Jihoindický

Santalová herečka 2021 – seznam nejžhavějších fotek hrdinek Kannada

Kanadský filmový průmysl vždy zůstal jako smolař jihoindického filmu! Kvůli nízkému rozpočtu a „přísně“ regionálním filmům mnoho hvězd Kannadigy zapomnělo na zbytek světa. Věci se však pomalu mění se vstupem některých uber-talentovaných paní umělkyň, které získaly popularitu pro svůj smyslný vzhled. Ženy jako Sanjana a Ramya rozpoutaly na sociálních sítích bouři svými koketními obrázky a odhalily okouzlující stránku krásek santalového dřeva. Proč tedy čekat? Podívejme se na trendy horké fotografie Kannadských hereček, které vám mohou zapálit srdce!

Fotky herečky ze santalového dřeva

Kanadské hrdinky Fotografie: filmy, seriály, televizní pořady

Většímu publiku nemusí být kannadské filmy známy, ale jeho hrdinky jsou obdivovány po celé zemi. Dokonce i superstar Bollywoodu, Deepika Padukone zahájila svou kariéru v průmyslu santalového dřeva. V kannadských hrdinkách je mnoho dalších známých jmen seznam, kteří jsou proslulí svou přírodní krásou a roztomilým vzhledem. Někteří z nich dokonce prokázali své herecké schopnosti na Tollywood a Kollywood.

Přečtěte si, jak diskutujeme o některých regionálních a neregionálních kannadských filmových herečkách, které by to mohly proslavit!

Nejnovější obrázky herečky Kannada:

S takovou důležitost pro glamour a glitz, není nouze o nové vstupy do světa Kannada Cinema. Protože existuje omezený prostor pro dabing, mnoho domorodých, kannadských mluvících dívek dokázalo sbalit dobré příležitosti. Dokonce i když film nefunguje v pokladně, některé z těchto dámských hvězd dokázaly prorazit pozornost svých lákavých výkonů a okouzlujícího vzhledu. Také doslova zapálili Instagramové rukojeti plameny svými pikantními fotografiemi Sandalwood Bikini.

Ukončeme hádání a zjistíme seznam hereček Kannada, kteří se narodili ve státě Karnataka. Podívejte se také na každou z horkých fotografií filmové hrdinky Kannada:

 Sanjana Galrani:

Nejžhavější fotky kannadských hrdinek

Rashmika Mandanna (oficiální Karnataka Crush):

obrázky hrdinky kannada

Haripriya:

Samyukta Hegde:

kannadské dívky

Deepa Sannidhi:

obrázky kannadských dívek

Amulja:

santalová herečka

Rachita Ram:

horké fotky ze santalového dřeva

Shraddha Srinath:

obrázky hrdinky santalového dřeva

Nabha Natesh:

horké fotky ze santalového dřeva

Populární fotky herečky ze santalového dřeva:

Krása oboru Kannada Cinema je způsob, jakým přijala herečky, které pocházejí z jiných států. Existuje široká škála žen pocházejících ze všech částí země, včetně severu a dokonce i dolů na jih. Tyto hvězdy učinily ze santalového dřeva jejich domovskou půdu a ukázaly se, že nejsou o nic menší než místní hrdinky ze santalového dřeva. Pokusili se naučit kannadštinu a nalákali publikum svými chrumkavými dialogy a podmanivými výrazy.

Chcete se podívat na smyslnou galerii žhavých hereček ze santalového dřeva? Tady máš:

Anupama Parameshwaran:

fotografie herečky kannada

Asmita Sood:

fotografie hrdinky kannada

Shruti Goradia:

seznam hereček kannada

Aakanksha Singh:

santalová herečka horká

Parul Yadav:

Kannada herečka horké fotky

Kanadské sériové herečky:

Není přehnané, že televizní umělci jsou ještě populárnější než hrdinky stříbrného plátna. Jsou pro mnoho lidí součástí dne a baví je svými skvostnými výkony. Jejich pouhá přítomnost může váš den dokončit a časem navázat emocionální spojení.

Zde jsou nejlépe hodnocené televizní hrdinky Kannada populárních seriálů, vysílané na Colours Kannada:

Vaishnavi Gowda:

Kanadská sériová herečka

Swetha Prasad:

Swetha Prasad

Neha Gowda:

Kanadská sériová herečka

Deepthi Manne:

Kanadské televizní hrdinky

Ankitha Amar:

Ankitha Amar

Kavyashree:

Kavyashree

Nejlepší ženské kotvy v kannadštině:

Kotvení není jednoduchá práce! Hostitel musí být spontánní, vtipný a milující zábavu. Malá obrazovka Kannada má mnoho takových ženských kotev, díky nimž byl televizní čas docela zajímavý. Jsou naplněni infekční energií, která nám může pozvednout náladu i po náročném dni. Díky dokonalému uchopení jazyka a kombinaci místních slangů jsou tyto slavné

Kotvy Kannada TC uchvátily tisíce lidí:

Anushree:

Ženské kotvy v kannadštině

Swetha Chengappa:

Kannadská televizní kotva

Sushma K Rao:

Sushma K Rao

Kavya Shastry:

Kavya Shastry

Nemyslíte si, že tyto obrázky hrdinek Kannada jsou příliš horké na to, aby se s nimi dalo pracovat? Svými senzačními pohledy a nefalšovanými výkony si tyto krásky získaly na filmovém poli docela jméno. Změnily způsob, jakým se lidé dívali na průmysl santalového dřeva, a přidaly do své obrazovky pořádné dávky kouzla. Kdo je tedy váš oblíbený srdcař?