Jihoindický

Tipy na krásu Shriya Saran a tajemství fitness

Zdá se, že Shriya Saran, talentovaná mladá herečka z jihu, vytváří vlny v hindském a jihoindickém filmovém průmyslu. Na scénu vtrhla se svým prvním telugským filmem Ishtam, ale její výkon v Santhoshamu ji přiměl na cestě ke komerčnímu úspěchu. Měla příležitost hrát po boku Rajinikanth v The Boss, který také získal její první ocenění za nejlepší tamilskou herečku.

O Saranově drobném rámu a zemité kráse se mluví stejně jako o jejích hereckých výkonech. Herečka je jednou z mála, jejichž krása vyzařuje zevnitř ven. Vzhledem k tomu, že je ambasadorkou značky v několika obchodech po celé Indii za podporu kosmetických a zdravotních produktů, pokud jde o její vlastní režim krásy, Shriya to udržuje jednoduché a přirozené.

Tipy na krásu Shriya Saran a tajemství fitness

Tipy a tajemství fitness Shriya Saran Beauty:

Shriya Saran oceňuje svou matku za její jemnou postavu a krásu, přestože udělala další krok v otázkách spánku, jídla a cvičení a vrací se k některým tradičním receptům na krásu, které na ni působí jako kouzlo. Jižní hvězda se neobrací k špičkovým kosmetickým výrobkům, aby udržela její kůži v záři. Když nepracuje, nosí na obličeji co nejméně.

Její kůže vděčí za svou záři síle růžové vody, kterou miluje a používá ji tak často, jak je to jen možné, k okamžitému osvěžení. Dokonce s sebou nosí malou lahvičku růžové mlhy a někdy si ji po nanesení make -upu pro nádhernou záři stříká na obličej. Její zvlhčovač je směsí růžové vody a glycerinu, která také působí jako toner. Pokud jde o čištění obličeje, přísahá na letitý lék na besan smíchaný s kurkumou nebo jogurtem.

Tipy pro krásu Shriya Saran

Velké orosené oči Shriya Saran a dlouhé lesklé vlasy jsou jednou z nejzastavitelnějších vlastností její podmanivé krásy. Její hedvábně hladké vlasy, které jsou přirozeně dlouhé, se téměř vždy nosí rozpuštěné, přehozené přes ramena, aby jí dodávaly lichotivý vzhled.

Její oči vyprávějí jiný příběh. Jižní hvězda miluje zdůraznit oči očními linkami, kajalem a řasenkou a nemůže bez nich jít, i když se obejde bez dalších nezbytných make -upů.

Tipy pro krásu Shriya Saran 2

Vyřezávaná postava herečky je rozhodně žádoucí. Tajemstvím je každodenní fyzická aktivita, která tvoří podstatu její každodenní existence. Shriya, vyškolená tanečnice Kathak, miluje tanec a plavání, které jí většinou pomohly udržet se v dobré formě, ale od té doby, co se dostala do centra pozornosti, její tanec trpěl kvůli jejím nevyrovnaným plánům. Od té doby se obrátila k léčivým silám jógy a meditace, které cvičí denně po dobu 45 minut. Řeší své problematické partie- břišní svaly a paže a tónuje své tělo kombinací powerjógy a Iyengar jógy.

Mezi její další cvičení patří střídání kardio cvičení třikrát týdně, hraní her a plavání. Jediná věc, od které se drží stranou, jsou váhy, o kterých si myslí, že se nehodí k jejímu maličkému tělu.

Tipy pro krásu Shriya Saran 3

Pokud jde o její dietní režim, Shriya Saran má velkorysý apetit, kterým se netají, přestože jí s mírou. Svůj den začíná sklenicí pomerančového džusu a přikládá hlavní jídlo dne – snídani. Snídaně pro temnou krásu se skládá z omelety z bílku vejce, parathy a kaše a občas i dosy. Oběd je základním bhindi v indickém stylu s prostým roti a dal. I když miluje jíst ryby, není tak bláznivá do červeného masa a kuřete. Nemá ráda nezdravé jídlo, jedinou výjimkou je Subway a upřednostňuje thajskou kuchyni.

Tipy pro krásu Shriya Saran 4

Aby si udržela dokonalou postavu, omezuje příjem soli a pije hodně vody a džusů. Věří také na to, že jí v pravidelných intervalech malá jídla a lze ji najít jako svačinu na saláty a klíčky. Shriya si dává záležet na večeři do 19:30 a končí svůj den sklenicí mléka.

Shriyino jediné pokušení je čokoláda, shovívavost, které se nikdy nedokáže zbavit, ale zdravá strava spojená s jógou se osvědčila při shazování přebytečných kil z těchto přebytků.