Jihoindický

Tipy pro krásu Padma Lakshmi a tajemství fitness

tipy pro krásu padma lakshmi

Padma Lakshmi je jihoindická dáma, která je modelkou a stala se autorkou kuchařské knihy a napsala knihu Easy Exotic. Nyní také moderuje televizní show spolu s šéfkuchařem Tomem Colicchiem. Je to jedna kráska, která je chvályhodná za udržení bezchybné pokožky. Je to diva, která dokáže přitáhnout muže a přimět ženy závidět i po překročení 40 let. Dodržuje systematický režim a věří, že lidé tím mohou zůstat zdraví. Zařadili jsme se pod Tipy krásy Padma Lakshmi a tajemství fitness, které je třeba sledovat.

Tipy pro krásu Padma Lakshmi a tajemství fitness:

Podívejme se na tipy pro krásu Padma Lakshmi.

Kůže:

Tipy pro péči o pleť Padma Lakshmi

Padma Lakshmi věří, že k dokonalé pleti je třeba mít hladkou pokožku. Díky hladké pokožce vypadá vaše tělo lesklé a září. Po celý rok se hydratuje zvlhčovači, aby byla její pokožka hladká. Upřednostňuje zvlhčovače, které jsou lehké a nemají v nich žádný problém. Hydratace těla je důležitá pro každou ženu, aby měla dobrou pleť, to je to, co uvedla na akci. Když musí chodit na akce, nábožensky se spoléhá na opalovací krém a vždy je má po ruce.

Makeup:

Make -up Padma Lakshmi

Padma Lakshmi je na rozdíl od ostatních celebrit, které se spoléhají na příliš mnoho make -upu. Zjistilo se, že se objevuje na akcích a venku většinou v minimálním make -upu. Dokonce i když je hostitelem, na obrazovce je nalezena nejméně make -upu. Teď je to něco chvályhodného, ​​že také v jejím věku.

Vlasy a oči:

Padma Lakshmi vlasy a oči

Jihoindické ženy jsou vždy známé svými dlouhými, lesklými a hustými černými vlasy. Padma Lakshmi také vlastní tento druh vlasů. Ráda má vlasy většinou otevřené a náležitě se o ně stará pomocí odborných rad a také pravidelným mytím a úpravou. Šéfkuchař rád udržuje oční make -up jednoduchý. Často ráda používá oční linky k vytváření obrysů a udržuje řasy krásné pomocí malé řasenky.

Přírodní prostředky:

Padma Lakshmi používá několik esenciálních olejů, aby její kůže vždy zářila. Dává přednost použití pomerančových květů, semen moringy, máty a divokých macešek, které se starají o její krásnou pokožku. Pravidelně si před spaním čistí obličej teplou vodou a olejem z čajovníku, protože jí to pomáhá vyčistit ucpané póry. Dává také za cíl mít pravidelně dostatek vody, aby se zabránilo dehydrataci a detoxikaci.

Smysl pro oblékání:

Smysl oblékání Padma Lakshmi

Supermodelka nebo jakákoli celebrita musí věnovat náležitou pozornost tomu, co nosí. Padma Lakshmi věnuje větší pozornost tomu, co nosí a jak se nosí, víc než to, co dělá pro svůj make -up. její šatník, jako každá jiná celebrita, je plný návrhářských oděvů. Často se rozhoduje nosit odvážné a zářivé barvy, které jí sluší.

Tajemství stravy:

Tajemství stravy Padma Lakshmi

Co můžete říci o kuchaři, který miluje jíst, a který je naopak také supermodelkou a musí omezit své stravovací návyky na úroveň, nad kterou věci neztratí kontrolu. Vždy ráda vařila a jedla a ráda zažívá různé přípravy jídla. Pro svou dietu se drží méně mastných jídel. Má extrémní lásku k ovoci, díky kterému se jí může živit. Miluje jíst hnědou rýži, saláty, ryby, kuře a zeleninu.

Tajemství fitness:

Tajemství fitness Padma Lakshmi

Modelka ráda cvičí a snaží se chodit do posilovny alespoň 5krát týdně. Dělá spoustu kardio cvičení, běžecký pás nebo eliptické stroje. Ráda také cvičí jógu a meditaci pro kondici a klid. Největší tajemství její kondice je, že ji také baví box, který po porodu omezila.