Životní styl

Černý pátek – tajné způsoby, jak můžeme získat nejlepší nabídky

Koncem listopadu je ten čas znovu. Černý pátek se koná 27. a všichni jsme nadšeni speciálními nabídkami našich oblíbených produktů. Ať už hledáte levnou elektroniku, dostupné oblečení, kosmetiku nebo dokonce nábytek, na největší nákupní akci roku si každý přijde na své. Černý pátek je také ideální příležitostí k nákupu vánočních dárků. Na co si ale dát pozor, abyste nespadli do pasti? Řekneme vám, kde můžete získat opravdu výhodné nabídky a kterým produktům se v „nákupní den“ vyhnout..

Smlouvat o lovu: co se vyplatí a co ne?

Tipy na nákup vánočních dárků na Černý pátek

Černý pátek už není jen den, ale obvykle trvá celý týden. Během této doby existují nabídky a slevy, kam oko dohlédne. Které obchody se ale opravdu vyplatí a kterým se raději vyhnout?

Zeptali jsme se odborníků z Kimbino, jednoho z největších agregátorů všech globálních prodejů a slev, na tajemství úspěšných nákupů na Černý pátek. Na základě vašich interních dat a informací jsme pro vás sestavili doporučení a nečinnosti při letošním výhodném lovu.

Tyto kategorie nabízejí nejlepší nabídky

Černý pátek nejlepší nabídky elektronických smartphonů

Ať už jde o televize, smartphony nebo herní konzole – je dobře známo, že Black Friday je ideální pro nákup elektroniky. Existují však i jiné kategorie produktů, které přesvědčují opravdu dobrými nabídkami. Používají se například také kuchyňské spotřebiče Kuchyňské pomůcky a nádobí na Black Friday často výrazně snížena.

Levné nabídky na kosmetické parfémy Black Friday

Pokud sháníte levné vánoční dárky na Černý pátek, můžete přijít s Parfémy a kosmetika prostě nechoď špatně. Drogerie se již několik let účastní největší nákupní akce a nabízí skvělé speciály a slevy, které si nesmíte nechat ujít.

Kvůli Coroně letos trávíme doma výrazně více času. Pokud plánujete rekonstrukci nebo přestavbu, nebo chcete jen vyměnit starý gauč, stojí za to se podívat na Nabídka nábytku a nábytku hodit.

Nákupům, kterým je třeba se vyhnout

Sleva na oblečení na Černý pátek

Pokud jde o hračky pro děti, zdá se, že Black Friday nemá nejlepší nabídky. Mnoho průzkumů trhu ukazuje, že hračky jsou krátce před Vánoci výrazně levnější než na konci listopadu.

Také byste neměli držet ruce od zimního oblečení. Před začátkem sezóny a při zimních výprodejích po prázdninách jsou výhodnější nabídky na teplé oblečení, jako jsou bundy a svetry.

Nástroje pro kutily jsou na Černý pátek nabízeny levně. Pokud však chcete získat větší slevy, raději počkejte do jara. Ke dni otců můžete získat takové nástroje za nejlepší cenu.

Tipy na úspěšné nakupování na Černý pátek

Kde najdete levné nabídky na Černý pátek

Na Černý pátek láká mnoho maloobchodníků neuvěřitelně dobré nabídky. Zda jsou ale opravdu levné, je někdy kontroverzní. Dáme vám pár tipů, jak učinit výhodnější lov na 27. listopadu.

Vytvořte strategii

Vidíte neodolatelnou nabídku a přemýšlíte: Takovou dohodu nemůžete nechat ujít. A v důsledku toho jste utratili spoustu peněz za věci, které prostě nepotřebujete. Abyste se vyhnuli špatným nákupům, rozhodně stojí za to informovat se předem na slevy a speciální nabídky. Nejjednodušší způsob, jak to udělat, je přihlásit se k odběru novinek v obchodech nebo procházet brožury. Takže na Černý pátek neztratíte přehled.

Na co si dát pozor při speciálních nabídkách na Černý pátek

Sledujte ceny před Black Friday

Někteří maloobchodníci zvyšují ceny v týdnech před Black Friday, aby mohli v den nákupu oznámit větší slevy. Proto je vhodné sledovat ceny požadovaných produktů v předcházejících týdnech. Jedině tak lze zjistit, zda je nabídka skutečně výhodná, nebo ne.

Při nakupování online buďte opatrní

Letos bude většina nákupů na Černý pátek online. Vyhněte se neznámým obchodům a vstupujte do obchodů pouze od zavedených prodejců. Při online nakupování má smysl sledovat dodací lhůty a náklady na dopravu. Někdy mohou být náklady na dopravu dražší než samotný produkt. Před nákupem byste si také měli zkontrolovat lhůtu pro vrácení, zejména u vánočních dárků.

Nejočekávanější pátek se blíží