Interiér

15 nejlepších návrhů nástěnných polic pro dům 2021

Ať už je to vaše kuchyně, obývací pokoj nebo dokonce vaše koupelna, není možné si představit pokoj ve vašem domě bez pořádných polic! Policové stěny jsou nezbytné z mnoha důvodů. Poskytne vám dostatek prostoru pro uložení veškerého zboží, aniž byste zaplnili dům. To není vše! Pokud jsou nástěnné police navrženy správným způsobem, mohou také vylepšit estetiku vašeho interiéru a ukázat vaši osobnost.

V tomto článku prozkoumáme 15 nejlepších návrhů nástěnných polic s obrázky a popisy, které vám pomohou vybrat si jedinečné nápady pro váš vysněný domov!

Top 15 nejnovějších návrhů nástěnných polic, 2021:

Zde jsou naše oblíbené 15 návrhů nástěnných polic pro letošní rok:

1. Jednoduchý design nástěnné police:

Jednoduchý design nástěnné police

Jednoduchý design nástěnné police je ideální pro uspořádání všech vašich věcí, aby váš pokoj vypadal upraveně. Zde je jeden takový nápad, který funguje téměř pro každou místnost vašeho domova. Prosté bílé police slouží jako úhledné přihrádky pro vystavení vašich knih, papírnictví nebo dokonce vaší sbírky rostlin a květináčů. V závislosti na potřebě můžete použít více těchto dřevěných prken a připevnit je ke zdi, abyste vytvořili větší polici.

2. Moderní design nástěnné police:

Moderní design nástěnné police

Sledujte, jak váš obývací pokoj ožije s tímto moderním designem policových vitrín! Černé a hnědé téma slouží jako dokonalý kontrast ke světlým stěnám a podlaze. Zapuštěné police jsou navrženy jako kombinace skrytých a otevřených stylů a vytvářejí zajímavý vzor. Přidání LED světel je jistý způsob, jak rozjasnit prostor a dodat mu moderní atmosféru. Velikost boxů lze přizpůsobit na míru konstrukci místnosti.

3. Design plovoucí stěny:

Design plovoucí zdi

Plovoucí police jsou inovativním řešením pro majitele domů, kteří nenávidí představu stálých svítidel na jejich stěnách! Tyto vyjímatelné police se dodávají jako soupravy připravené k opravě v různých tvarech a velikostech. Můžete je jednoduše zavěsit na stěny a přeměnit tak přeplněnou místnost na čistý a krásný prostor. Uspořádání těchto lehkých polic do dekorativních vzorů také propůjčí domu jedinečný vzhled a nevyžaduje žádné speciální dovednosti ani vybavení!

4. Design skleněné nástěnné police pro koupelnu:

Design skleněné nástěnné police pro koupelnu

Instalace skleněných nástěnných polic do koupelny dodává tomuto často opomíjenému prostoru moderní nádech! Skleněné police dodají vaší koupelně umělecký nádech a promění ji v krásnou lázeňskou oblast. Místo velkých pevných polic můžete použít tento skvělý nápad na plovoucí polici, který ušetří spoustu místa a uloží všechny vaše oblíbené položky osobní péče na jedno místo. Zakryjte zeď za poličkou pěknou tapetou nebo dekorativními dlaždicemi pro okouzlující vzhled.

5. Design rohové stěny:

Design rohové stěny

Rohové police jsou díky své funkčnosti a estetickému vzhledu stále oblíbenější jako moderní bytové doplňky. Jedinečně navržené police využívají nevyužité rohy místnosti a přeměňují ji na umělecký prostor. Zde je jeden takový nápad na nástěnnou polici do obývacích pokojů a ložnic, který představuje dekoraci dřevěné stěny s funkčními dřevěnými plovoucími policemi. Kompaktní police jsou ideální pro vystavování svíček, potpourri a dokonce i malých sukulentů.

6. Design nástěnné police pro obývací pokoj:

Nástěnná police design pro obývací pokoj

Podívejte se na tento jedinečný kulatý nástěnný regál, který dodá vašemu pokoji trendový vzhled. Ručně vyrobená dřevěná plovoucí police je navržena v kreativním „vlnovém“ vzoru, který je v souladu s principy feng-shui. Kromě toho, že vám police poskytne dostatek úložného prostoru, přispěje také ke špičkovému vzhledu místnosti. Od knih po rostliny a dokonce i hrnky můžete na tomto uměleckém díle snadno vystavit své oblíbené položky.

7. Nápad na dekoraci police z cihlové zdi:

Nápad na dekoraci cihlové zdi

Cihlové zdi dodají vašemu pokoji hřejivý a útulný vzhled. Zatímco tyto stěny jsou trendy i v moderních domácnostech, jejich výzdoba může být docela úkol! Naštěstí můžete tuto myšlenku použít zapuštěné dřevěné police a skrytou skříň uvnitř cihlových zdí, které se bezproblémově prolínají s konstrukcí. Nejen, že vám poskytnou spoustu místa, ale také dodají místnosti úhledný a nepřehledný vzhled.

8. Konstrukce police na zeď:

Design nástěnné police baru

Odpočiňte si na náročném dni u svého vlastního minibaru investováním do designu nástěnné police v baru. Elegantní a kompaktní police vytváří dostatek prostoru pro čtyři až 5 velkých lahví vína spolu s chytrými otvory pro sklenice a barové nástroje. Krásná filigránská práce na dřevěné poličce dodává místnosti dekorativní vzhled. V závislosti na vašich potřebách můžete jít na větší design nebo použít kombinaci dvou až tří stojanů pro uspořádání party!

9. Design kuchyňské otevřené zdi:

Kuchyňský design otevřené zdi

Zde je jednoduché a praktické řešení vašeho problému přeplněné a chaotické kuchyně! Otevřený design nástěnné police je skvělý nápad, jak uložit všechny své důležité položky na jedno místo a darovat si kuchyň bez nepořádku! Boční stěny můžete použít k zavěšení těchto plovoucích dřevěných polic pomocí silných nástěnných konzol. Pořiďte si skleněné lahve stejné velikosti a uspořádejte je úhledně, abyste na hosty zapůsobili svými organizačními schopnostmi!

10. Současný design nástěnné police:

Současný design nástěnných polic

Pokud toužíte po stylovém a kompaktním designu nástěnné police, který ladí se současným tématem vašich domácích interiérů, pak je zde jeden nápad, který ukrást! Bílé dřevěné police jsou kombinovány s elegantními kovovými tyčemi a vytvářejí jedinečný vzor. Kromě nápadně drsného vzhledu má design nástěnné police také vysokou funkčnost. Dlouhé a široké dřevěné police nabízejí dostatek prostoru pro vystavení všech vašich suvenýrů z vašich oblíbených prázdnin!

11. Nástěnné police do dětského pokoje:

Nástěnné police do dětského pokoje

Děti milují jasné barvy ve svém pokoji, aby ladily s jejich vnitřními energiemi. Místo toho, abyste se drželi neutrálů, jděte do vícebarevného designu nástěnné police pro tuto místnost a přidejte nádech dramatu. Unikátní klikatý design vytváří zajímavý tvar, který vzbudí zvědavé mysli vašich dětí. Police lze na míru uspořádat do různých vzorů, aby vyhovovaly potřebám skladování. Od knih po hračky a papírnictví, všechny vaše základní věci lze uložit na jedno místo!

12. Nápad na zavěšení nástěnné police pro kancelář:

Nástěnná nástěnná police pro kancelář

Pokud pracujete z domova, pak si vaše domácí kancelář určitě zaslouží pozornost. Darujte sobě tento inovativní design závěsné nástěnné police a přeměňte chaotický kancelářský prostor na uklizený a profesionální prostor. Malá, přesto stylová polička je ideální pro uložení vašich knih, per, inspirativních citátů a dalších drobností. Ukažte tuto skromně vypadající nástěnnou polici svým spolupracovníkům během schůzek Zoom, abyste na nich vytvořili trvalé dojmy!

13. Šestiúhelníkové police do salonu:

Šestiúhelníkové police do salonu

Šestiúhelníkové police jsou jedním z trendových designů nástěnných polic, které spojují vzhled s funkčností. Tyto police s geometrickým vzorem vytvoří zajímavý vzhled vaší místnosti. Tyto police se obvykle dodávají jako sada 3 nebo výše v různých velikostech a nevyžadují žádné velké úsilí při instalaci. Tyto police ve tvaru úlu jsou ideální pro vystavení některých rostlin, lékáren a malých výstavních exponátů v oblastech, jako je obývací pokoj, ložnice atd..

14. Design nástěnné police TV:

Design nástěnné police TV

Ozdobte televizi pomocí kombinace víceformátových plovoucích polic. Pokud umístíte televizní jednotku do středu stěny, použijte po stranách k upevnění těchto dřevěných polic pro dekorativní a praktické účely. Police fungují jako vitríny kompaktních velikostí, aby vystavily vaše poklady, aniž by vám ubraly mnoho místa. Polička na skříňku může nahradit objemný televizní stojan a funguje jako úložná jednotka a chytrý způsob, jak zakrýt ošklivé dráty.

15. Pooja Pokojová montáž nástěnné police:

Pooja Design nástěnné police na zeď

Dodejte svému pokoji Pooja božský nádech investováním do dekorativní nástěnné police jako tento kus! Krásně provedený dřevěný Mandir je skvělým prostorově úsporným řešením pro malé domy a byty. Design ve stylu chrámu zve do vašeho domova pozitivní atmosféru a nabízí dostatek prostoru pro umístění všech vašich svatých předmětů. Tuto lehkou polici ve stylu mandir lze namontovat na zeď pomocí bočních konzol.

To jsou jedny z nejlepších návrhů nástěnných polic, na které si v této sezóně dávejte pozor! Existuje mnoho dalších takových zajímavých vzorů a tvarů, které dodají vašemu krásnému domovu kreativní nádech. Pokračujte v průzkumu katalogů a vizualizujte si, jak by vypadaly ve vaší místnosti. Dbejte také na úložný prostor, údržbu a celkovou funkčnost, než je připevníte na zeď!