Životní styl

Suvenýry pro spontánní pozvánky – tyto přízeň hostů jsou dobře přijímány

suvenýry-laskavosti-klasické-drinky-spontánní-pozvání

Nezáleží na tom, zda byla soukromá pozvánka nebo profesionální událost oznámena příliš pozdě, nebo zda byla pozvánka doslova zaspaná. Když se počítá každá vteřina, aby byl obsah připraven a vhodně se oblékl pro tuto příležitost, často zbývá málo času na přemýšlení o správném suvenýru. Tato příručka obsahuje několik důležitých tipů právě pro tento případ. Trik je: Chytré úložiště s efektem.

Klasický suvenýr: rozdávejte nápoje

suvenýry-laskavosti-domácí-likér-sklo

Pro soukromou příležitost je obvykle dobrá láhev vína nebo láhev sektu. Je jen důležité znát odrůdu, kterou má příjemce také rád. V podnikatelské sféře to začíná být obtížnější, protože rozdávání alkoholu se nelíbí každému, protože koneckonců, podnikání se dělá ve střízlivém stavu.

Tip pro kutily: Pokud se budete řídit soukromou pozvánkou a zachováte si chytrý obchod, možná budete mít malý vlastní uvařený likér doma, co může přinést. Ve světě podnikání je tento důkaz umění soukromé ženy v domácnosti tabu. Konzervy, okurky a další pochoutky, které byly vyrobeny v domácí kuchyni, jsou také pěknými suvenýry pro soukromé pozvání – tyto dárky jsou pro pracovní obědy spíše nevhodné.

O udržitelnosti květinových darů

suvenýry-hostitel-spontánní-pozvání-květiny-strauss-tulipány

I zde platí: Květina nebo malá kytice je běžnou metodou, jak s sebou přinést „bezpečný“ dárek. Kytice je povolena i v obchodním životě. Není však nijak zvlášť udržitelný. Dlouhodobým a ještě chytřejším dárkem je rostlina, která není dána v hotovém stavu, ale obsahuje květináč, zeminu, semínka a návod k výsadbě. Takové sadby nejsou jen moderním nápadem pro obchodní partnery, ale také jako soukromý suvenýr.

Pokud se chcete jen chopit myšlenky na květinový dárek, sáhněte raději po papírové variantě. Papírové jiřiny se skvěle připravují a – v kombinaci s milým rčením – jsou také skvělé jako suvenýr pro krátkodobé pozvání. Ti, kteří rádi dělají ruční práce, mohou také rozdávat lisovanou flóru zasazenou do rámečků obrázků. Tento článek odhaluje, jak lze tuto myšlenku řemesla uvést do praxe.

kartáč-s-obchodním obědem-nápady-tipy-profesionální událost

Dárky usnadňují uchovávání zásob

Každý, kdo si tu myšlenku pamatuje na začátku, může být nad přístupem „hromadění zásob“ ohromen. Při pohledu na toto vtipné dárky pro přátele a obchodní partnery rychle se ukáže, co se tím myslí: Tyto dárkové balíčky mají obvykle velký počet jednotlivých částí o několika stovkách kusů a lze je snadno individualizovat. Tam, kde podnikatel umístí své logo nebo nápis, může soukromá osoba umístit pěkný slogan. Efektem je krabice plná drobných suvenýrů. Klientela rozhoduje, která sada je nakonec zakoupena, aby byla připravena na krátkodobé pozvánky.

– Sada hraček je vhodná pro ty, kteří mají velkou rodinu nebo mnoho známých a přátel s dětmi. Gumové míče, jojo, vrhací kotouče a puzzle jsou vždy oblíbené.

– Každý, kdo by chtěl sponzorovat sportovní akci, by mohl být dobře informován o trendové reklamní sadě: čepice, tašky a pera s příslušným nápisem rozhodně poutají pozornost.

Kromě toho existují lepící poznámky, parkovací kotouče, přívěsy, skládací pravidla a podobně, které by měly být dobře přijaty kancelářskými zákazníky nebo řemeslníky. Tip: Každý, kdo se rozhodne pro zásobu dárků s poháry nebo skleničkami, může tento dárek snadno kupovat. Jednoduše přidejte několik čokolád a vytvořte z nich krásný dárek pomocí průhledné fólie. Takové dárky vždy dobře dopadnou.

Každý suvenýr je dobrý skutek

suvenýry-laskavosti-kuchyně-domácí-spontánní-pozvánky

Tato myšlenka je také zvláště vhodná pro suvenýry v soukromém sektoru: na vánočních trzích nebo na charitativní účely není neobvyklé, že se nabízejí domácí výrobky, které lze zakoupit. Cena za to často jde přímo výrobci nebo jde neziskové asociaci. Každý, kdo si zde koupí svíčky, skleničky nebo ruční práce, si nejen zvětší zásoby dárků, ale také s nimi udělá něco dobrého.

Svíčky a sklenice zdobené v červené a zlaté barvě jsou zpravidla vhodné zejména pro příležitosti během vánočního období. Malé vlastní pletené nebo háčkované tašky jsou naopak povoleny po celý rok. Co v něm může být umístěno? Rychlé kapesníky, líčidla nebo jiné užitečné drobnosti, které ženy určitě chtějí mít uspořádané v každé kapse.

Co radí dárková etiketa??

Kariérní bible uvádí tyto tipy v dárkové etiketě: Květiny nejsou příliš kreativní, ale jsou bezpečnou volbou. Největší faux pas, kterého by se při předání mohlo dopustit, by bylo předání kytice v obalu. V případě alkoholových dárků musí být splněny preference hostitele. Jsou také důležité, pokud mají být rozdány ilustrované knihy nebo sběratelské předměty. Čokoláda naopak dělá radost většině lidí, takže čokolády jsou často dobrou volbou.

Obrázek 1: pixabay.com © Pexels (veřejná doména CC0)

Obrázek 2: pixabay.com © WDnetStudio (veřejná doména CC0)

Obrázek 3: pixabay.com © Unsplash (veřejná doména CC0)

Obrázek 4: pixabay.com © Invitation_to_Essen (veřejná doména CC0)

Obrázek 5: pixabay.com © KRiemer (veřejná doména CC0)