Jóga

Jak udělat Virasana (Hero Pose) a její zdravotní výhody

Jednou z nejstarších možných profesí byly starodávné formy protahování těla, díky nimž bylo vynalezeno mnoho léků a mnoho problémů bylo vyřešeno. Jedním z nejlepších onemocnění pro špatná záda nebo plán hubnutí je jóga, proto je jóga nedílnou součástí našeho života. Během klidného rána plného protahování jste nikdy nevěděli, že je možné rozvinout tolik léků, a teď, když to víte lépe, je načase, abyste se naučili nové divize, které vám jóga může nabídnout.

Jak na to Virasana (hrdina představuje) a její přínosy pro zdraví

Jak:

Póza jógy virasana, je také známá jako hrdina Pose. Aby mohla virasana začít, musíte nejprve zdokonalit polohu jógy vsedě. Zde začnete tím, že na podlahu rozložíte podložku nebo měkkou přikrývku, ale čím méně bude polštář, tím lépe to bude.

Začněte tím, že budete klečet na podlaze oběma koleny, pouze koleny, vnitřní strany by měly být přitlačeny k sobě před sebou, když narovnáte páteř. Nyní pracujte na dolních končetinách. Když jste poklekli, můžete cítit tlak svého těla na boky. Nohy na konci mírně rozevřete, aby vaše boky do mezery zapadly tak dobře. Nedělejte mezeru příliš velkou. Nyní pracujte na nohou.

Ujistěte se, že jsou rovnoběžné se zemí a mírně zatočené do vnitřních stran. Ujistěte se, že obě nohy mají stejnou oporu a váhu.

Od této chvíle je cvičení jednoduché. Před začátkem hlasitě vydechněte a ohněte se trochu dopředu a zjistíte, že se vaše tělo přizpůsobuje poloze. Nyní narovnejte páteř a jako hrdý válečník rozšiřte límcové kosti. Držte tento postoj dobrých 30 sekund, než uvolníte páteř. Poté opakujte ještě jednou. Pomalu se snažte zvětšit časový prostor.

Výhody:

Flexibilita:

Často se někdy zjistí, že tělo může být ohebné z horní hemisféry, kde kvůli opotřebení bylo vaše tělo již zvyklé na zkroucení pasu a cvičení paží. Problém má spodní polovina, a když si zvyknete dělat protahování zad a protahování spodní části těla, pružnost vašeho těla, zejména ta spodní, se mnohonásobně zvyšuje..

Vnitřní mír:

Tato pozice je známá jako hrdinská póza a mnoho psychologů říká, že jóga vám může prospět nejen fyzicky, ale má také skvělou ruku v případě duševních problémů. Virasana jóga je tedy podle mnoha odborníků na jógu jednou z jógy, která uklidňuje vaše vnitřní já. Když dýcháte vysoko a zavíráte oči, cítíte, že vás uklidňuje uklidňující a uklidňující pocit, který vytváří vnitřní mír.

Krevní oběh:

Virasana jóga se zaměřuje především na tlakové body v dolních částech těla a protahuje se v horních částech těla. To je dobrá situace pro vytvoření pružného průtoku krve ve vašem těle, který reguluje krevní oběh, což je jeden z nejdůležitějších ideálů pro dobré zdravé tělo.

Upozornění na těhotenství:

Pokud se tato jóga provádí během těhotenství, neobvyklé otoky nohou lze snížit na značné množství. Ujistěte se však, že se na to váš lékař podívá a ujistěte se, že je to doporučeno. Nepokoušejte se o to také během posledních měsíců těhotenství. Když je vše stabilní, uložte to na střední dobu.

Trávení:

Je to také skvělý způsob, jak zlepšit procesy trávení, a proto máte nyní o důvod více, abyste to použili.