Kalhotky

Top 9 dámských kalhotek Tanga v evropském stylu

Tanga kalhotky jsou evropské kalhotky, které poskytují větší pokrytí než tanga a méně než bikiny. Tento styl je velmi oblíbený u žen, protože je sexy a zároveň pohodlný.

Nejlepší a nejsexičtější dámské tanga kalhotky, které jsou v trendu:

Můžete si vybrat styl tanga kalhotek z níže uvedených,

1. Krajkové kalhotky Tanga:

Krajkové kalhotky Tanga

Vyzkoušejte tyto super sexy kalhotky, které jsou vyrobeny z krajky. Bílé krajkové tanga kalhotky se perfektně hodí a budete vypadat úchvatně. Rozhodněte se nosit tento speciální den a budete se cítit sexy zevnitř.

2. Brazilské kalhotky Tanga:

Brazilské kalhotky Tanga

Podívejte se na tyto brazilské kalhotky ve stylu tanga, které jsou vyrobeny laserem. Kalhotky mají bezproblémový vzhled a přicházejí v různých barvách. Můžete se rozhodnout koupit je v balení po šesti nebo v jednom kusu. Jsou velmi pohodlné a skvělé pro každodenní použití.

3. Krajkové kalhotky Tanga:

Krajkové kalhotky Tanga

Jedním z nejlepších stylů tanga kalhotek jsou krajkové záda. Zde mají kalhotky bavlněnou přední část a zadní část je vyrobena z krajky. Může to být také v kontrastní barvě. Tyto kalhotky jsou velmi sexy a představují změnu oproti těm každodenním.

4. Tanga kalhotky s potiskem:

Tištěné kalhotky Tanga

Mohli byste jít na kalhotky s potiskem jako změnu z dostupných krajek a pevných kalhotek. Tyto dámské tanga kalhotky jsou odvážné a krásné a potisky jsou také úžasné. Podívejte se na širokou škálu těchto produktů a poté si vyberte svůj oblíbený.

5. Stylové kalhotky Tanga:

Stylové kalhotky Tanga

Chcete něco sexy? Vyberte si saténové kalhotky, které mají bohatý saténový materiál a krajkové lemování. Kalhotky jsou vyrobeny z měkkého saténu, který se cítí skvěle na kůži. Kalhotky mají také jemné krajkové lemování, které neřízne kůži.

6. Hipster Tanga Nohavičky:

Bokovky Tanga kalhotky

Pokud jste žena plus velikosti, můžete si vybrat tyto super sexy bederní kalhotky tanga plus velikosti, které jsou dodávány v nádherném krajkovém materiálu. Kalhotky jsou velmi uvolněné a snadno se nosí. Díky nim se budete cítit sexy a okouzlující.

7. Sada Tanga:

Sada tanga

Vyberte si kalhotky střihu tanga s odpovídající podprsenkou pro další oblečení. Tato sada se skládá z kalhotek a podprsenky ze stejného materiálu a potisku. Vybírejte z různých potisků a dostupných barev.

8. Bezešvé kalhotky Tanga:

Bezešvé kalhotky Tanga

Dopřejte si několik z tohoto každodenního stylu tanga v různých odstínech. Tyto kalhotky jsou vyrobeny bezešvé, a proto nevykazují žádné kalhotky, když nosíte přiléhavé oblečení. Bezešvé kalhotky jsou také velmi pohodlné, protože guma nebolí.

9. Bílé kalhotky Tanga:

Bílé kalhotky Tanga

Tyto roztomilé bílé tanga kalhotky jsou dalším skvělým nákupem. Vybírejte z krajkových zad nebo plných krajkových kalhotek. Tyto kalhotky mají roztomilý luk vpředu, který zároveň vypadá sexy. Pořiďte si pár těchto krásek na denní nošení nebo na jakoukoli zvláštní příležitost.

Kalhotky ve stylu Tanga jsou produktem pohodlného nošení, který se líbí mnoha ženám. Styl má krajku a satén a dokonce i bavlněný materiál. Tento styl tanga kalhotek spadá pod sexy vzhled; z tohoto vzoru dostanete malé až velké v jedné velikosti. K praní těchto kalhotek musíte použít studenou vodu, nikdy tyto kalhotky nesušte žádným teplem. V tomto stylu kalhotek získáte látku přirozenou. S džíny můžete používat k pravidelnému používání, vyzkoušejte tyto kalhotky i jako oblečení na plavání. Díky každému z nich jsou kalhotky velmi uvolněné a pohodlné.