Jména dětí

100 nejlepších francouzských jmen pro děti – nechte své jméno být vaší identitou

Francie je známá svou krásou, kulturou a historií. Všechno o Francii je svým způsobem výjimečně krásné a má svou vlastní jedinečnou identitu, díky které se během okamžiku stane oblíbeným na světě. Stejně jako všechno ostatní ve Francii, i oblíbená francouzská dětská jména mají ve světě své kouzlo. Těchto 100 nejlepších francouzských dětských jmen na vás určitě zapůsobí a rozbuší se vám srdce, kdykoli je uslyšíte.

Máte zájem znát jedinečná francouzská jména dětí? Pokud ano, pak zde jsou některá z úžasných jmen, která můžete použít bez dalších úvah.

Francouzská dětská jména

100 nejlepších francouzských dětských jmen:

30 jedinečných francouzských jmen chlapečka:

1. Algernon:

Jedná se o dapper a rozlišující jméno od francouzského původu, což znamená knír. Jeho sofistikovaný význam udělá z vašeho chlapečka gentlemana s potřebnou třídou.

2. Audric:

To spadá do seznamu moderních francouzských jmen chlapečků, což znamená staré a moudré pravidlo. Je to krásné jméno z francouzského původu.

3. Basile:

Je to okouzlující volba chlapečka s francouzským původem, což znamená královský. To je docela populární, ale jen zřídka používané.

4. Burke:

Tento francouzský název původu znamená z hradu nebo pevnosti. Je to módní a silné křestní jméno, které je samo o sobě zcela jedinečné.

5. Denney:

Denney je dokonalou variací jednoho populárního francouzského jména Dennis, které se může hodit každému roztomilému francouzskému chlapci s požadovanou dokonalostí.

6. Emile:

Je to francouzská variace populárního latinského jména s názvem Emil, což znamená soupeř. Časem se toto jméno stalo také docela oblíbeným dětským francouzským jménem chlapec.

7. Faron:

Toto je jedno z populárních dětských jmen francouzského a anglického původu, což znamená hezký sluha. Docela jedinečné jméno, že??

8. Chlap:

Ačkoli tento název může znít obyčejně, má velmi hluboký význam. Toto jméno znamená vůdce nebo průvodce, což zvyšuje kouzlo jména.

9. Jacques:

Toto jméno, které znamená supplanter, je francouzská variace jmen jako James a Jacob. Tento název je jedinečný, čerstvý a nový od těch stávajících.

10. Julien:

Julien je krásné francouzské jméno, které znamená mladistvý, vousatý, otec oblohy nebo plíseň.

11. Leon:

Jméno znamená lev, protože je to francouzská variace Leonarda. Toto jméno se silným jménem je v celé Evropě velmi populární.

12. Maxim:

Jméno dokonale spadá do seznamu jedinečných francouzských jmen chlapečků, protože znamená a znamená největší.

13. Pascal:

Tento název má původ ve francouzštině a angličtině a znamená Pesach. Dříve dostal jméno chlapec narozený o Velikonocích, ale nyní se používá zcela běžně.

14. Remy:

Toto je jedno z populárních francouzských jmen chlapečků, které jsou dlouhodobě oblíbenými francouzskými rodiči. Toto jméno znamená veslař.

15. Thayer:

Tento název znamená armádu národa, a proto se dokonale hodí pro vašeho macho malého chlapce a jeho silnou osobnost.

16. Emmanuelle:

Toto je populární, ale moderní francouzské jméno chlapečka mezi francouzskými rodiči. Toto jméno znamená, že Bůh je s námi.

17. Delphine:

Pokud je vaše dítě radostné a miluje se pohybovat jako delfín, můžete svého chlapečka pojmenovat Delphine, což znamená delfín.

18. Augustin:

Jméno si v poslední době oblíbilo mnoho francouzských rodičů. Jméno, které znamená velký, skutečně odráží silnou osobnost vašeho chlapečka.

19. Emeline:

Toto je jedno z dalších jedinečných francouzských jmen chlapečka, což znamená být pracovitý. Nevyhovuje to vašemu pracovitému krasavci??

20. Mael:

Toto jméno má vyhovovat vašemu hezkému princi, protože má také svůj význam jako náčelník nebo princ. Pojmenujete své jméno po tomto?

21. Jeanne:

Svého chlapečka můžete pojmenovat tímto jménem, ​​což znamená, že Bůh je milostivý a můžete si být jisti, že Boží požehnání bude vždy s ním.

22. Apolline:

Váš chlapeček je určitě dar ve vašem životě, že? Svého chlapečka tedy můžete pojmenovat jako Apolline, což znamená dárek od Apolla.

23. Odette:

Odette je francouzské jméno, které znamená bohaté, a je to docela populární francouzské mužské jméno dítěte.

24. Simone:

Je slyšet význam tohoto krásného a jedinečného jména. Stejně jako jedinečná výslovnost je význam tohoto jména také jedinečný ve všech ohledech.

25. Dix:

Tento krátký a sladký název francouzského původu znamená silný vládce a dodá osobnosti vašeho dítěte stejné kouzlo.

26. Ken:

Jedno z francouzských jmen chlapečků, které je krátké a roztomilé, je ken a znamená to hezký, což je určitě váš chlapeček.

27. Berk:

Toto jméno znamená muž síly a toto je jedna z populárních možností, jak francouzští rodiče pojmenovat svého chlapečka.

28. Wim:

Pro vašeho silného chlapečka nemůže existovat lepší jméno než Wim, což znamená sílu a moc.

29. Ric:

Tento název má svůj původ jak ve francouzštině, tak v angličtině. Význam tohoto jednoho z populárních francouzských mužských dětských jmen je silný vládce.

30. Sam:

Toto jméno má opět svůj původ ve francouzštině a angličtině a znamená jeho význam, jak ho řekl Bůh. Toto je populární a běžné jméno používané pro francouzské chlapce.

30 roztomilých francouzských jmen holčiček:

francouzská dětská jména pro dívky

31. Alouette:

Toto je jedno z populárních francouzských jmen holčiček francouzského původu, což znamená skřivan a jméno získává své kouzlo díky jedinečnému a plynulému zvuku.

32. Arlette:

Toto jméno je variací na jiné francouzské jméno s názvem Charlotte, které je docela význačné a známé jako populární francouzská jména holčiček.

33. Bellamy:

Je to jméno s anglickým a francouzským původem a znamená dobrého přítele. Je to zábavné a svěží jméno, které lze použít.

34. Clementine:

Toto jméno znamená mírné a milosrdné a dodává jménu a identitě vaší holčičky dokonalý nádech třídy.

35. Dominique:

Toto francouzské jméno původu znamená patřit Pánu. Má nejen skvělou výslovnost, ale také velký význam.

36. Elodie:

Toto je jedno z nejlepších francouzských jmen holčiček, což znamená bílý květ. Dodává potřebnou svěžest běžným jménům jako Ellie, Elsa atd.

37. Ženeva:

Není to nádherné jméno? Pochází z francouzského původu a znamená jalovec. Toto jméno patří mezi nejlepší francouzská jména holčiček.

38. Helene:

Pokud milujete jméno Helen, zamilujete si také francouzskou variantu tohoto jména. Toto jméno má svůj význam jako jasný nebo zářivý.

39. Josephine:

Toto je populární francouzské jméno, které znamená, že Bůh přidá. Je to krásný význam jména, díky kterému je jedinečný a populární.

40. Landry:

Toto jméno má svůj původ jak z francouzštiny, tak z angličtiny a má krásný význam jako vládce. Jméno je v poslední době stále oblíbenější.

41. Maribel:

Toto je jedno z oblíbených francouzských jmen holčiček, která znamenají krásu. Toto jméno bude dokonale vyhovovat vaší krásné dceři.

42. Oceane:

Toto je elegantní francouzské jméno, které má hluboký význam. Toto jméno znamená oceán a je mezi Francouzi velmi populární.

43. Prue:

Toto jméno je krátké, sladké a milé k použití. I když je to stále vzácné jméno, ale v příštích letech se určitě objeví.

44. Suzette:

Je to jméno hebrejského původu a znamená to lilie. Jméno je nádherné a dodává svěžest jeho významu a osobnosti.

45. Yvette:

Toto je pozoruhodné a jedinečné jméno, které můžete dát své malé dívce. Je plný stylu a znamená to tisový strom.

46. ​​Adaline:

Stejně jako je název krásný, má také krásný význam. Toto jméno znamená ušlechtilý, a proto se vaší dceři velmi líbí.

47. Elise:

Jméno znamená zasvěcené Bohu a bude dokonale vyhovovat vaší malé dceři a její roztomilé malé osobnosti.

48. Estee:

Toto jméno znamená hvězda a bude skutečně odrážet hvězdnou osobnost vaší roztomilé malé princezny. Jméno je také jedno rozkošné.

49. Fleur:

Fleur je francouzské původní jméno a odráží jeho význam jako květina. Název je prostě rozkošný a čerstvý k použití.

50. Camille:

Toto jméno je ideální pro zařazení do roztomilých francouzských jmen holčiček s významem mladá obřadní obsluha.

51. Giselle:

Toto roztomilé, ale zajímavě znějící jméno znamená zástava. Dceru můžete pojmenovat tímto jménem a dát jí rozlišovací identitu.

52. Anais:

Francouzské dívky jsou jistě půvabné a jak úžasné by bylo pojmenovat ji elegantním jménem. Anais, což znamená, že milost by pro to byla perfektní volbou.

53. Valentýn:

Toto je jedno z nejlepších francouzských jmen holčiček, které jiné než láska znamená být silné a zdravé.

54. Jules:

Toto jméno francouzského původu má krásný význam jako klenot, který odráží, že vaše dcera je klenotem vašich životů.

55. Eleonore:

Stejně jako je vaše malá dcera zářícím světlem vašich životů, bude jí toto jméno s významem zářícího světla dokonale vyhovovat.

56. Margaux:

Toto je jedno ze vzácných francouzských ženských dětských jmen, což znamená perla. Jméno je francouzského původu a má svěží a okouzlující výslovnost.

57. Madeleine:

Toto je jedno z roztomilých francouzských jmen holčiček, která znamenají ženu z Magdaly. Jeho jedinečná výslovnost je něco, co ho dělá rozkošným.

58. Mirabelle:

Toto je francouzský název původu, což znamená francouzská švestka. Nebylo by to dokonalé jméno pro vaši roztomilou malou dceru??

59. Violette:

Jméno bylo inspirováno fialovou barvou a dělá jedno z krásných francouzských ženských dětských jmen.

60. Lili:

Stejně jako květinová lilie, název znamená krásu, nevinnost a čistotu, které se dokonale shodují s vaší sladkou dcerou.

15 nejlepších francouzských unisex dětských jmen:

61. Gabriel:

Jméno je jedním z 10 nejlepších francouzských dětských jmen s významem Bůh je moje síla. Původ má ve francouzštině.

62. Alvia:

Toto jméno znamená ušlechtilá válka a má svůj původ pouze ve Francii. Jedinečnost a svěžest tohoto jména spočívá v jeho výslovnosti.

63. Auberi:

Pokud chcete, aby vaše dítě bylo silné a dobrosrdečné, pak by to bylo jedno z nejlepších francouzských dětských jmen, které je třeba zvážit, které má stejný význam.

64. Jules:

Toto jméno je ideální pro děti, které jsou klidné, mladé a zábavné. Toto jméno skutečně znamená všechny tyto vlastnosti jako svůj význam.

65. Cezanne:

Toto jméno znamená umělec hledající svobodu a má svůj původ ve Francii. Pojmenujte své dítě podle tohoto jména a přidejte okouzlující identitu osobnosti.

66. Esmae:

Toto je jedno z roztomilých francouzských dětských jmen, které znamená respektované. Název se běžně používá pro chlapce i dívky.

67. Deor:

Díky své zajímavé výslovnosti toto jméno znamená milované dítě nebo zlaté. Vaše dítě bude pro toto jméno opravdu milováno.

68. Jade:

Toto je jedno z běžných francouzských anglických dětských jmen, které znamená vděčné. Toto jméno je sladké s rozkošným významem.

69. Jonatha:

Název je vhodný pro roztomilá francouzská miminka, protože znamená rysy komunikace a motivace pro ostatní.

70. Kari:

Jméno vyhovuje dívkám i chlapcům a má význam síly a moci. Toto je jedno z klasických francouzských dětských jmen, které francouzští rodiče s oblibou používají.

71. Louvain:

Když hovoříme o jednom z tradičních francouzských dětských jmen, toto jméno se vám vybaví v mysli, která je inspirována belgickým městem.

72. Matiese:

Vaše dítě je Boží dar, že? Proč mu tedy nedáte jméno se stejným významem? Matiese s významem Boží dar bude perfektně vyhovovat vašemu dítěti.

73. Noe:

Po první desítce francouzských dětských jmen je toto jméno s významem harmonie mezi francouzskými rodiči pro své děti velmi oblíbené.

74. Sheryl:

Toto jméno má francouzský původ a význam znamená drahý. Výslovnost jména a jeho hluboký význam z něj dělají oblíbené lidi.

75. Tre:

Toto jméno je obecně dáno třetímu narozenému dítěti. Pokud tedy nějaké plánujete, můžete mu dát jméno pomocí tohoto tradičního francouzského dětského jména.

15 jedinečných francouzských anglických jmen dětí:

76. Manon:

Toto je jedno z francouzských dětských jmen, která jsou v současné době oblíbená. Toto jméno znamená přání pro dítě a může být perfektní pro vaše dítě, které jste si přáli.

77. Amelie:

Toto je jedno z oblíbených a krásných francouzských dětských jmen pro dívky, což znamená krásné a pracovité. Tenhle bude pro vaši dceru úžasný, že??

78. Camille:

Toto jméno znamená chrámový služebník, ale má velmi krásnou výslovnost. Název je stylový a elegantní, spolu s jiným významem.

79. Adele:

Toto jméno je nyní mezi francouzskými rodiči velmi populární. Podle tohoto jména můžete pojmenovat své dítě, protože to znamená, že je jemné, ušlechtilé a má dobrou náladu.

80. Chloe:

Toto jméno je francouzského původu a znamená mladé, bezstarostné a zábavné. S tak úžasným významem, nestalo by se toto jméno jedním z nejlepších francouzských dětských jmen?

81. Fleur:

Toto jméno znamená někoho, kdo přináší štěstí a je krásný jako květina. Představte si, že by vaše dítě dostalo jméno Fleur, nebylo by to roztomilé?

82. Celeste:

Toto jméno znamená čistotu a nebeské bytosti a je ideální pro roztomilá miminka. Toto je jedno z populárních francouzských anglických dětských jmen, které lze použít.

83. Aveline:

Jméno nyní získává veškerou pozornost a stává se jednou populární volbou v seznamu francouzských dětských jmen. Jméno má svůj význam jako silné a jedinečné.

84. Esme:

Jméno znamená milované a je dokonalým jménem pro roztomilá miminka. Jméno je jedním z trendových jmen mezi francouzskými rodiči.

85. Louise:

Toto je jeden tradiční název, který odráží královskou hodnost a válečníka spolu s hvězdou. Rozdílná výslovnost jména mu přidává na kouzlu.

86. Thierry:

Toto jméno je dokonalou kombinací stylu a jedinečnosti a zároveň odlišnosti. Jméno je francouzského původu a má význam vládce lidu.

87. Lilou:

Toto jméno je jedním z málo používaných jmen, přesto je jedním z moderních francouzských dětských jmen. Neváhejte a dejte svému dítěti toto svěží a jedinečné jméno.

88. Mathis:

Toto je jedno z oblíbených jmen ve Francii, protože to znamená dar od Boha. Toto jméno je stejně krásné jako jeho význam.

89. Armand:

Toto jméno má význam jako armádní muž, a proto je preferováno pro francouzské chlapečky. Toto jméno bylo jedním z běžných záznamů v seznamu francouzských dětských jmen.

90. Sacha:

Ve smyslu ochránce člověka je toto jméno jedním francouzským dětským jménem s významem, který je lepší než jméno. Není to tak??

10 oblíbených francouzských jmen celebrit pro děti:

91. Johnny:

Toto je jedno z nejlepších francouzských dětských jmen, které je mezi francouzskými rodiči slavné. Název je inspirován slavným hercem Johnnym Deppem a běžně se používá pro kojence.

92. Jennifer:

Pamatujete si Jennifer Connelly? Jméno je inspirováno ní a je jedním z hezkých francouzských dětských jmen, která jsou docela populární.

93. Claudia:

Toto jméno má svůj význam jako forma Clauda a je inspirováno slavnou celebritou jménem Claudia Schiffer. Jméno je v dnešní době jedním z trendových jmen.

94. Hugh:

Toto jméno je však vzácné, ale nyní je mezi francouzskými rodiči trendové. Jméno s významem srdce a svobodný duch je inspirováno Hughem Dancym.

95. Emma:

Toto je jedno z krásných francouzských dětských jmen, které najdete a které je inspirováno herečkou Emmou Thompsonovou.

96. Kate:

Inspirováno herečkou Kate Hudson je toto milé, ale stylové jméno pro francouzská miminka. Toto je jedno z hezkých francouzských dětských jmen s významem čistý nebo jasný.

97. Justin:

Díky popularitě Justina Biebera se toto jméno stalo jedním z oblíbených rodičů. Stejně jako jedinečný název, jeho význam jako spravedlivý a spravedlivý je také jedinečný sám o sobě.

98. Alicia:

Hezká herečka Alicia Silverstone proslavila toto jméno mezi francouzskými rodiči. Toto je jedno francouzské jméno dítěte s významem, které je jedinečné svým významem jako jedno ušlechtilé.

99. Arpad:

Toto jméno je jedním z nových francouzských dětských jmen s významem jako světlo vykoupení. Toto je jeden z nejnovějších trendových jmen, které jsou k dispozici.

100. Ayda:

Toto jméno má svůj význam jako přínos a je to jeden vzácný název, který se používá. Toto jméno je však nyní mezi francouzskými rodiči trendové kvůli jeho jedinečnosti.

To jsou některá z populárních francouzských dětských jmen, která můžete použít pro své roztomilé malé děti. Tato módní francouzská dětská jména jsou v módě s krásnými významy, která dodají vašemu dítěti jedinečnou identitu. Dejte nám vědět, jak se vám tato francouzská dětská jména a významy líbí.

Pokud jste si vědomi dalších oblíbených francouzských dětských jmen a hledáte k tomu pomoc nebo informace, napište to prosím níže. Obrátíme se na vás s podrobnými informacemi, které by vám mohly velmi pomoci.