Interiér

Top 9 návrhů interiéru malých domů

Máte malý dům a chcete navrhnout jeho interiér? Kdo si myslel, že lze navrhovat pouze domy prostřednictvím velkých prostor? Všichni chápete, že dobrý a pěkný domov odráží vaši osobnost. Pro většinu lidí je obtížné navrhnout interiér malých domů, protože mají méně prostoru. Ale oni to nevědí, existuje mnoho návrhů a metod, pomocí kterých můžete navrhnout svůj malý domov.

Musíte vědět, že úložný prostor je jedním z hlavních problémů, s nimiž se budete při navrhování malých místností potýkat. Po přečtení tohoto článku bude pro vás snadné navrhnout svůj malý domov.

Top 9 interiérového designu pro malý dům:-

1. Obývací pokoj malého bytu:

návrh interiéru malého domu

Pokud ve vašem bydlení není místo, můžete mít pohovku nebo gauč blízko zdi. Můžete také vytvořit jídelní kout z bambusové tkané židle nebo rohové pohovky a stůl zde je prostě dechberoucí. Postarejte se o ty jasné svíčky na stole, které dodají atmosféře teplo. Minimalistický obývací pokoj můžete vytvořit pomocí spořičů prostoru, které jsou hotové s nábytkem.

2. Navrhování malé kuchyně s jídelnou:

návrhy malých domácích interiérů 2

Dobře znáte nápady na design a organizaci věcí. Ne každý může platit za život ve velkých domech, ale ano, existuje klíč k vyzdobení vašeho domova v malých fondech. Buďte praktičtí a využijte veškerý pravděpodobný prostor, který můžete. Například, jako alternativa k nepořádku vaší pánve, stěrky na stojanech nebo desce, můžete vyrazit na háčky na zavěšení nádobí a využít stojany na skladování jiných potravin. Rostliny v květináčích si můžete dát i do kuchyně.

3. Malá ložnice s minimálním dekorem:

návrhy interiérů malých domů 3

Vyberte si útulný design pro ložnici s poličkou na knihy a samostatným lůžkem. Ukázat prostor v ložnici je jednolůžko. Použijte ve své ložnici víceúčelový nábytek. Na stěny naneste také dvě barvy. Využijte postele, které mají více zásuvek plus sekce, posuvné zásuvky, odkládací stolek u skříní a jinak skříň s mnoha sekcemi pro ukládání.

4. Malý interiér koupelny:

návrhy interiérů malých domů 4

Mnoho lidí přeskakuje, aby vyzdobilo prostor koupelny. Na trhu je k dispozici několik moderních doplňků, které dodají vaší koupelně nový vzhled a nový design. Do koupelny můžete použít barevné obklady do koupelny, jinak tapetu, skříň s reflexním povrchem, rostliny a vůně.

5. Spořiče místa pro úložiště:

návrhy interiérů malých domů 5

Jedním z nejzákladnějších a zároveň úhledných způsobů zkrášlení a designu malé místnosti je využití úsporného nábytku, jinak víceúčelového nábytku. Použijte pohovku v úložné zásuvce níže, aby vaše knihy a časopisy, jinak vaše boty.

6. Oddělovač místností:

návrhy interiérů malých domů 6

Pokud máte velký obývací pokoj plus malé ložnice, pak je nejlepší způsob, jak to naplánovat, použít rozdělovač uprostřed haly nebo obývacího pokoje. Může sloužit jako malý obývací pokoj nebo jídelna, jinak jako odpočinková zóna. K předělu můžete také použít dřevěnou zeď nebo stylové korálkové závěsy.

7. Nástěnná dekorace:

návrhy interiérů malých domů 7

Šetří vaši základní plochu a dodá vašemu pokoji stylový a prostorný vzhled. Proto do svého domova naneste samolepky na zeď, tapety s atraktivním jinak kompaktním potiskem a světlo s jasnými barvami.

8. Dlouhé závěsy a zrcadlo:

malé domácí interiéry 8

Pro okna používejte záclony po celé délce s jedinečným potiskem. S využitím kolmých podšívek se jinak budou výtisky na stěnách zobrazovat skvěle. Mějte také zrcadlo po celé délce a naplánujte si obývací pokoj tak, aby váš domov vypadal filozoficky, větší.

9. Návrhy stropů:

návrhy interiérů malých domů 9

Chcete -li, aby vaše podlaha vypadala velká, je použití stropu ideálním způsobem, jak navrhnout svůj malý domov. Závěsy na stropě, jako jsou lampy, malé rostliny v květináčích nebo zvonkohra, dodají vašemu malému domovu krásu a půvab.

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.