Interiér

9 nejnovějších návrhů interiérových interiérů s obrázky v roce 2021

V dnešní době existuje mnoho druhů interiérového designu. V Indii dávají lidé přednost etnickému designu interiéru. Tyto návrhy většinou vycházejí z výběru jednotlivce a liší se pro jiný typ domova. V tomto článku jsem tedy pokryl některé z nejlepších návrhů interiérových domů s fotografiemi.

Nejnovější návrhy interiérů domů v Indii:

Indický dojem není úplný díky použití teplých jasných barev a detailního designu, takže je třeba mít na paměti, že mezi vytvářením barevného útulného hnízda a nadměrně vycpaného prostoru je tenká hranice.

1. Design interiéru obývacího pokoje:

domácí interiérový design

do interiéru nasaďte obvykle navržené koberce červených, kaštanových odstínů žlutými, zemitými tóny. Přemístěte polštáře s barevnými výšivkami a zrcadlovými pracemi, abyste je mohli do interiéru odlesknout. Použijte vlažné osvětlení a smíchejte závěsy do světlejšího a teplejšího stínu.

2. Design interiéru jídelny:

Domácí interiérový design india2

Zatímco jde o nápad na etnický dekor v tomto náročném prostoru, je stolu a sedadlu věnována další pozornost. Zadní opěrka židlí může být známá jako zkroucení přidáním barevných tkanin. Přesto může mít deska stolu živý vzhled pomocí jasně teplých barevných běhounů stolu a rohoží. Chcete -li nabídnout tento prostor navíc indického nádechu, přidává obvyklé indické stojací lampy, kyvadlová světla v bronzu, terakotové vázy a zlato pro bohatý vzhled. Zavěste velký lustr přímo na vrchol jídelního stolu. Bude to nejen nabízet povinné tlumené světlo pro vaše hosty při jídle, ale pěkně eliminuje nežádoucí oslnění přímým světlem.

3. Interiér ložnice:

Domácí interiérový design india3

Žaluzie, dřevěný nábytek a světlé polštáře v bledém pozadí zde vytvářejí útulnou hřejivou auru! K dosažení rovnováhy použijte alespoň 2 držáky svíček. Zahrňte dekorativní polštáře, protože tyto polštáře poskytují textury i vzor do místnosti. Dokonalý sortiment záclon a záclon dodává každé místnosti ladnost a styl a dále zajišťuje soukromí.

4. Design interiéru koupelny:

Domácí interiérový design Indie4

V opačném případě jděte s barvou stěn barvou vany, rozhodněte se pro obrácené barvy, jinak kontrastní barvy ve stavu, který se vám líbí, aby byl odvážný. Vyberte barevný list a vytvořte nejlepší kombinace barev pro obklady, nábytek i stěny. Nakloňte dřevěný žebřík vedle zdi koupelny a umístěte ručníky nad příčku.

5. Design interiéru podlahy:

Home Design interiéru Indie 5

Elegantní betonová podlaha funguje skvěle v moderním, módním indickém interiérovém designu. Mramor, dlaždice, žulové podlahy se běžně nacházejí v indických domech a můžete také použít tmavě mořenou dřevěnou podlahu.

6. Vymalovat zeď:

Home Interior Design india6

Vybarvěte jednu zeď svou oblíbenou barvou a vytvořte z ní ústřední bod. Pusťte na zeď zajímavé umění a buďte v pohybu s pěknou porcí nábytku. Zářivé barvy a dobré osvětlení společně vytvářejí okamžité štěstí.

7. Sbírka figurek:

Domácí interiérový design Indie7

Přidejte také svou oblíbenou porcelánovou panenku. Vysvětlete svou osobnost. Objevte zobrazovací plochu a seskupujte spojené objekty společně, vložené tři, jinak pět. Pokus plus liší tvary. Nějaká poutavá socha, jinak figurka, vytvoří úžasnou zprávu i konverzaci.

8. Vezměte rostliny:

Domácí interiérový design Indie8

stromy navždy dodají místnosti čerstvý vzduch. V podmínce nemáte zelený palec, zkuste rostliny hedvábí plus stromy. Nadřazenost je tak dobrá, že je těžké je odlišit od skutečné věci.

9. Přeplánujte nábytek:

Domácí interiérový design Indie9

Přetáhněte nábytek ze stěn. Zkuste jej umístit do fascinujících úhlů. Pohovku rozmístěte šikmo napříč úzkým obývacím pokojem, díky kterému bude místnost vypadat širší, a zároveň nabídne teplé a atraktivní uspořádání. Vyhněte se nepořádku. Umístěte do svislého prostoru police, jinak knihovny ve skříních nebo jiné oblasti, abyste minimalizovali nepořádek v takové pravděpodobné míře.

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.