Interiér

15 nejlepších návrhů rozdělovače místností s obrázky 2021

Považujete fyzické stěny za překážky a náročné na prostor? Skvělé řešení pro rozdělení vašich místností do funkčních prostor bez potřeby trvalých zdí přichází v podobě děličů místností! Pokud jste si mysleli, že to byl nápad vytvořený v moderní době, mýlili jste se! Královské a elitní rodiny středověku používaly oddělovače pokojů k ochraně soukromí, aby si udržely ústraní.

V tomto článku jsme shromáždili 15 nejnovějších návrhů rozdělovačů místností, abychom vás inspirovali k získání jednoho pro váš domov.

15 nejnovějších nápadů na oddělovače místností s obrázky 2021:

Zde jsou některé z návrhů odlučovačů trendových místností, které stojí za pozornost:

1. Design přepážky obývacího pokoje:

Návrh příčky obývacího pokoje

Hlavní výhodou rozdělovače místností je rozdělení větších místností do kompaktních prostor, aby bylo zajištěno lepší soukromí a začlenění. Zde je jeden takový krásný dřevěný rozdělovač pokojů, který nejen rozděluje prostor, ale také zvyšuje estetiku vašeho domova. Kreativní design vám umožní přidat do místnosti trochu zeleně přidáním opatření k umístění některých rostlin. Pro hosta to vytváří iluzi vertikální domácí zahrady!

2. Idea děliče kuchyně a obývacího pokoje:

Oddělovač kuchyně a obývacího pokoje

Zde je jednoduchý design skleněného děliče, který vám umožní rozdělit kuchyň z obývacího pokoje. Nejlepší na této myšlence je, že neztratíte žádný pohled na přední část a ani se nebudete cítit omezeni v kuchyni. Čiré sklo vám umožní zůstat ve spojení s obývacím pokojem a udržet hosty mimo váš soukromý prostor. Přidání posuvných dveří k děličce vám umožní zcela uzavřít oblast, aniž by do ní někdo vpouštěl!

3. Nápad na rozdělení prostoru Pooja:

Idea rozdělení prostoru Pooja

Byty a kompaktní domy často tvoří prostor pro pokoje pooja. V obývacím pokoji se vytvoří malá „trhlina“ k modlitbě. Skvělý způsob, jak zachovat soukromí této oblasti bez výstavby fyzických zdí, je instalace jednoduchého děliče místností, jako je tento. Na míru vyrobený oddělovač místností dodává oblasti božský pocit díky dekorativním prvkům, jako jsou chrámové zvony a zlatá LED světla. Duté boxy umožňují lepší cirkulaci vzduchu a zároveň zachovávají minimalistický vzhled místnosti.

4. Nápad na rozdělení ložnice:

Nápad na rozdělení do ložnice

Podívejte se na tento čistě bílý rozdělovač pokojů, který ve vaší ložnici vytváří pocit soukromí a intimity, aniž by blokoval prostor. Krásně navržená přepážka místnosti dodává vašemu pokoji romantický pocit a jedinečnou osobnost. Multifunkční dělící obrazovka má vestavěnou psací lavici a skříňku na postel, do které můžete uložit své drobnosti. Tato myšlenka funguje dobře pro velké ložnice, které lze rozdělit na spací část a pracovní prostor.

5. Oddělovač pokojů ve stylu Farmhouse:

Oddělovač pokojů ve stylu Farmhouse

Podívejte se na tento rustikální rozdělovač pokojů, který do vašeho obývacího pokoje vnese atmosféru na farmě. Řídce provedený design zabírá minimální prostor a nabízí maximální funkčnost. Základní dřevěný rám se svislými dřevěnými tyčemi je vše, co potřebujete k jeho dokončení. Design nabízí soukromí bez blokování prostoru pro chůzi. Velikost a prostor mezi tyčemi lze přizpůsobit podle velikosti místnosti a architektury.

6. Nápad moderního rozdělovače místností:

Moderní nápad na rozdělení prostoru

Plánujete dát svému útulnému domovu avantgardní nádech? Pak se podívejte na tento design oddělovače závěsných místností, který vaše hosty určitě uchvátí. Unikátní vzor je moderním překladem tvaru voštiny, který zvýrazní vzhled vašeho pokoje. Bez ohledu na to, kde se používá, se dělič snadno mísí se zbytkem estetiky v domácnosti. Je odnímatelný a funguje perfektně pro každou místnost v domě.

7. Minimalistický rozdělovač pokojů:

Minimalistický rozdělovač pokojů

Podívejte se na tento skvělý kovový rozdělovač místností, který funguje také jako mini zobrazovací jednotka. Svislé uspořádání kovových tyčí se střídá mezi tlustými a tenkými, aby vytvořilo definici. Tento jednoduchý elegantní rozdělovač je pohyblivý a dává vám svobodu definovat prostory ve vašem domě. Nejlepší částí jsou dřevěné držáky, které fungují jako vitríny pro uložení vašich artefaktů a dokonce i některé hrnce pro přidání zeleně do místnosti.

8. Současný rozdělovač pokojů:

Současný rozdělovač pokojů

Pokud vaše oči vždy hledají věci, které jsou jedinečné a rozmarné, tato přepážka pro místnosti je právě pro vás! Trendový oddělovač díky minimalistickému, ale modernímu designu rychle promění váš pokoj. Je to ideální možnost použít tento kousek k oddělení obývacího pokoje od zbytku prostoru, jako je jídelna nebo kuchyně, aniž by byla ohrožena krása vašeho domova.

9. Odkládací přihrádka police:

Odkládací přihrádka na poličky na knihy

Podívejte se na tento univerzální oddělovač místností, který je speciálně navržen pro milovníky knih. Kromě definování hranic místností bez blokování průchodů vám tento funkční dělič také umožňuje uspořádat všechny knihy na jednom místě. Nejste fanouškem knih? Bez obav! Tento kousek můžete převést na rohovou vitrínu a vystavit tak svůj lékárník, suvenýry a mnoho dalšího. Dostat tento kousek domů je jistý způsob, jak změnit jeho vzhled z jednoduchého na zajímavý!

10. Designer Wall Divider:

Designer Wall Divider

Popusťte uzdu své kreativitě s tímto nekonvenčním děličem místností. Dřevěný rám s upínacími prvky má v horní a dolní části háčky, které podepírají zavěšená lana a dodávají místnosti zvláštní charakter. Přestože soukromí není hlavním cílem tohoto designu, funguje dobře při vytváření hranic v místnosti a při rozdělování velkých prostor. Vyberte si zářivé barvy, jako je modrá, zelená atd., Pro eklektický pocit!

11. Oddělovač pokojů pro studiové apartmány:

Oddělovač pokojů pro studiové apartmány

Lidé, kteří žijí ve studiových bytech, čelí zásadnímu problému s využitím prostoru. Pokud jste jedním z nich, je tu pro vás řešení šetřící místo. Tento dočasný rozdělovač místností se dveřmi vám umožní vytvořit skříně ve vašem domě, abyste získali soukromí. Nápad stojí za vyzkoušení, zvláště pokud náhodou sdílíte byt se svými přáteli nebo rodinou. Lehká dřevěná přepážka také přidá do vašich interiérů texturní prvek.

12. Design děliče posuvné místnosti:

Oddělovač posuvné místnosti

Podívejte se na tuto inovativní skládací obrazovku, která funguje jako dveře a rozdělovač místností. Nejenže mění vzhled vašich rohových prostor, ale také je činí funkčními. Tříúrovňové posuvné dveře jsou neomylným trikem, jak rozdělit oblasti, jako je umývárna, kterou nechcete mít pod dohledem hostů. Když se nepoužívá, můžete jednoduše zatlačit na dveře a vytvořit tak přepážku v otevřeném stylu.

13. Nápad na dělící stůl v šatně:

Nástěnný rozdělovač nápadu

Pokud trvalé rozdělovače místností neodpovídají vašemu vkusu, je to pro vás zvláštní a snadný nápad! Zavěšitelnou děličovou obrazovku místnosti lze zavěsit z koutu na stropě jako závěs, aby se zavřel výhled do místnosti. Dodává se s korálkovými řetězy, které vám umožní volně jej ovládat. Obrazovka také plní dvojitou funkci jako roleta pro ovládání jasu v místnosti. Můžete si vybrat z různých barev a designů, aby ladil se zbytkem interiéru vašeho domova.

14. Nástěnný oddělovač dětského pokoje:

Nástěnný oddělovač dětského pokoje

Zde je minimálně rušivý nápad na dělení místností do dětského pokoje, který nezabírá průchozí prostor. Konstrukce podobná žebříku je trvalou součástí, která definuje hranice mezi studijním místem a prostorem na spaní. Účinným rozdělením místnosti do různých zón vytváří přepážka intimní pocit. Dílo můžete také použít k zavěšení světel nebo připnutí na svá oblíbená díla.

15. Obrazovka rozdělení skládací místnosti:

Rozkládací obrazovka skládací místnosti

Podívejte se na tuto provizorní skládací obrazovku dělící místnosti, kterou lze použít pro různé účely. Skládací obrazovka může vytvořit dočasný kryt pro získání soukromí. Složité geometrické vzory dodají vašemu pokoji exotický vzhled. Můžete jej umístit zcela otevřený ke zdi a přidat tak dekorativní kousek. Neutrální barevné schéma bezproblémově splyne se zbytkem dekoru.

To jsou některé z nejlepších návrhů rozdělovačů místností, na které je třeba dávat pozor! Tyto nápady můžete použít jako referenci a prozkoumat více takových návrhů, vzorů a barev v každém segmentu. Který z těchto nápadů se vám tedy nejvíce líbil a proč?