Životní styl

Módní trendy léto 2014 – staré a nové v mixu

To je to, co profesionálové odhadují, módní trendy léto 2014

Svět módy každou sezónu netrpělivě čeká, až přehlídková mola uvidí módu pro danou sezónu. Některé věci vydrží, jiné se pokaždé znovu objevují – letos v létě ale spousta věcí zůstává stejných, takže se váš vlastní šatník nemusí úplně obnovovat. Kromě toho se některé módní styly, o kterých se předpokládalo, že byly zapomenuty, dostávají zpět do světa. Není divu, že Módní trendy léto 2014 řekněme mix stylů.

Módní trendy léto 2014 – chytrá obchodní žena

Dámská móda klasický černý bílý blejzr

Chytrá byznysmenka si v této sezóně opět najde svůj styl – tentokrát pravděpodobně ještě lepší než dříve. Kostýmy byly ušetřeny jakýchkoli volánků, jsou redukovány na to nejnutnější. Ženy dostávají oblečení podobné byznysu a obzvláště nápadný je černý blejzr, který se opakuje téměř v každé kolekci. Střih se liší v závislosti na návrháři, ale všichni se shodují na dekoracích: Důsledně chybí. Ale to neznamená, že jsou kousky nudné, vypadají profesionálněji. Nudě zabrání také barevný kontrast, který lze u blůzy nastavit.

Módní trendy léto 2014 – módní nápady ze 70. let se vracejí

Čelenka s dlouhými sukněmi v červené barvě v roce 2014

Třásně, stuhy a květinové výšivky se letos v létě vrací: módní nápady ze 70. let se používají a kombinují s novými oděvy; dobrá kombinace starého a nového. Velké klobouky a dlouhé řetízky jsou dokonalým doplňkem k tomuto oblečení, které je stejně vhodné pro výlet do parku i pro návštěvu festivalu. Tento trend je rozhodně letní. K volnému a vzdušnému oblečení se obvykle nosí černé, hrubé boty, ale podle počasí jsou vhodné i balerínky nebo sandály. Na rozdíl od obchodního vzhledu, tento nešetří dekoracemi.

Průhledné látky pro každodenní život

Trendy transparentní halenky květinový vzor sladké mladé

Průhledné látky vždy poutaly pozornost. V minulosti se většinou používaly v několika vrstvách na večerní šaty, nyní si nacházejí cestu do každodenního života jako halenky. Průhlednost je letos v létě trendy, ale nemělo by se to přehánět: Funguje to nejlépe jako vrstvený vzhled, například barevný top pod průhlednou bílou halenkou. Vzhledem k lehkosti průhledné látky se dá velmi dobře nosit i v létě a bude poutat pozornost – zejména s přísným obchodním vzhledem, který lze velmi dobře vylepšit takovou blůzou ve vrstveném vzhledu.

Crop topy jsou trendy

hravá blůza romantické květinové džíny

Do vzhledu letošního léta se vrací něco jiného: vrcholy plodin. Naposledy byly v módě v 90. letech. Už v minulé sezóně bylo jasné, že se tento trend probojoval zpět, a v roce 2014 to udělal – byť o něco stylovější než v 90. letech. Je opět moderní ukázat svůj žaludek, ale nemělo by být vidět příliš mnoho kůže. Velmi vhodné jsou upnuté poprsí, a pokud si chcete schovat pupek, můžete místo boků nosit kalhoty do pasu. Velmi trendy jsou také šaty nebo dokonce kalhotové kostýmy, které mají integrovanou část bez břicha.

V letních měsících noste místo kalhot sukně

Trends 2014 fashion sukně dámské módní design nápady

Sukně jsou zpět v trendu více než kalhoty. I asymetrické vzory, které se jinak zdráhaly nosit, se staly populární a letos v létě budou hodně k vidění. Volba nespadá pouze na krátké kousky, ale také na dlouhou verzi, takzvanou maxi sukni. Zvláště se štěrbinou na boku se stává poutačem. Kalhoty se letos v létě naopak zkracují a zkracují, takže místo dlouhých džínů ženy dají přednost tříčtvrtečním kalhotám nebo dokonce horkým kalhotám.

Trendy barvy a vzory

Letní šaty integrované žlutě zelené podprsenky po kolena

V létě na vás čeká spousta barev. Svěží barvy, jako je světle zelená, jsou zvláště vhodné pro pláž. Jako ohlávkové šaty kombinované s ladícím šátkem je to perfektní plážový outfit, ale také vhodné na výlet do města. Květinové vzory na vzdušných letních šatech také připomínají již zmíněný hippie look – i zde kousky protéká a zkrášluje. Velké vzory tisku lze také vidět na mnoha kusech oblečení; to je další trend letošního léta.

Módní trendy léto 2014 – potisky inspirované exotickými destinacemi

Plážová móda, květinový vzor, ​​plavky, letní šaty, závěsné křeslo

Dalším trendem na pláži jsou jasné barvy a tropické tisky, jako na bonprix.de vidět. To je částečně způsobeno zvýšenou pozorností věnovanou Brazílii: mnozí by chtěli mít pocit prázdnin z této země také v Německu. Pomáhají tomu potisky na bikinách, plavkách a plážových šatech. Ženy už nepotřebují mnoho doplňků, aby si na pláži střihly dobrou postavu. Tuto silnou a barevnou směs barev však najdete pouze v plážové módě – tento trend je u ostatních oděvů omezený.

Ale modrá a černá jdou dohromady?

černé punčochové kalhoty na opasek

Letos se modrá a černá dovedně kombinují – jak dokazují špičkoví návrháři. Jeden model měl na sobě černý top s tyrkysově modrou sukní, další šel na molo s modrým topem a černým kabátem: Tento módní hřích je proto oficiálně zrušen. Při bližším zkoumání je také vidět, že modrá a černá, vhodně vzájemně kombinované, tvoří pěkný tým a možná proto jsou součástí módních trendů léta 2014. Barva je letos v létě rozhodně populární, koneckonců vám to připomíná moře nebo jasnou letní oblohu.

Hravé šaty v nahých a pastelových tónech

krátké šaty béžová barva pleti žlutá detaily

To, co již bylo naznačeno v minulé zimě a na jaře, zůstane v létě: nahé a pastelové tóny dominují výběru barev vedle tmavších tónů, jako je již zmíněná modrá. S neonovými barvami je ale konec, nahá barva je letos v létě kombinována s výraznými barvami, které nepadnou do oka. Pastelové tóny také skvěle vypadají s květinovými vzory – nebo jednoduše jako krajkové šaty bez dalších ozdob. Někdy ani nepotřebujete šperky, protože šaty samy o sobě vypadají dobře.