Životní styl

Navrhování veletržních stánků: Moderní zobrazovací systémy zajišťují úspěšný vzhled veletrhu

Designové výstavní stánky Seznamte se se zákazníky

Veletrhy nabízejí prodejcům a výrobcům dobré příležitosti k prezentaci vlastních produktů a služeb široké škále zákazníků. Současně však také představují velkou výzvu: Jak vyniknete mezi stovkami dalších veletržních stánků, jak inspirujete návštěvníky veletrhu a získáváte nové zákazníky? Promyšlený koncept, efektivně navržený výstavní stánek a vyškolení specialisté zajišťují úspěšný vzhled. Zvláštní pozornost by měla být věnována stánku, protože je to vizitka společnosti. Od flexibilních skládacích displejů po řešení stojanů na míru: V současné době mají vystavovatelé mnoho možností pro vytvoření individuálního designu. Dáváme vám přehled různých variant a dáváme tipy, jak navrhnout atraktivní výstavní stánky.

Navrhování výstavních stánků: Co je třeba vzít v úvahu při plánování

Navrhování výstavních stánků Noví zákazníci Tipy Organizace

Dobré plánování je klíčové pro úspěch společnosti během veletrhu. Je třeba zvážit několik věcí:

Technické pokyny. 2-3 měsíce před začátkem veletrhu se vyplatí informovat se u pořadatele o pravidlech stavby stánku. Jedná se například o maximální povolenou stavební výšku, dostupné upevňovací body, přípojky elektřiny a vody, příčky stánků a přesnou oblast pronájmu. Na základě těchto důležitých informací lze výstavní stánek detailně naplánovat.

Návrhy výstavních stánků přitahují tipy nových zákazníků

Standardizovaná výstavní sada nebo individuálně vyráběný výstavní stánek? Mnoho podnikatelů se během roku zúčastní několika veletrhů. Pro ně má smysl investovat do montovaného výstavního stánku se skládací stěnou. Na jedné straně to šetří náklady na dopravu, protože stojan má malou velikost balení a lze jej přepravovat v autě. Na druhou stranu boduje snadnou montáží a na místě je může dát dohromady jedna osoba bez nástrojů.

Ostatní společnosti mají zájem pouze o účast na konkrétním veletrhu. Pro ně přichází v úvahu individuálně sestavený stojan, který přesně odpovídá jejich potřebám. Vitríny, skládací stany, světelné a mediální displeje dělají ze stojanu něco výjimečného. Textilní bannery, plakáty a vinylové podlahy rozvíjejí reklamní sdělení. Lze je také kombinovat s efektivně osvětlenými displeji.

Rozvíjejte koncept stojanu. S potištěnými textilními výstavními stěnami, reklamními pulty, bannerovými systémy a zátkami pro zákazníky se výstavní stánek stává skutečným zážitkovým prostorem. Při vývoji konceptu stojanu se vyplatí nechat si poradit od známého výrobce. na www.displaymacher.de Na výběr je například mnoho variant, a to jak pro standardizované, tak pro jednotlivé výstavní stánky. Každý si tak může najít něco, co mu vyhovuje.

Podrobnosti o plánování týmu

Vyškolte personál stánku. Čím dříve se tým sestaví, tím lépe. Především je důležité, aby počet specialistů odpovídal velikosti stánku. Zaměstnanci by pak měli obdržet podrobný náčrtek budky a měla by být proškolena montáž a demontáž zařízení.

Navrhování výstavních stánků: přehled různých variant

Výstavní stánky designový řadový stojan zobrazovací prvky systému

 Úspěšný design výstavního stánku přitahuje návštěvníky a zanechává pozitivní první dojem na nové zákazníky. V závislosti na typu stojanu lze jednotlivé prvky efektivně kombinovat. Nabízíme vám přehled různých variant:

1. Stojan na řadu je možná varianta, která se pronajímá nejčastěji. Stojan má tři pevné strany a dva přímé sousedy. Skládací displeje a výstavní stěny nabízejí možnost vizuálního odlišení se od ostatních stánků. Chodníkové stojany s otočnými prvky přilákají návštěvníky. Zejména u tohoto standardního typu by měl být kladen velký důraz na barevnou, příjemnou a kreativně navrženou plochu stánku.

Designové výstavní stánky Zobrazovací systémy Kombinujte rohový stojan

2. Rohový stojan nabízí více možností designu než řadový stojan. Má dvě stěny a je stále otevřený a příjemný. Ideální pro mediální nebo světelný displej. Vitrína také uřezává jemnou postavu v rohovém stojanu. Půlkruhový čítač může završit program vybavení.

Designové výstavní stánky Příklady zobrazovacích systémů stojánků

3. Stojka na hlavě má tři volné strany a pouze jednu zeď. Příhradové systémy složené z několika modulů si zde přijdou na své a mohou přilákat kolemjdoucí. Pokud je to žádoucí, mohou být dodatečně vybaveny speciální příčkou, držákem na televizi nebo držákem brožury.

Designové výstavní stánky Držák brožury Ostrovní stojan Threse

4. místo. Stojan na ostrově nemá stěny a je zcela otevřený. Nabízí nekonečné možnosti designu a je většinou centrálně umístěn, což znamená, že ho návštěvníci určitě projdou. Praktické řešení zde nabízejí výstavní sady a stropní věšáky.