Životní styl, technologie

Vodní cyklistika – inovativní nápad od Schiller Sport

Žena na kole na vodě

Schiller Sport Inc.. vyvíjí „vodní kolo X1“ – nový zážitek jako kolo na vodě. Vodní cyklistika je dalším vývojem projektu „baycycle“, který byl zahájen a který se zabývá novou formou cyklistiky, při níž se kola staví na bázi vzduchu. 20 kg konstrukce byla vyrobena z eloxovaného hliníku a nerezové oceli a nabízí maximální bezpečnost používání díky dvěma vzduchem plněným pontonům. Výkyvné dvojité vrtule jsou ovládány bez směrovek pouze pomocí řídítek jízdního kola. Uživatel může odbočit doleva a doprava a také jet zpět, což jinak umožňuje jen několik „Velocipedů“ na světě. Stimulující, dynamický a bezpečný zážitek při rychlosti 8 uzlů za hodinu (neboli 14,83 kilometru za hodinu). Všechny dostupné fotografie jsou s laskavým svolením společnosti Schiller Sport Inc.

Vodní cyklistika je šetrná k životnímu prostředí a lze ji rozšířit během několika minut 

jak-jezdit-na-vodním kole

Pouze vodní motocykly řady X1 řady 250 jsou vyráběny s vyměnitelnými sedly, volanty, patami a běhouny. Toto stabilní kolo je nabízeno v různých barvách a má jednoduchý rotační pohyb, který převádí maximální přeměnu energie na hnací sílu. A vodní cyklistika se 100% využitím lidské síly, což také znamená, že nedochází k žádnému znečištění ovzduší a nulovým emisím do životního prostředí. Sportovní produkty Schiller jsou ještě šetrnější k životnímu prostředí než většina zařízení na trhu, protože se snadno přepravují a na sestavení a rozebrání jednotlivých dílů z kufru vašeho auta potřebujete jen 10 minut.

Vodní cyklistika pro nevšední zážitek na vodě

Most-výhled na město-všude-bez emisí

Od počátku byla podporována myšlenka návrhu a výroby vysoce vyvinutého, výrobně přívětivého jízdního kola na vodě. Judah Schiller, zakladatel a vedoucí společnosti, vypráví, jak X1 odráží spolupráci špičkových designérů, inženýrů a řemeslníků, kteří s pomocí odborníků na vodní sporty vyvinuli něco jedinečného. Bylo načase, aby lidé získali neuvěřitelné vzrušení a svobodu vodní cyklistika zážitek na velkolepém modrém povrchu matky Země. Vodní kolo také nabízí vodotěsnou skříňku na cennosti a je to bezpečný a výjimečný způsob sportování na dvou kolech.

Sport pro muže a ženy na vodě

Jedinečný zážitek na vodě

Kolo-nohy-pedál-cyklistický systém

Pohonný systém s lidskou silou