskymácký kostým děti-eskimo-bunda-boty-kostým ledního medvěda

Specifickými zvířaty pro severní polární oblasti jsou lední medvědi. Pokud hledáte kreativní nápad na partnerské kostýmy pro děti z této oblasti, můžete zkombinovat eskymácký kostým s kostýmem ledního medvěda. Tento partnerský vzhled je ideální pro sourozence nebo bratry. Eskymácký karnevalový kostým si můžete sami vyrobit kabátem s kožešinovou kapucí a útulnými kozačkami. Celé kostýmy nebo jen masky lze použít k přestrojení za lední medvědy.

Ušijte si eskymácký karnevalový kostým pro dítě sami

Kostým Eskymák dětský nápad-líčení-bambulka-kostým-kočička

Pokud umíte dobře používat šicí stroj, můžete si eskymácký kostým pro dítě ušít sami. Měli byste si vybrat látku, se kterou se vám nejlépe pracuje a která se hodí k oblečení. Poté můžete ušít bundičku s kapucí a okořenit falešnou kožešinou. Kromě eskymáckého kostýmu potřebujete kalhoty a na přání červené líčení na tváře.

Eskymácké doplňky, které ladí s kostýmem

eskimo-kostým-děti-chlapec-kabát-kožešiny-sněžnice

V polárních oblastech používali Eskymáci až do vynálezu sněžného skútru jako dopravní prostředek pouze psí spřežení. Tyto saně obvykle táhne několik psů, obvykle husky. Se saněmi jako doplňkem můžete doplnit eskymácký kostým a udělat ho ještě autentičtějším, zvláště pokud je na Mardi Gras sníh. Vhodné jsou také typické eskymácké sněžnice s dřevěnými rámy ve tvaru medvědí tlapy. Pokud vás zajímá kutilský projekt, můžete si vyzkoušet výrobu sněžnic sami jako příslušenství.

DIY ryby a kopí pro eskymácký kostým

eskimo-kostým-děti-nápady-příslušenství-rybí oštěp

Inuité z polárních oblastí jsou známí rybolovem na ledu. Z tohoto důvodu můžete eskymácký kostým doplnit o ulovené ryby nebo rybářský prut jako příslušenství. Na ryby můžete použít plyšové hračky nebo si je můžete jednoduše vyrobit sami z plsti a vaty. Místo udice si můžete vyrobit oštěp z klacku, nějaké látky a vaty. Jak získat eskymácký lovecký kostým.

Eskymácké kostýmy pro děti ve školce

eskimo-kostým-děti-karneval-nápady-školka

Oblékání jako eskymák je nejen roztomilé, ale také zajímavé pro děti. Eskimácký kostým je vhodný zejména pro děti ve školce, protože mohou poznat novou kulturu. Za tímto účelem jim můžete vyprávět krátký příběh o inuitské kultuře a způsobu života.

Alternativy k typické inuitské parce

eskimo-kostým-autentická-parka-kožešinová kapuce

U eskymáckého kostýmu pro ženy nebo muže hraje sako nejdůležitější roli. Typická inuitská parka z pravé kožešiny je příliš tlustá a teplá a také velmi drahá na to, aby se dala použít jako karnevalový kostým. Na karneval můžete spíše nosit jinou bundu nebo kabát, který vypadá podobně jako parka.

Na převlek použijte vlastní zimní bundu

eskimo-kostým-snadno napodobitelná-parka-kapuce

Pokud se chcete letos obejít bez letních převleků a projít se teplým masopustem, pak je pro vás inucký kostým tím nejlepším rozhodnutím. Pokud máte teplou zimní bundu s kožešinovou kapucí, můžete ji použít jako součást eskymáckého kostýmu. Stačí si nasadit nadýchanou kapuci a budete vypadat jako Eskymák.

Vyrobte si eskymácký kostým sami

eskimo-kostým-ženy-muži-skupinové-kostýmy-karneval

Abyste si mohli vyrobit kreativní eskymácké kostýmy na karneval sami, měli byste věnovat pozornost nejdůležitějším rysům oblečení. Pokud jde o barvy, doporučují se tmavé tóny s bílými a šedými prvky. K tomu se skvěle hodí hnědá bunda s kožešinovou kapucí. Alternativně můžete použít jednoduchou bundu a našit kapuci a zip na plyš. Jako boty se doporučují typické eskymácké kozačky s kožešinou, které si můžete vyrobit i sami.

Eskymácký převlek pro dívky

eskimo-kostým-make-up-parka-kapuce-šperky

Eskymácký kostým pro ženy a dívky můžete doplnit sladěnými doplňky a líčením. Útulný vzhled s umělou kožešinou u saka a kapuce můžete ještě elegantněji udělat pomocí šperků. Pokud nenosíte rukavice, můžete na ozdobení rukou použít velké prsteny. Nepotřebujete náušnice a náhrdelníky, protože zůstávají bez povšimnutí pod bundou. Krásný make-up je naopak dobrým doplňkem kostýmu.

Eskymácké líčení – jednoduché nápady

eskimo-kostým-líčení-tipy-líčení očí

Pokud byste se chtěli nalíčit, aby ladily s vaším karnevalovým kostýmem, přinášíme pár užitečných eskymáckých tipů na líčení. První věc, kterou můžete udělat, je použít na tváře ruměnec. Tvářenku lze nanášet buď štětcem na pudr, nebo prsty. Jakmile máte dokonalou pleť, můžete nyní začít s líčením očí. Tmavé linky pod očima, které můžete nalíčit černou kohlovou tužkou nebo oční linkou, jsou skvělý nápad. Nyní zvýrazněte oči řasenkou a máte hotovo. Nakonec nalíčte rty tmavě růžovou rtěnkou a nechte je zářit odpovídajícím leskem na rty.

Eskymácké tipy na líčení na obličej

eskimo-kostým-dámy-líčení-tipy na líčení-karneval

Elegantní barva na obličej s kmenovými motivy se krásně kombinuje s eskymáckým kostýmem. Nejprve obklopte oči černým kohlem, čímž se linky trochu prodlouží. Poté nalíčte oční víčka a pod očima oční stíny ve dvou odstínech oranžové. Nyní můžete kohlovou tužkou namalovat některé kmenové motivy a znovu je zvýraznit oranžovou barvou. S trochou tvářenky a sladěnou rtěnkou je eskymácký make-up připraven.

Eskymácký kostým pro ženy s kožešinovou vestou

eskimo-kostým-karneval-kabát-kožešina-kapuce-klobouk

Kožešinová vesta je oblíbený zimní módní doplněk, který chrání před chladem a vypadá stylově. Pokud máte kožešinovou vestu ve vlastním šatníku, můžete ji použít jako součást eskymáckého kostýmu. U vest nebo anoraků bez kapuce jej lze nahradit útulným kožešinovým kloboukem. Můžete si je také vyrobit sami z jednoduchého klobouku a plyše.

Eskymácké šaty s kapucí a bambulí

eskimo-kostým-dámské šaty-hnědé-koření up-karneval

Pokud byste se chtěli na karneval obléknout jako eskymáci, ale neměli byste kabát, můžete alternativně použít eskymácké šaty jako kostým. Perfektní eskymácké šaty by měly být hnědé, s ozdobnými ozdobami na rukávech a lemu. Kromě toho by měla mít kapuci, kterou na lemu zdobí nadýchané aplikace z umělé kožešiny. Pěkným doplňkem jsou ozdobné bambule, díky nimž je eskymácký kostým velmi zvláštní. Šaty se skvěle hodí jako hřejivý karnevalový kostým pro ženy nebo dívky.

Nechte si eskymácky obléknout sami

eskimo-kostým-motivy-rukávy-bílá-mazlivá

Pokud umíte dobře používat šicí stroj, můžete si šaty pro eskymácký kostým ušít sami. Místo toho, abyste začínali od nuly, můžete opět použít základní šaty a okořenit je sladěním prvků. Rukávy a kapuci můžete ozdobit plyšovou tkaninou nebo umělou kožešinou. Zkombinujte eskymácké šaty s odpovídajícími eskymáckými botami a vzhled je připraven.

Možné barvy pro eskymácký kostým s šaty

eskimo-kostým-dámy-béžové-šaty-hnědé-kožešiny

Pokud se vám nelíbí hnědá jako barva, existují také některé další barvy, které jsou vhodné pro eskymácký kostým. Z palety hnědých barev můžete zvážit světlé odstíny, jako je béžová. S převlekem v bílé barvě vypadáte nejen jako Eskymák, ale také jako sněhová princezna. Další možnosti pro barvu eskymáckých šatů jsou světle modrá nebo khaki zelená.

Najděte si vhodnou obuv ke kostýmu Eskymáka

eskimo-kostým-boty-kozačky-kožešina-hřejivá-mazlivá

Populace arktických oblastí nosí jako obuv typické eskymácké nebo inuitské boty, které jsou vyrobeny z kožešiny. Kůže velmi dobře zahřívá chodidla a nabízí optimální ochranu před chladem v severní polární oblasti. Protože každý Eskymák nosí takové nadýchané boty, jsou důležitou součástí eskymáckého kostýmu. V Německu jsou takové boty také velmi oblíbené na zimu a nabízejí se s pravou i umělou kožešinou. Pokud už máte doma pár, můžete je použít i na karneval.

Vyrobte si eskymácké boty sami z umělé kožešiny

eskimo-kostým-eskimo-boty-udělej si sám-kožešinu

Návleky na nohy s kožešinou představují alternativu k eskymáckým botám. Eskymácké rukavice si můžete také vyrobit sami z umělé kožešiny. Kupte si umělou kožešinu v barvě, která odpovídá kostýmu, změřte obvod nohou a ušijte jednoduché návleky na nohy. Když se obují přes boty, rukavice vypadají jako skutečné eskymácké boty.

Odpovídající doplňky ke kostýmu Eskymáka

eskimo-kostým-doplňky-rukavice-kožešina-hnědá

Pokud jste se rozhodli pro eskymácký kostým pro Mardi Gras, pak můžete ještě zvážit nějaké vhodné doplňky. Rukavice jsou například důležitým oděvem pro polární oblasti. K tomu se nejlépe hodí útulné rukavice s kožešinou. Ke kostýmu můžete také přidat tašku a sněhové brýle. Sněhové brýle Inuit nabízejí optimální ochranu očí, protože mají úzké štěrbiny, které propouštějí méně světla a sněhu. Z lepenky si můžete s dítětem dokonce vyrobit jednoduché eskymácké sněhové brýle.

Karnevalové kostýmy udělejte si sami

eskimo-kostým-udělej si sám-polární medvěd-pár-kostýmy

Chtěli byste se obléknout s někým z rodiny nebo s přítelem do vtipných partnerských kostýmů pro Mardi Gras, pak můžete za kostýmy považovat rybářského Eskymáka a ledního medvěda. Ke kostýmu Eskymáka potřebujete vhodné oblečení, rybářský prut a úlovek jako příslušenství. Kostým ledního medvěda můžete znovu vytvořit s medvědím kloboukem nebo maskou a bílým oblečením.

Dámský kostým Eskymák v bílém provedení

eskimo-kostým-ženy-bílá-sukně-top-kapuce-rukavice

Abyste vypadali jako Eskymáci, nepotřebujete dlouhé, těžké kabáty v hnědé barvě. Tento nápad na mimořádný eskymácký kostým se skládá z bílé sukně s falešnou kožešinou, bílého topu s kožešinovou kapucí a bílých návleků na nohy a rukavic. Kostým je vhodný pro ženy, které se chtějí na karneval atraktivně obléknout. Americká modelka Kylie Jenner si tento look zvolila i na kostýmní párty v roce 2015.

Modré šaty ke kostýmu eskymáka nebo sněhové princezny

eskimo-kostým-šaty-kapuce-modrá-dívka-bílé boty

Kostýmy sněhové princezny s šaty v bílé nebo světle modré barvě lze použít také jako eskymácké kostýmy pro ženy nebo dívky. Pokud má kostým kapuci a plyš na leme, pak je vhodný jako eskymácký převlek. Zkombinujte šaty s teplými kozačkami a nemůžete si dělat starosti s chladem.

karneval

Eskymácký kostým na karneval – nápady na oblečení, líčení a spol.

Eskymácký kostým dítě-udělej si sám-kapuce-kožešina

Hledáte kreativní nápady na karnevalové kostýmy, které jsou jedinečné a poutavé, pak jste u eskymáckého převleku správně. A Eskymácký kostým je vhodný pro děti i dospělé a je dobrým nápadem na karneval. Vzhledem k tomu, že Mardi Gras padá každý rok na konci zimy, můžete vy a vaše rodina procházet v teple a pohodlí po karnevalu v eskymáckých kostýmech a nemusíte si dělat starosti s chladem. V tomto článku jsme dali dohromady mnoho nápadů na eskymácké kostýmy, líčení, doplňky a šperky, které můžete použít jako inspiraci pro letošní kostým pro Mardi Gras.

Typický eskymácký kostým – důležité vlastnosti

Eskymák kostým dítě dívka kožešina bílá hnědá

Eskymáci jsou lidé, kteří žijí v severní polární oblasti. Tato oblast zahrnuje severovýchodní Sibiř, arktické oblasti Aljašky a Kanady a Grónsko. Eskymáci jsou rozděleni do dvou hlavních skupin podle toho, kde žijí – Inuit a Yupik. Obě skupiny nosí typické oblečení, které odpovídá nízkým teplotám v polární oblasti. Nejdůležitější vlastností oblečení je kabát nebo takzvaná parka, která je vyrobena z kožešiny a nabízí nejlepší ochranu před chladem.

Eskymácké kostýmní nápady pro miminka

Eskymácký kostým originální kapuce pro kojence

Eskymácké oblečení jako karnevalový kostým je roztomilý nápad pro miminka. Váš malý bude ve velké bundě s kapucí vypadat opravdu roztomile a určitě mu nebude zima. Tradiční oděv Eskymáků se v Německu shání těžko nebo za velmi vysokou cenu. Místo toho si můžete koupit hotové eskymácké kostýmy na karneval nebo je napodobit jednoduchým oblečením. S různými tkaninami a šicím strojem můžete také ušít eskymácký kostým pro dítě nebo dítě sami.

Kostýmy eskymáka a ledního medvěda

Eskymácký kostým děti-eskimo-bunda-boty-kostým ledního medvěda

Specifickými zvířaty pro severní polární oblasti jsou lední medvědi. Pokud hledáte kreativní nápad na partnerské kostýmy pro děti z této oblasti, můžete zkombinovat eskymácký kostým s kostýmem ledního medvěda. Tento partnerský vzhled je ideální pro sourozence nebo bratry. Eskymácký karnevalový kostým si můžete sami vyrobit kabátem s kožešinovou kapucí a útulnými kozačkami. Celé kostýmy nebo jen masky lze použít k přestrojení za lední medvědy.

Ušijte si eskymácký karnevalový kostým pro dítě sami

Kostým Eskymák dětský nápad-líčení-bambulka-kostým-kočička

Pokud umíte dobře používat šicí stroj, můžete si eskymácký kostým pro dítě ušít sami. Měli byste si vybrat látku, se kterou se vám nejlépe pracuje a která se hodí k oblečení. Poté můžete ušít bundičku s kapucí a okořenit falešnou kožešinou. Kromě eskymáckého kostýmu potřebujete kalhoty a na přání červené líčení na tváře.

Eskymácké doplňky, které ladí s kostýmem

eskimo-kostým-děti-chlapec-kabát-kožešiny-sněžnice

V polárních oblastech používali Eskymáci až do vynálezu sněžného skútru jako dopravní prostředek pouze psí spřežení. Tyto saně obvykle táhne několik psů, obvykle husky. Se saněmi jako doplňkem můžete doplnit eskymácký kostým a udělat ho ještě autentičtějším, zvláště pokud je na Mardi Gras sníh. Vhodné jsou také typické eskymácké sněžnice s dřevěnými rámy ve tvaru medvědí tlapy. Pokud vás zajímá kutilský projekt, můžete si vyzkoušet výrobu sněžnic sami jako příslušenství.

DIY ryby a kopí pro eskymácký kostým

eskimo-kostým-děti-nápady-příslušenství-rybí oštěp

Inuité z polárních oblastí jsou známí rybolovem na ledu. Z tohoto důvodu můžete eskymácký kostým doplnit o ulovené ryby nebo rybářský prut jako příslušenství. Na ryby můžete použít plyšové hračky nebo si je můžete jednoduše vyrobit sami z plsti a vaty. Místo udice si můžete vyrobit oštěp z klacku, nějaké látky a vaty. Jak získat eskymácký lovecký kostým.

Eskymácké kostýmy pro děti ve školce

eskimo-kostým-děti-karneval-nápady-školka

Oblékání jako eskymák je nejen roztomilé, ale také zajímavé pro děti. Eskimácký kostým je vhodný zejména pro děti ve školce, protože mohou poznat novou kulturu. Za tímto účelem jim můžete vyprávět krátký příběh o inuitské kultuře a způsobu života.

Alternativy k typické inuitské parce

eskimo-kostým-autentická-parka-kožešinová kapuce

U eskymáckého kostýmu pro ženy nebo muže hraje sako nejdůležitější roli. Typická inuitská parka z pravé kožešiny je příliš tlustá a teplá a také velmi drahá na to, aby se dala použít jako karnevalový kostým. Na karneval můžete spíše nosit jinou bundu nebo kabát, který vypadá podobně jako parka.

Na převlek použijte vlastní zimní bundu

eskimo-kostým-snadno napodobitelná-parka-kapuce

Pokud se chcete letos obejít bez letních převleků a projít se teplým masopustem, pak je pro vás inucký kostým tím nejlepším rozhodnutím. Pokud máte teplou zimní bundu s kožešinovou kapucí, můžete ji použít jako součást eskymáckého kostýmu. Stačí si nasadit nadýchanou kapuci a budete vypadat jako Eskymák.

Vyrobte si eskymácký kostým sami

eskimo-kostým-ženy-muži-skupinové-kostýmy-karneval

Abyste si mohli vyrobit kreativní eskymácké kostýmy na karneval sami, měli byste věnovat pozornost nejdůležitějším rysům oblečení. Pokud jde o barvy, doporučují se tmavé tóny s bílými a šedými prvky. K tomu se skvěle hodí hnědá bunda s kožešinovou kapucí. Alternativně můžete použít jednoduchou bundu a našit kapuci a zip na plyš. Jako boty se doporučují typické eskymácké kozačky s kožešinou, které si můžete vyrobit i sami.

Eskymácký převlek pro dívky

eskimo-kostým-make-up-parka-kapuce-šperky

Eskymácký kostým pro ženy a dívky můžete doplnit sladěnými doplňky a líčením. Útulný vzhled s umělou kožešinou u saka a kapuce můžete ještě elegantněji udělat pomocí šperků. Pokud nenosíte rukavice, můžete na ozdobení rukou použít velké prsteny. Nepotřebujete náušnice a náhrdelníky, protože zůstávají bez povšimnutí pod bundou. Krásný make-up je naopak dobrým doplňkem kostýmu.

Eskymácké líčení – jednoduché nápady

eskimo-kostým-líčení-tipy-líčení očí

Pokud byste se chtěli nalíčit, aby ladily s vaším karnevalovým kostýmem, přinášíme pár užitečných eskymáckých tipů na líčení. První věc, kterou můžete udělat, je použít na tváře ruměnec. Tvářenku lze nanášet buď štětcem na pudr, nebo prsty. Jakmile máte dokonalou pleť, můžete nyní začít s líčením očí. Tmavé linky pod očima, které můžete nalíčit černou kohlovou tužkou nebo oční linkou, jsou skvělý nápad. Nyní zvýrazněte oči řasenkou a máte hotovo. Nakonec nalíčte rty tmavě růžovou rtěnkou a nechte je zářit odpovídajícím leskem na rty.

Eskymácké tipy na líčení na obličej

eskimo-kostým-dámy-líčení-tipy na líčení-karneval

Elegantní barva na obličej s kmenovými motivy se krásně kombinuje s eskymáckým kostýmem. Nejprve obklopte oči černým kohlem, čímž se linky trochu prodlouží. Poté nalíčte oční víčka a pod očima oční stíny ve dvou odstínech oranžové. Nyní můžete kohlovou tužkou namalovat některé kmenové motivy a znovu je zvýraznit oranžovou barvou. S trochou tvářenky a sladěnou rtěnkou je eskymácký make-up připraven.

Eskymácký kostým pro ženy s kožešinovou vestou

eskimo-kostým-karneval-kabát-kožešina-kapuce-klobouk

Kožešinová vesta je oblíbený zimní módní doplněk, který chrání před chladem a vypadá stylově. Pokud máte kožešinovou vestu ve vlastním šatníku, můžete ji použít jako součást eskymáckého kostýmu. U vest nebo anoraků bez kapuce jej lze nahradit útulným kožešinovým kloboukem. Můžete si je také vyrobit sami z jednoduchého klobouku a plyše.

Eskymácké šaty s kapucí a bambulí

eskimo-kostým-dámské šaty-hnědé-koření up-karneval

Pokud byste se chtěli na karneval obléknout jako eskymáci, ale neměli byste kabát, můžete alternativně použít eskymácké šaty jako kostým. Perfektní eskymácké šaty by měly být hnědé, s ozdobnými ozdobami na rukávech a lemu. Kromě toho by měla mít kapuci, kterou na lemu zdobí nadýchané aplikace z umělé kožešiny. Pěkným doplňkem jsou ozdobné bambule, díky nimž je eskymácký kostým velmi zvláštní. Šaty se skvěle hodí jako hřejivý karnevalový kostým pro ženy nebo dívky.

Nechte si eskymácky obléknout sami

eskimo-kostým-motivy-rukávy-bílá-mazlivá

Pokud umíte dobře používat šicí stroj, můžete si šaty pro eskymácký kostým ušít sami. Místo toho, abyste začínali od nuly, můžete opět použít základní šaty a okořenit je sladěním prvků. Rukávy a kapuci můžete ozdobit plyšovou tkaninou nebo umělou kožešinou. Zkombinujte eskymácké šaty s odpovídajícími eskymáckými botami a vzhled je připraven.

Možné barvy pro eskymácký kostým s šaty

eskimo-kostým-dámy-béžové-šaty-hnědé-kožešiny

Pokud se vám nelíbí hnědá jako barva, existují také některé další barvy, které jsou vhodné pro eskymácký kostým. Z palety hnědých barev můžete zvážit světlé odstíny, jako je béžová. S převlekem v bílé barvě vypadáte nejen jako Eskymák, ale také jako sněhová princezna. Další možnosti pro barvu eskymáckých šatů jsou světle modrá nebo khaki zelená.

Najděte si vhodnou obuv ke kostýmu Eskymáka

eskimo-kostým-boty-kozačky-kožešina-hřejivá-mazlivá

Populace arktických oblastí nosí jako obuv typické eskymácké nebo inuitské boty, které jsou vyrobeny z kožešiny. Kůže velmi dobře zahřívá chodidla a nabízí optimální ochranu před chladem v severní polární oblasti. Protože každý Eskymák nosí takové nadýchané boty, jsou důležitou součástí eskymáckého kostýmu. V Německu jsou takové boty také velmi oblíbené na zimu a nabízejí se s pravou i umělou kožešinou. Pokud už máte doma pár, můžete je použít i na karneval.

Vyrobte si eskymácké boty sami z umělé kožešiny

eskimo-kostým-eskimo-boty-udělej si sám-kožešinu

Návleky na nohy s kožešinou představují alternativu k eskymáckým botám. Eskymácké rukavice si můžete také vyrobit sami z umělé kožešiny. Kupte si umělou kožešinu v barvě, která odpovídá kostýmu, změřte obvod nohou a ušijte jednoduché návleky na nohy. Když se obují přes boty, rukavice vypadají jako skutečné eskymácké boty.

Odpovídající doplňky ke kostýmu Eskymáka

eskimo-kostým-doplňky-rukavice-kožešina-hnědá

Pokud jste se rozhodli pro eskymácký kostým pro Mardi Gras, pak můžete ještě zvážit nějaké vhodné doplňky. Rukavice jsou například důležitým oděvem pro polární oblasti. K tomu se nejlépe hodí útulné rukavice s kožešinou. Ke kostýmu můžete také přidat tašku a sněhové brýle. Sněhové brýle Inuit nabízejí optimální ochranu očí, protože mají úzké štěrbiny, které propouštějí méně světla a sněhu. Z lepenky si můžete s dítětem dokonce vyrobit jednoduché eskymácké sněhové brýle.

Karnevalové kostýmy udělejte si sami

eskimo-kostým-udělej si sám-polární medvěd-pár-kostýmy

Chtěli byste se obléknout s někým z rodiny nebo s přítelem do vtipných partnerských kostýmů pro Mardi Gras, pak můžete za kostýmy považovat rybářského Eskymáka a ledního medvěda. Ke kostýmu Eskymáka potřebujete vhodné oblečení, rybářský prut a úlovek jako příslušenství. Kostým ledního medvěda můžete znovu vytvořit s medvědím kloboukem nebo maskou a bílým oblečením.

Dámský kostým Eskymák v bílém provedení

eskimo-kostým-ženy-bílá-sukně-top-kapuce-rukavice

Abyste vypadali jako Eskymáci, nepotřebujete dlouhé, těžké kabáty v hnědé barvě. Tento nápad na mimořádný eskymácký kostým se skládá z bílé sukně s falešnou kožešinou, bílého topu s kožešinovou kapucí a bílých návleků na nohy a rukavic. Kostým je vhodný pro ženy, které se chtějí na karneval atraktivně obléknout. Americká modelka Kylie Jenner si tento look zvolila i na kostýmní párty v roce 2015.

Modré šaty ke kostýmu eskymáka nebo sněhové princezny

eskimo-kostým-šaty-kapuce-modrá-dívka-bílé boty

Kostýmy sněhové princezny s šaty v bílé nebo světle modré barvě lze použít také jako eskymácké kostýmy pro ženy nebo dívky. Pokud má kostým kapuci a plyš na leme, pak je vhodný jako eskymácký převlek. Zkombinujte šaty s teplými kozačkami a nemůžete si dělat starosti s chladem.