Jména dětí

80+ jedinečný seznam španělských jmen chlapců a dívek

Víme, že španělština je krásný jazyk. Je to starý a okouzlující jazyk, který se většina z nás dokonce pokusila naučit. Španělská dětská jména nesou jedinečný smysl pro styl a kouzlo. Napadlo vás pojmenovat své dítě španělským jménem? Pokud vás zajímá, zde je seznam jedinečných španělských dětských jmen, na která můžete myslet.

80+ jedinečný seznam španělských jmen chlapců a dívek

Nejlepší španělská dětská jména pro dívky a chlapce:

Pokud hledáte úplně úžasné jméno, pak by to mohla být ta správná jména pro vaše dítě –

Španělská dětská jména pro dívky:

1. Aaliyah:

Význam tohoto nádherného jména je „vznešený“. Je to pravděpodobně jedno z nejlepších jmen pro španělské holčičky. Až dívka dostatečně vyroste, aby pochopila význam tohoto jména, bude hrdá na své rodiče, že ji pojmenovali tímto jménem.

2. Opatství:

Význam jména „opatství“ je nádherný. Pokud potřebujete pro svou malou holčičku krásné jméno, pak jste ji již našli.

3. Abi:

Jméno Abi naznačuje „otcovu radost“. Pokud je tedy dívka pojmenována tímto způsobem, pak to jasně naznačuje, že je potěšením jejího otce. Nic nemůže být sladší než toto. Na každého chlapa udělá dojem, když dívka sebevědomě vysloví své jméno.

4. Abha:

Význam jména Abha je „jas“. Je považován za jeden z nejlepších a odpovídá dívce. Toto je jedno ze jmen, která vám pomohou vybudovat velkou osobnost.

5. Abijah:

Abijah znamená „Bůh je můj otec“. To je považováno za jedno z nejlepších jmen pro španělské dívky všech dob. Význam je ještě krásnější než fantastická výslovnost a všechny dívky si toto jméno zamilují a vyrostou, aby zjistily správný význam.

6. Abarrane:

Význam jména Abarrane je „matka mnoha lidí“. Název je opravdu úžasný a bude vhodný pro všechny dívky, které jsou sebevědomé a patří ke kultuře. Toto krásné španělské jméno je velmi vzácné.

7. Adah:

Význam jména Adah je „z krásné scenérie“. Jméno je docela cool a je považováno za jedno z nejlepších jmen pro španělské dívky.

8. Addison:

Addison znamená „Adamovo dítě“. Jméno je pravděpodobně jedním z nejlepších jmen pro všechny španělské dívky. Používá se již dlouhou dobu a stále je v praxi. Název má pravděpodobně všechny dobré vlastnosti, které jsou nutné k tomu, aby zněl působivě.

9. Ada:

Význam jména je „elegantní“. Jméno má také další význam, „ušlechtilý“. Dá se říci, že je to jedno z nejlepších jmen pro kojence.

10. Agáta:

Toto je dost staré španělské jméno. Podle toho můžete pojmenovat své dítě a díky němu si dítě uvědomí hodnotu jména, až z něj vyroste muž. Význam jména Agata je „dobrosrdečný“.

11. Alma:

Alma znamená „pečující“. Sladké jméno, jako je toto, prostě nemůžete nikde najít. Je k němu připojena chytlavá atmosféra a lidé budou rádi volat toto jméno znovu a znovu.

12. Balbina:

Má italský původ a používá se také mezi španělskými lidmi. Balbina je typicky španělská dětská přezdívka pro stydlivé děti. Znamená to „malý koktavý“ nebo „koktavý“. To bude dobré dívčí jméno.

13. Basia:

Jméno Basia znamená někdo „exotický“ nebo „cizí“. Basia má český a polský původ s pouhými dvěma slabikami, což dítěti také usnadňuje jeho vyslovení. Basia je dobré jméno pro vaši holčičku.

14. Cadha:

Cadha má skotský původ, ale nejčastěji ji přijali Španělé. Znamená to „ze strmého místa“ a je to krásné jméno pro vaši dívku.

15. Calandra:

Calandra znamená „krásná“ a je také jménem krásného skřivana. Má španělský původ a je to jedinečné jméno pro holčičku.

16. Coco:

Jméno Coco je osoba, která je vždy elegantní a trendy. Coco jako jméno je dnes více spojováno s módní legendou Coco Chanel. Má španělský původ a je to roztomilé dětské jméno. To je něco, o čem můžete přemýšlet, zvláště pokud hledáte něco trendového ve jménu.

17. Carla:

Jméno Carla znamená „silný“ a je známou variantou Carolyn. Carla je španělské dětské jméno, které se obvykle uvádí pro mužská i ženská miminka.

18. Damita:

Damita je „malá vznešená žena“. Často je synonymem pro „exotické“ a je to tradiční název. Má španělský původ a je to něco, na co byste měli myslet, pokud uvažujete o tradičním názvu.

19. Dona:

Dona má španělský původ. Znamená to „dáma“, a proto je to elegantní jméno pro holčičku, kterému byste se měli zúžit.

20. Denisa:

Denisa znamená „jedinečná“ a je velmi populární španělské jméno. Jméno je preferovanou volbou pro mnoho malých dětí, někdy také jako jejich přezdívka.

21. Elvira:

Jméno Elvira má španělský původ a znamená „pravda“ nebo „krásná“. Elvira je velmi jednoduché jméno pro vaši holčičku. Také vašemu dítěti usnadňuje hláskování nebo psaní.

22. Erendira:

Erendira je španělské jméno, které znamená „ta, která se směje“. Toto dívčí jméno bude vhodné pro vašeho malého temperamentního mladíka.

23. Gustava:

Gustava má španělský původ. Znamená to „štáb Gótů“. To je velmi jedinečné a měli byste to zkusit zúžit na jméno.

24. Imelda:

Imelda znamená „mocný bojovník“. Má španělský původ. Je to také jméno španělského svatého ze čtrnáctého století. To bude další dobré jedinečné jméno pro vaši holčičku.

25. Iliana:

Iliana je krásné módní jméno pro vaši holčičku. Jméno je španělského a také řeckého původu. To znamená „světlo“.

26. Lalia:

Lalia je typické jméno pro vaši holčičku, zvláště pokud ráda mluví. Název znamená „klábosení“ nebo „upovídaný“. Má španělský původ a může to být také roztomilé jméno.

27. Madia:

Madia znamená „žena z Magdaly“. Jméno je španělského původu a může být pro vaši holčičku docela atraktivní.

28. Maitea:

Maitea je další nóbl jméno holčičky. Znamená to „láska“ a má španělský původ. Jméno bude pro vaši krásnou dceru velmi zajímavým nápadem.

29. Malia:

Malia je v současné době oblíbená mezi mnoha rodiči. Jméno dítěte má španělský původ. Je to španělská verze „Marie“.

30. Natalia:

Natalia je klasické tradiční jméno. Má španělský i latinský původ a často má variace na to, že se píše jako Tassa a Tashia.

31. Patricia:

Patricia znamená „ženská“, „ušlechtilá“ a je preferovanou volbou mnoha rodičů. Má španělský a latinský původ.

32. Regina:

Jméno Regina znamená „královna“. Regina má také latinský a španělský původ, jméno, které je považováno za módní a elegantní zároveň.

33. Sancia:

Sancia má latinský a španělský původ, což znamená „posvátný“. Jméno je nejoblíbenějším dívčím jménem a také se snadno píše.

34. Topaz:

Napadlo vás pojmenovat své listopadové dítě podle vlastního kamene? Topaz je právě to. Topaz je španělského původu a naznačuje, že vaše dítě je vzácné a vzácné.

Španělská jména chlapečků:

35. Alfredo:

Jméno Alfredo znamená „armáda elfů“. Je to další úžasné jméno pro španělská miminka. Název je tak krásný, že si pravděpodobně každý zamiluje výslovnost tohoto jména.

36. Ambroso:

Význam tohoto jména je „věčný“, stejně jako působivá povaha. Nikdy nezestárne a stále se dá říci, že je jedním z nejvíce fascinujících jmen pro španělské děti.

37. Adolfo:

Zde je další fascinující jméno pro děti. Význam jména Adolfo je „adorace“. Jméno je stejně krásné jako význam a vedle chytlavého tónu lze říci, že je jedním z nejlepších jmen pro španělská miminka vůbec.

38. Adolfo:

Toto jméno dává jmenované osobě jinou identitu a dítě vypadá jinak. To vše jen proto, že jméno má zvláštní význam a je to „silný vlk“.

39. Alba:

Hledáte španělská chlapecká jména? Název Alba naznačuje „spravedlivý nebo bílý“. Pokud je dítě docela spravedlivé a bílé, pak to bude určitě jedno z nejlepších jmen pro dítě. Jméno bude obdivovat i opačné pohlaví.

40. Alberto:

Toto je jedno z nejkrásnějších jmen pro všechny děti. Jméno je vhodné pro kluka. Takže pokud hledáte krásné španělské jméno pro chlapce, pak je to pravděpodobně jedno z nejlepších pro vás, které má význam „jasný“.

41. Alejandro:

Pravděpodobně jste už toto jméno slyšeli. Je to jedno z nejpoužívanějších španělských jmen vůbec a pro všechny chytlavé abecedy použité v tomto názvu lze říci, že je to jedno z nejlépe znějících jmen všech dob.

42. Abelardo:

Toto je jméno pro španělské mužské děti. Význam jména Abelardois „Velkorysý a solidní“ Je poměrně elegantní a má poutavý tón. Každý by dal přednost tomu, aby dítě volalo tímto jménem. Je to určitě jedno z nejlepších jmen pro všechny děti ze Španělska.

43. Abilene:

Toto je další krásné jméno, které začíná písmenem A a pro krásný význam, že sportuje, lze říci, že jméno je uvedeno jako jedno z nejlepších. Pokud hledáte dobré španělské jméno, které bude odpovídat kráse vašeho dítěte, pak lze říci, že je to jedno z nejlepších.

44. Bartolo:

Toto je jedinečné španělské jméno pro chlapce. To znamená „oráč“ a má svůj původ ve španělštině. Jméno je pro všechny, kteří jsou oddanými dětmi, a rodiče, kteří hledají něco jedinečného, ​​aby pojmenovali své dítě.

45. Benjamin:

Další běžné jméno, se kterým byste se podle Bible setkávali často. Benjamin je nejmladším synem Jákobovým a také jedním ze zakladatelů dvanácti izraelských kmenů. Toto jméno je tedy pro rodiče, kteří hledají biblické spojení.

46. ​​Diego:

Diego se pomalu začal stávat oblíbeným jménem pro mnoho rodičů. Většinou se používá jako španělské anglické dětské jméno a znamená „supplanter“. Název má španělský původ.

47. Dino:

Dino je další slavné španělské jméno pro chlapečky. Vyzkoušejte to pro jedinečné španělské americké dětské jméno.

48. Eduardo:

Je to velmi exotické chlapecké jméno pro vaše dítě. Znamená „prosperující opatrovník“ a má španělský, italský a portugalský původ.

49. Fabio:

Název Fabio je další úžasný a atraktivní název italského původu, který se dostal až do španělských jmen. Fabio je jméno, které se běžně vyskytuje v romantických románech. To by mohlo být úžasné jméno pro vašeho atraktivního chlapečka.

50. Humberto:

Humberto je slavný válečník a je to tradiční španělské jméno pro staroněmeckou zemi. Jméno má španělský původ a může být jedním dobrým jedinečným dětským jménem pro vaše dítě.

51. Ismael:

Ismael má biblický odkaz. Je to španělská verze Ishamaela. Podle Bible byl Ishamael prvním synem Abrahama. Jméno má španělský původ a bude dobrou volbou pro rodiče, kteří chtějí pojmenovat své děti po náboženském spojení.

52. Kamen:

Kamen má španělský původ a je velmi zřídka slyšet. Název v baskičtině a španělštině znamená „silný“.

53. Manolito:

Manolito je kombinací Emmauela a Manuela. Má španělský původ a znamená „Bůh je s námi“. Toto roztomilé španělské dětské jméno bude určitě hitem ve škole vašeho chlapce!

54. Leon:

Leon, jak všechno víme, znamená „lev“. Slovo má francouzské a španělské spojení a je často považováno za velmi divoké jméno na základě jeho významu. Lev je také postavou umění a náboženství, což z něj činí důležitou postavu v mnoha oblastech.

55. Leonardo:

Leonardo je kombinací „lva“ a „odvážného“, což z něj činí ještě krásnější návrh jména dítěte. Jméno je od pradávna preferovanou volbou a jeho sláva nezanikla ani dnes.

56. Pablo:

Pablo je velmi slavné jméno španělského a chilského původu. Pro ty z vás, kteří sledují literaturu, možná víte, že Pablo je velmi slavný básník. Pokud hledáte oblíbené španělské dětské jméno, Pablo by mohl být vaší volbou.

57. Raul:

Raul je krásné jméno pro chlapečka, na které si vzpomenete. Má španělský původ a často je preferovanou volbou mezi rodiči při hledání trendového jména.

58. Saul:

Saul je jméno prvního izraelského krále. Má jak hebrejské, tak španělské spojení. Saul je náš návrh pro rodiče, kteří chtějí pojmenovat své dítě podle náboženského spojení.

59. Teo:

Teo je roztomilé španělské dětské jméno. Má španělské spojení a původ. Toto roztomilé jméno by mohlo být počátečním jménem pro vaše dítě, než budete moci vymyslet něco konkrétnějšího k pojmenování.

Hispánská jména dětí pro chlapce a dívky:

80+ jedinečný seznam španělských jmen chlapců a dívek

Hispánci jsou lidé, kteří jsou v podstatě Španělé, ale mají latinskoamerický původ. Jsou to lidé, kteří většinou žijí v USA. Jakýkoli národ, lidé nebo kultura, která má jakýkoli historický vztah ke Španělům, se nazývá Hispánci.

Zde jsou některá jedinečná španělská jména chlapečků pro Hispánce

60. Fin:

Je to hispánské španělské jméno chlapečka. Je skotského původu. „Fionn“ znamená „bílý“ nebo „hezký“ a „laogh“ znamená „válečník“. Fin je odvozen z gaelského jména „Fionnlagh“.

61. Amos:

Mužské jméno Amos znamená „silný“ a má hebrejský a španělský původ.

62. Jaques:

Jaques je francouzského původu a jmenuje se chlapeček. Znamená to „ten, kdo cvičí“ a je francouzskou variantou Jacoba.

63. Omaran:

Toto má indický původ. Toto hispánské dětské jméno znamená „éra“ a je často považováno za módní jméno pro děti.

64. Sandro:

Toto je skutečně španělský původ. Znamená to „ochránce“ nebo „obránce“. To by mohlo být prima jméno pro vašeho chlapečka.

65. Sancho:

Sancho znamená „svatý“. Má španělský původ a je dobrým návrhem pro vašeho chlapečka.

66. Fernanda:

Fernanda znamená „cestovatel“ a je to tradiční španělské jméno. Název je běžný a má latinský původ.

67. Alberto:

Alberto znamená „ušlechtilý“, „slavný“, „jasný“. Má italský původ a je často používán mezi španělskými lidmi.

68. Prospero:

Prospero znamená „úspěšný“. Stala se populární po shakespearovském románu „Bouře“.

69. Placido:

Placido znamená „klidný“ nebo „úspěšný“. Má španělský původ.

Pokud přemýšlíte, jak pojmenovat svou holčičku, zde je několik španělských dívčích jmen, která můžete zúžit.

70. Sierra:

Toto je klasické jméno holčičky, na které můžete myslet. Jeho původ je ze španělštiny a má tři slabiky. To znamená „pilovitý“.

71. Alicia:

Další z našich oblíbených španělských dívčích jmen je Alicia. Znamená to „ušlechtilý“ a je to varianta jména Alice.

72. Raquel:

Raquel je variantou jména Rachel a znamená „ovce“. Má španělský původ a má pouze dvě slabiky. Je proto také jednodušší hláskovat.

73. Mateo:

Mateo má španělský původ. Toto jméno španělské dámy se určitě ukáže jako to, co znamená: „Boží dar“.

74. Marisol:

Co říkáte na toto zajímavé, jedinečné jméno? Má španělský původ a znamená směs Marie a Sol.

75. Orlando:

Neslyšeli jsme už toto jméno? Ano, ze shakespearovské hry! Orlando znamená někoho, kdo je v zemi proslulý a je také variantou Rolanda. Slovo má španělský původ.

76. Ramona:

Jméno Ramona jako španělské ženské jméno znamená „moudrý obránce“ a má španělský původ. Ramona je ženská forma Ramona.

77. Paco:

Další nóbl jméno je Paco. To znamená „jeden zdarma“. Má španělský původ a je odvozen od populární španělské formy Františka.

78. Estella:

Estella, stejně jako vy, by uhádla, že znamená „hvězda“. Toto hispánské jméno pro dítě je opravdu krásné jméno pro vaši holčičku.

79. Paloma:

Paloma znamená „holubice“ a má španělský původ. Jméno bude pro vaše klidné dítě dobré.

80. Reina:

Reina má český původ a ve španělštině to znamená „královna“. Na toto jedinečné hispánské jméno je dobré myslet.

81. Susana:

Susana je úžasné jméno pro vaši holčičku. Slovo znamená „lilie“ a je variantou hebrejského jména „Susannah“. Má španělský původ.

82. Fernando:

Fernando má latinský původ a ve španělštině to znamená „dobrodruh“, „cestovatel“. Toto je tradiční název pro vaši holčičku.

83 Juana:

Juana je krásné španělské jméno pro vaše dítě. Má španělský původ a znamená „Boží dar“.

84. Mireya:

Mireya je krásné staré španělské jméno. Má latinský původ a španělský význam znamená „úžasný“. Mireya je také variantou Mirandy.

Náš seznam španělských jmen chlapců a dívek vám pomůže zjistit něco, co jste hledali. Některé z nich jsou tradiční, zatímco jiné si získaly popularitu díky románům a umělcům. Projděte se a uvidíte, jaké jméno pravděpodobně můžete dát své holčičce nebo chlapci.