Interiér

Značky špičkového nábytku: 10 možností pro luxusní domy

Způsob, jakým udržujete domov, prozrazuje mnohé o vaší osobnosti. Od stylu stavby až po výběr prvků uvnitř, každý jednotlivý detail o vás prozradí spoustu věcí. Jedním ze způsobů, jak zlepšit estetiku vašeho domova, je výběr správného nábytku. Pokud pro vás rozpočet není omezením, pak vám doporučujeme prozkoumat některé z těchto špičkových značek nábytku na světě.

Jak se liší od vašich místních? Všechno spočívá v detailech a kvalitě! Tyto značky nabízejí nekompromisní kvalitu řemeslného zpracování a dodají vašemu domovu luxusní vzhled. Jste zvědaví na informace o těchto značkách? Čtěte dál!

Top 10 nejdražších značek nábytku na světě, 2021:

Pojďme se nyní dozvědět několik zajímavých podrobností o těchto nejdražších značkách nábytku na planetě:

1. Boca Do Lobo:

Boca Do Lobo

Boca Do Lobo je jednou z nejpopulárnějších značek nábytku na světě, která je synonymem luxusu a jemného řemeslného zpracování. Tato portugalská značka nábytku, založená v roce 2005, si klade za cíl spojit starodávné techniky s moderní technologií a vytvářet umělecká díla. Od pohovek po jídelní stoly, čalounění a doplňky, značka má všechny!

USP této značky je bohatou ukázkou historických prvků, jako je lví hlava, mýtická stvoření, vinná réva atd. Díky odbornému týmu mistrovských řemeslníků vytváří Boca Do Lobo mistrovská díla, která si majitelé domů a znalci umění váží. Slavné celebrity jako Jennifer Aniston jsou věrnými vynikajícímu nábytku této značky a limitované edici.

2. Brabbu:

Brabbu

Brabbu je moderní značka luxusního nábytku, která je proslulá vytvářením dekorativních kusů na míru. Společnost má sídlo v Ženevě a byla založena v roce 2011. Od doby svého vzniku až dosud společnost Brabbu pocítila svou přítomnost na vysoce kompetentním trhu s nábytkem. Základním tématem kolekce Brabbu je modernost a luxus, což je zřejmé z výběru barev a konstrukce.

Společnost si klade za cíl stanovit nové trendy na trhu a zaměřuje se především na městský životní styl. Podílí se také na projektech interiérového designu s cílem vylepšit vzhled ložnic a obývacích pokojů.

3. Fendi Home:

Fendi Home

Fendi Home je jednou z nejpopulárnějších značek špičkového nábytku, která byla založena v roce 1988 společností Fendi Casa. S čistým jměním ve výši 640 milionů dolarů, londýnskou značkou nábytku a silným zastoupením na trhu. Fendi je proslulé vytvářením elegantních kousků, které si zaslouží pozornost. Cílem značky je spojit půvab s funkčností ve všech svých výtvorech.

Lze nakupovat různé druhy nábytku od pohovek po odkládací stoly, židle a doplňky. Počáteční cena ve Fendi je 12 000 dolarů, což z ní činí jednu z nejdražších nábytkářských společností na světě. Rovněž se zavazuje navrhovat projekty pro přeměnu jídelen, kancelářských místností a ložnic na živé prostory.

4. Bentley Home:

Bentley Home

Bentley, slavná automobilová značka, uvedla na trh svou prémiovou kolekci Bently Home v roce 2013. Název značky evokuje pocit luxusu a exkluzivity v celé své kráse. Každý kus, který pochází od společnosti, je ručně vyroben k dokonalosti, aby vašemu domovu nabídl luxusní vzhled. Italská značka má čistou hodnotu 500 milionů dolarů a založil ji Tom Bentley.

Některé z nejlepších výtvorů domu Bentley jsou „Ramsey Loveseat“, což je sedadlo sedačky vzdorující gravitaci, stůl Aldford, psací stůl Styal atd. Značka nachází lesk v nejmenších detailech a materiály nejvyšší kvality.

5. Baxter:

Baxter

Baxter je značka luxusního interiérového nábytku, která je dodávána s prémiovou značkou „Made in Italy“. Společnost Baxter se sídlem v Lombardii se specializuje na výrobu ručního nábytku, který má příkladnou kvalitu a jemnost. Každý jednotlivý prvek v nábytku je pečlivě vybrán, aby svým zákazníkům poskytl jen to nejlepší.

Společnost Baxter je lídrem ve výrobě nábytkových předmětů, jako jsou stoly, postele, pohovky atd. Jako výrobce kůže původně společnost Baxter do svých kusů stále vkládá hodně čisté kůže. Značka také spolupracuje s renomovanými designéry, jako je Roberto Lazzeroni, aby svým zákazníkům nabídla stylové a sofistikované kousky.

6. Williams Sonoma:

Williams Sonoma

Williams Sonoma je americká značka špičkového nábytku, která se specializuje na domácí a kancelářské vybavení. Společnost byla založena v roce 1956 Chuckem Williamsem a v současné době je jedním z největších maloobchodních gigantů na světě. Williams Sonoma nabízí vysoce funkční a esteticky vypadající nábytek, který dodá vašemu prostoru moderní vzhled.

Kromě pohovek, postelí, venkovních stolů a židlí nabízí značka také příbory, malé spotřebiče a domácí potřeby. Jeho cílem je nabídnout vše, co domácí výrobce potřebuje, pod jednou střechou. Ozdobné doplňky jsou nejvíce vyhledávány mnoha zákazníky, kteří přicházejí s velkou cenovou značkou.

7. Thomas Blakemore:

Thomas Blakemore

Thomas Blakemore je bezpochyby jednou z nejdražších značek nábytku na světě, která se zabývá podpisovými ročníky. Společnost Thomas Blakemore, založená v roce 1847 v anglickém Staffordshire, nabízí řešení interiérového designu pro miliardáře. Specializuje se na výrobu lustrů ze ztraceného voskového bronzu, fazetování drahokamů na bazény, balustrády atd..

Každý kus je pečlivě navržen a ručně vyroben mistrovskými řemeslníky, aby se vrátilo období Art deco starověkého Říma a Řecka. Díky intenzivnímu používání akcentů z čistého zlata, drahokamů a dalších drahých materiálů je Thomas Blakemore mimo dosah asi 98-99% světové populace.

8. Delight FULL:

Delight Full

DelightFull je španělská společnost vyrábějící luxusní interiérový nábytek, která se specializuje na dekorativní světla a lampy. Počáteční cena je 10 000 dolarů, což z něj činí jednu z nejdražších značek nábytku na světě. Kousky pocházející z této značky jsou skutečnou kombinací tradic a moderny. Klasické návrhy z poloviny století dostávají moderní pohled na novější publikum.

Kromě lamp nabízí Delightfull také prvotřídní nábytkové prvky, jako jsou postele, pohovky a stoly, které odrážejí současný styl. Každá barva a detail jsou pečlivě vybírány, aby svým zákazníkům poskytly bohaté zkušenosti s domácí dekorací.

9. Koket:

Koket

Koket je značka luxusního nábytku na míru, která je skutečným mistrem maximalismu. Tato značka dodává vašemu obytnému prostoru elegantní a eklektický vzhled díky nádherně moderním a honosným kouskům. Díky výběru zářivých barev, lesklých metalických odstínů, lesklých tkanin a třpytivých polodrahokamů Kokettruly nově definuje pojem „luxus“ svým vlastním způsobem.

Hlavním prodejním bodem Koketu je jeho schopnost dodat dramatický vzhled prostoru, aniž by byl křiklavý. Každý kousek, který pochází z tohoto domu, se dostává do centra pozornosti díky kreativnímu oku a dokonalosti designérů a řemeslníků.

10. Edra:

Edra

Edra je prvotřídní značka nábytku na světě, která byla založena v roce 1987 v Toskánsku. Edra je synonymem skvělého pohodlí a jedinečné elegance. Značka nabízí širokou škálu interiérových produktů, jako jsou pohovky, skříně, křesla a dekorativní doplňky. Edra masivně investuje do výzkumu a inovací při vytváření unikátních produktů.

Některé z jeho klíčových inovací jsou The Smart Cushion, Gellyfoam atd. Edra je také pravidelným přispěvatelem do muzeí umění a designu po celém světě. Kromě toho jsou některé jeho kousky vystaveny jako stálé sbírky v renomovaných muzeích v New Yorku, Paříži, Miláně atd.

Těchto 10 nejlepších značek luxusního nábytku na světě vytvořilo díky svému jemnému řemeslnému zpracování a luxusnímu designu značku excelence. To není vše! Tyto značky jsou skutečnými tvůrci a originálními tvůrci, kteří v tomto odvětví udělali změnu. Sníte o tom, že vejdete do jedné z těchto showroomů, abyste byli svědky těchto mistrovských děl ve skutečnosti?