Životní styl

Nákup grilu – srovnání různých typů grilů a užitečné tipy pro nakupování!

Jaro je již tady, teploty stoupají a to znamená jediné – konečně je opět čas na uvolněné grilování na zahradě s rodinou a přáteli. Grilování je bezesporu jednou z nejoblíbenějších volnočasových aktivit Němců, ale aby se vám vaření opravdu povedlo, potřebujete kromě lahodného masa i správný gril. V našem článku vám prozradíme, na co byste si měli při nákupu dát pozor, které jsou nejoblíbenější druhy grilování a mnoho užitečných rad na téma grilování!

Gril Koupit Tipss Plynový gril Porovnání grilu na dřevěné uhlí

Výběr různých modelů a provedení cvrčků na trhu se zdá být nekonečný a je snadné ztratit přehled o věcech. Abyste si ho mohli užívat po dlouhou dobu, měli byste zvážit některé důležité faktory. Naštěstí nyní existuje mnoho online prodejců, jako je Gril princ, které usnadňují vyhledávání a nabízejí typy grilů ve všech možných velikostech a cenách.

Tipy na nákup grilu – na co si dát pozor?

Nakupujte BBQ tipy Gril na dřevěné uhlí Výhody Nevýhody

  • Rozpočet – Nejdůležitější věc, kterou byste měli před koupí grilu rozhodnout, je samozřejmě rozpočet. Na trhu jsou modely pro malý rozpočet i drahé luxusní verze za více než 5 000 eur.
  • Velikost – Kolik místa máte k dispozici a chcete grilovat na zahradě nebo na balkoně? Dalším důležitým aspektem je počet lidí, pro které obvykle grilujete.
  • Stabilita a kvalita – Zkontrolujte, zda je materiál dostatečně silný, a zkontrolujte stabilitu požadovaného modelu. Informace o kvalitě lze získat od stávajícího GS-; Odznak TÜV nebo DIN.

Porovnání různých typů grilů – gril na dřevěné uhlí je klasikou par excellence

Plynový gril nebo gril na uhlí Výhody Nevýhody Tipy na nákup grilu

Navzdory nejnovější technologii stále asi 85% Němců dává přednost dobrému starému grilu na dřevěné uhlí. Pro mnoho amatérských kuchařů je grilování samo o sobě skutečným zážitkem z vaření a není nic lepšího než typická chuť kouře a grilu, kterou lze zaručit pouze u grilu na dřevěné uhlí. Rychlovarný gril s dřevěným uhlím je nejen praktický, ale je vhodný i pro různé grilovací techniky, například metodu minion ring. Návod na oblíbený prsten miniona najdete v Časopis Grillfürst. Mimochodem, existuje také mnoho receptů, posudků a tipů na dokonalé a bezstarostné grilování. Dalším plusem grilů na dřevěné uhlí je, že mohou generovat velmi vysoké teploty. Teplo však není rovnoměrně rozloženo a dosažení požadované teploty trvá přibližně 20–30 minut. Protože žhavé uhlíky vytvářejí nebezpečí požáru, jsou grily na dřevěném uhlí na balkonech a v pronajatých bytech zakázány. Ačkoli je většina modelů levnější než plynový gril, náklady na palivo bývají z dlouhodobého hlediska vyšší.

Snadné grilování s plynovým grilem

Nakupujte grilovací tipy Elektrický gril Výhody Nevýhody

Pokud často připravujete lahodné klobásy a steaky, pohodlí plynového grilu je těžké porazit. Mezi hlavní výhody plynového grilu patří kratší fáze ohřevu a snadné použití. Kromě toho se uvolňuje mnohem méně kouře a pachů a teplo lze optimálně nastavit pomocí individuálního nastavení teploty. Než se však rozhodnete pro model, měli byste při nákupu grilu pamatovat na to, že plynový gril je obvykle velmi velký a robustní a vyžaduje hodně prostoru.

Elektrické grily jsou neuvěřitelně užitečné

Porovnání grilu na grilu na grilování na dřevěném uhlí Tipy na nákup

Bydlíte v městském bytě a máte pouze balkon nebo terasu, ale nechcete v létě přijít o pěkné grilovací večery? Pak by pro vás mohl být elektrický gril dobrým kompromisem. Elektrické grily jsou obvykle menší a přenosnější, a pokud se spontánně cítíte jako chutný bratwurst, doporučujeme vám to udělat. Stačí zásuvka a můžete začít grilovat. Další výhodou je, že jsou obvykle levné na nákup a nejsou tak zapáchající. Při nákupu grilu doporučujeme věnovat pozornost výkonu a vybrat si model s minimálně 1 000–1500 watty.

Porovnání typů grilů Tipy na nákup grilu