Kalhoty

Bílé kalhoty-nechte se hýčkat těmito okouzlujícími vzory

Kalhoty se v západním světě nosí odpradávna a v dnešní době jsou dnes nejběžnějšími způsoby oblékání mužů i žen. První zaznamenané použití kalhot se datuje do šestého století před naším letopočtem řeckých geografů. Tito geografové byli jezdci na koních a kvůli nošení kalhot nebyla dlouhodobá jízda na koni problémem. V dávných dobách se našli jezdci na koních s kalhotami, muži i ženy. V dnešní době existují kalhoty různých značek a barev a jedním z nich je oblíbená móda bílých kalhot. Dívčí bílé kalhoty byly oblíbeným oděvem hlavně mezi mladší generací nebo davem, které chtějí nosit něco jedinečného a odlišného.

Jaké jsou vlastnosti bílých kalhot:

 • Bílé kalhoty jsou opravdu poutavé a vypadají velmi dobře, když se nosí přes den nebo v noci.
 • Tyto bílé bavlněné kalhoty se snadno nosí a jsou velmi pohodlné po delší dobu.
 • Existuje mnoho stylů bílých kalhot, ze kterých si můžete vybrat.
 • Bílé kalhoty jsou dokonalou rovnováhou mezi formálním a neformálním oblečením.
 • Všestrannost je také klíčovým faktorem při nošení bílých kalhot, protože tyto kalhoty lze nosit s jakýmkoli typem košile nebo topu.

Která tkanina je nejlepší pro bílé kalhoty?

K výrobě bílých kalhot lze použít mnoho druhů tkanin a všechny poskytnou stejný výsledek. Tkaniny jako bavlna nebo dokonce polyviskóza by však měly být tou nejlepší volbou pro výrobu bílých kalhot. Tkaninám, kterým by se mělo u bílých kalhot vyhýbat, jsou většinou umělé hedvábí, nylon a další druhy těchto druhů syntetických tkanin. Je to proto, že bavlna je nejpohodlnější tkaninou, pokud jde o výrobu jakéhokoli druhu kalhot, zejména černobílých kalhot.

Módní kolekce bílých kalhot pro muže a ženy s obrázky:

Zde je seznam nejlepších designů bílých kalhot pro dámy a pány v trendu.

Bílé kalhoty pro muže:

1. Bílé plátěné kalhoty:

Bílé plátěné kalhoty

Pokud je léto a chcete jednoduchou kombinaci do horkého počasí, není nic lepšího než bílé kalhotky. Tyto bílé plátěné kalhoty budou ideální pro jakýkoli druh dress codu. Jednoduchý a propracovaný design, rovného střihu s malým zúžením ve spodní části bílých plátěných kalhot. V pase jsou spony na opasek s předními zipy.

 • Použité látky: Jediným použitým materiálem je prádlo.
 • Odpovídající oblečení: Tyto kalhoty budou skvěle vypadat s kostkovanou košilí s plným rukávem v modré barvě a hnědými mokasíny s košili zastrčenou pod kalhotami.

2. Bílé hedvábné kalhoty:

Bílé hedvábné kalhoty

Formální vzhled s bílými hedvábnými kalhotami vypadá skvěle a je spojen s blejzrem; najdete ten správný druh oblečení pro vaše oblíbené příležitosti. Tyto druhy bílých hedvábných kalhot jsou velmi univerzální a lze je snadno obléknout. Tyto kalhoty mají zužující se tvar směrem ke spodní části nohavic. Neexistují žádné takové designy s jednoduchým vzhledem.

 • Použité látky: V tomto případě je asi 60% materiálu len, zatímco zbývajících 40% je vyrobeno z hedvábí.
 • Odpovídající oblečení: Spojte tyto bílé hedvábné kalhoty s hnědou přezkou, modrou košili s dlouhým rukávem a bílým barevným sakem.

3. Bílé letní kalhoty:

Bílé letní kalhoty

Tyto bílé letní kalhoty jsou speciálně vyrobeny pro léto a jeho horké počasí, a proto jsou tyto kalhoty vyrobeny hlavně z prodyšných tkanin. Tyto bílé letní kalhoty také visí nejvíce od těla a jsou tak velmi pohodlné. Přiléhání kalhot je uvolněnější a má rovný střih. Spodní část kalhot je mírně rozšířená a zakrývá všechny kotníky.

 • Použité látky: Bavlna a len jsou nejoblíbenější látky, které se v tomto případě používají.
 • Odpovídající oblečení: Ke stylizaci by stačila košile s polovičním rukávem, která má bílou barvu, a pár hnědých tenisek.

4. Bílé úzké kalhoty:

Bílé úzké kalhoty

Ne každý může stáhnout úzké kalhoty, ale pokud se vám líbí, že jsou vaše kalhoty dobře oblečené, bude pro vás nejlepším rozhodnutím cesta po bílých úzkých kalhotách. Nesprávné bílé kalhoty pro vás mohou vypadat obyčejně trapně. Design na těchto hubených bílých kalhotách je docela jednoduchý, stejně jako u jiných bílých kalhot. V pase jsou přezky na opasek a přední zipy. Kování je ve spodní části zúžené a zůstává po celou dobu blízko vaší pokožky.

 • Použité látky: Jako materiál se používá převážně polyester, přičemž elastan a spandex dodávají kalhotám pružnost. Lze použít i bavlnu.
 • Odpovídající oblečení: S těmito kalhotami bude skvěle vypadat modrá tečkovaná košile s plným rukávem a bledě zbarvené mokasíny. Tričko by také mělo být zastrčené.

5. Bílé kalhoty na míru:

Bílé kalhoty na míru

Rádi a rádi nosíte obleky, košile a kalhoty na míru? Pak je pro vás povinné vyzkoušet tyto bílé kalhoty na míru. Kalhoty na míru jsou mezi muži oblíbenými už od věků a lze je nosit při jakékoli příležitosti nebo ročním období, které se vám může líbit, ať už v létě nebo v zimě. Bílé kalhoty na míru mají rovný a mírně uvolněný střih směrem dolů. Konec kalhot sahá jen po kotníky. Kromě toho to vypadá jednoduše a jednoduše.

 • Použité látky: Nejpoužívanějším materiálem je prádlo.
 • Odpovídající oblečení: V černo-bílých botách a s modře pruhovanou pruhovanou košilí s dlouhým rukávem vám pomůže vypadat skvěle s těmito kalhotami.

Kalhoty pro ženy v bílé barvě:

6. Ženy z bílých bavlněných kalhot:

Dámské bílé bavlněné kalhoty

Pokud chcete bílé bavlněné kalhoty pro ženy, které jsou velmi pohodlné a navíc vypadají také módně, pak by tyto kalhoty měly být pro vaši práci tím pravým. Budete vypadat velmi geeky, ale také hravě. Dámský design bílých bavlněných kalhot vypadá velmi jednoduše, má tenký střih a zužující se střih směrem dolů. Spodní konec kalhot má boky mírně vykrojené se silným lemem.

 • Použité látky: Hlavní tkaninou, která se v tomto případě používá, je bavlna.
 • Odpovídající oblečení: Tyto kalhoty lze spárovat se žlutým rukávem nebo bez rukávů a spolu s párem nahých barevných jehlových podpatků.

7. Bílé kalhoty s vysokým pasem:

Bílé kalhoty s vysokým pasem

Pokud vám normální kalhoty do pasu nepatří, můžete vyzkoušet bílé kalhoty s vysokým pasem. Tyto bílé kalhoty s vysokým pasem přesahují váš pas a jdou až k horní části vašeho trupu. Design kalhot je velmi jednoduchý, má úzký a zúžený střih a sahá až ke kotníku.

 • Použité látky: V tomto případě je použito trochu elastinu spolu s většinou materiálu, který tvoří polyester. Elastin dodává skinny fit.
 • Odpovídající oblečení: Spojte tyto kalhoty s nahým barevným crop topem a nahými barevnými podpatky.

8. Dámské černé a bílé pruhované kalhoty:

Dámské černé a bílé pruhované kalhoty

Jedná se o jedinečně vypadající kalhoty, které mají rozšířený spodní díl a střih je velmi uvolněný. Celé černé a bílé pruhované kalhoty pro ženy jsou barevně černé s bílými pruhy, ve svislém pořadí. Černé a bílé pruhované kalhoty mají ženy kolem pasu široký podvazkový pás. Délka kalhot přesahuje vaše chodidla a má rozšířený tvar. Fit je uvolněný.

 • Použité látky: Bavlna a polyester jsou hlavními použitými materiály.
 • Odpovídající oblečení: Tyto kalhoty lze kombinovat s bílými nebo černými podpatky a uvolněným bílým topem s výstřihem do V s plnými rukávy.

9. Bílé široké nohavice:

Bílé široké nohavice

Tyto bílé široké nohavice mají uvolněný střih a spodní část nohavic má široký tvar. Pokud rádi vypadáte trendově, aniž byste to příliš přeháněli, a chcete něco, co je více spojeno se stylem a zábavou, pak můžete sáhnout po těchto bílých širokých kalhotách. Design je velmi jednoduchý, přičemž jedinou použitou barvou je bílá. Tvar kalhot připomíná zvonek, přičemž spodní část má široký rozšířený design. Pásová část je také vysoká.

 • Použité látky: Používá se pouze polyesterový materiál.
 • Odpovídající oblečení: Párování s krajkovým topem s plným rukávem, který má bílou a černou barevnou kombinaci, s bílými a černými barevnými podpatky bude dokonale fungovat.

10. Bílé oříznuté kalhoty:

Bílé oříznuté kalhoty

Pokud rádi předvádíte své lichotivé hladké nohy, pak by tyto bílé kalhoty měly být okamžitou volbou pro vaše potřeby v šatníku. Díky těmto bílým střiženým kalhotám bude vaše přirozená linie nohou vypadat mnohem lépe. Tyto kalhoty vás také v létě ochladí. Má docela přímočarý, hladký a hladký design, díky kterému vaše nohy vypadají fantasticky. Je vysoký v pase a v pase má podvazkový pás. Spodní část kalhot je zdobena krajkou.

 • Použité látky: Tkaniny jako viskóza se většinou používají společně s polyamidem a elastinem, aby kalhoty získaly měkký a pružný vzhled.
 • Odpovídající oblečení: Skvěle bude vypadat, když budete nosit tyto bílé kalhoty s designovým topem s polovičními rukávy a budete mít uvolněný střih. Také spárujte s bílými podpatky.

Dávky a ne nošení bílých kalhot:

Dělat:

 • Vždy se ujistěte, že nosíte správnou velikost pro své černobílé kalhoty.
 • Přizpůsobení kalhot by mělo být vždy dokonalé.
 • Bavlna by pro vás měla být tou nejlepší látkou, kterou si při nákupu bílých kalhot můžete vybrat.
 • Zajistěte jasný tón s bílými kalhotami a zbytkem oblečení.

Nedělá:

 • Nikdy neplánujte nosit bílé kalhoty ze syntetických tkanin, protože jsou spíše na nepohodlné straně.
 • Nenoste bílé nákladní kalhoty, protože nákladní kalhoty jsou samy o sobě těžkým trendem.

Jak stylovat bílé kalhoty:

 • Dobrým způsobem, jak začít, je obout si boty jako mokasíny nebo sandály k bílým kalhotám štíhlého střihu.
 • Můžete si obléknout bílou košili nebo top společně s blejzrem dědictví pro stylové provedení.
 • Nošení tmavých topů, košil nebo triček s volnými bílými kalhotami je také skvělý styl.
 • Doplňkové kožené bundy nebo kabelky s bílými saténovými kalhotami jsou skvělou vítanou změnou.
 • K bílým kalhotám můžete také nosit tenisky, abyste získali ležérnější vzhled.

S dobrým množstvím průvodce a trochou přemýšlení a zkoumání nebude pro vás bílé bavlněné kalhoty tak těžké se svléknout. Musíte se ujistit, že vybíráte správný druh značky a také materiál. V kombinaci s dobrým padnutím si můžete být jisti, že ve svém šatníku budete mít nové oblíbené oblečení. Kromě toho můžete vždy použít bílé kalhoty pro jakékoli příležitosti, které se vám mohou líbit, ať už formální nebo neformální. Naštěstí najdete ten správný druh bílých kalhot pro svůj každodenní styl a potřeby.