Interiér

12 nejlepších návrhů koberců s obrázky 2021

Jak magicky proměnit vzhled svého domova bez velkého úsilí? Jednoduchý! Rozložte na podlahu krásný koberec a uvidíte, jak dramaticky se změní krása vašeho pokoje. Je zajímavé, že koberce byly původně používány pro pohodlnější sezení na zemi. Později se tento pokorný koberec vyvinul v dekorativní prvek, tkaný v nesčetných vzorech, aby vyhovoval každému rozpočtu a vkusu.

Kromě přidání barvy a charakteru do místnosti nabízejí Koberce také řadu výhod. Zabraňují nehodám způsobeným uklouznutím na podlaze, rozdělením otevřených prostor a dokonce pohlcením zvuků. Investice do těchto kousků pro váš domov tedy dává smysl!

V tomto článku jsme shromáždili obrázky 12 nejlepších návrhů podlahových koberců spolu s několika základními detaily o materiálu a výhodách. Neváhejte a vyberte si svůj oblíbený kousek a sledujte, jak se kouzlo rozvíjí ve vašem pokoji.

12 nejlepších návrhů podlahových koberců s obrázky 2021:

Přejděte dolů a prozkoumejte některé z nejnovějších návrhů koberců:

1. Design koberců s geometrickým vzorem:

Geometrický vzor koberce

Nechte se inspirovat tímto drsným designem koberců, který má moderní geometrický vzor. Unikátní uspořádání barev, jako je modrá, hnědá, bílá, určitě změní vzhled vašeho pokoje z obyčejného na elegantní! Kobercový koberec obdélníkového tvaru je ideální pro pokrytí podlahy vašeho obývacího pokoje, ložnice a obývacího pokoje. Spolu s vylepšením krásy vašeho domova nabízí tento koberec také plyšový pocit pod vašimi nohami.

2. Luxusní kašmírský koberec:

Luxusní design kašmírského koberce

Tento design královského koberce je vyroben z kašmírského hedvábí nejvyšší kvality v královské modré barvě, která dodá vašemu pokoji nádherný vzhled. Koberec je ručně svázán k dokonalosti a vytváří nádherné květinové vzory. Melanže bohatých šperkových tónů a motivů proti tmavě modrému odstínu mění tento koberec na mistrovské dílo, které stojí za to se ve vašem obývacím pokoji pochlubit. Mezi další funkce patří střapce a protiskluzová vrstva.

3. 3D design koberců:

3D design koberců

Podívejte se na tento 3D koberec pro optickou iluzi, ze kterého se vám na chvíli určitě zatočí hlava. Neobvyklý vzor černobílých kontrol oklamá vaše oči a vytvoří ve středu „dřez“. Tento nepředvídatelný koberec je skvělým dekoračním kouskem, který na chvíli škádlí vaše přátele a rodinu, spolu se zachycením výjimečných fotografií vašeho domova, které přimějí lidi „Páni“.

4. Design koberce na chodbě:

Design koberců na chodbě

Podívejte se na tento dekorativní design koberců vhodný pro domácí, hotelové a kancelářské chodby. Šedý potištěný koberec má náznaky žluté pro minimalistický vzhled. Na rozdíl od interiérových koberců jsou koridorové koberce obvykle vyrobeny z nylonové vlny, aby byla odolná a snadná údržba. Protiskluzový koberec je k dispozici ve velkých svazcích, které lze na míru podlahy rozřezat na vlastní rozměry.

5. Design vinylového koberce:

Design vinylového koberce

Vinylové koberce pomalu nahrazují tradiční vlněné koberce z mnoha důvodů. Vinyl je cenově dostupný a odolný materiál, takže je ideální pro domácí i komerční prostory. Zde je vidět design vinylového koberce, který dodává místu decentní eleganci. Zemité tóny jako hnědá a béžová dodávají hřejivý a příjemný pocit. Přidaná vrstva pěny nám usnadňuje chůzi nebo chvíli stát na koberci.

6. Moderní design koberce do ložnice:

Moderní design koberce do ložnice

Zde je minimalistický design koberců, který vyzařuje moderní kouzlo ve vaší ložnici. Šedobílý geometrický vzor na koberci vytváří dokonalý „neutrální“ vzhled vašeho prostoru. Dokonce se dobře koordinuje se zbytkem prvků ve vaší ložnici. Můžete jej strčit pod postel, abyste se každé ráno probudili do měkkého a teplého pocitu. Díky protiskluzové vrstvě na spodní straně jsou vaše nohy vždy pevně položeny na zemi.

7. Designový koberec do salonu:

Designový koberec do salonu

Podívejte se na tento boho-chic design koberce, který dodá vašemu pokoji eklektický vzhled. Symetrické vzory tkané v zemitých šedých, kaštanových a béžových tónech dokážou proměnit i jednoduchou místnost v živý prostor. Kromě přidání barevného nádechu do vašeho pokoje funguje tento koberec také jako přepážka místnosti. Přidání obyčejného podlahového koberce pod koberec dodává místnosti boho.

8. Design šedého kancelářského koberce:

Šedý design kancelářského koberce

Při výběru koberce do kancelářské místnosti musíte mít na paměti určité aspekty, jako je pohodlí pod nohama, barvy, trvanlivost a odolnost. Zde je design koberce pro kancelářskou místnost, který kombinuje všechny požadované funkce do jednoho. Černé podlahové koberce mají symetrické uspořádání linek pro profesionální vzhled. Díky jednoduchému a nízkoprofilovému designu je ideální pro pracovní prostředí.

9. Design květinového koberce do obývacího pokoje:

Květinový design koberce do obývacího pokoje

Zde je luxusní vintage květinový koberec, který funguje jako dekorační prvek ve vašem pokoji. Koberec na míru má černé pozadí, kterému dominují velké a barevné květinové motivy. Unikátní kulatý tvar této kobercové rohože usnadňuje pohyb po místech. Můžete jej tedy použít u vchodu, jako rozkládací koberec nebo poblíž chodníku. Funguje také dobře jako lehátko k relaxaci na podlaze.

10. Návrhy vícebarevných koberců do dětského pokoje:

Vícebarevné návrhy koberců do dětského pokoje

Zde je zábavný design koberce, který zanechává psychedelickou hru barev. Vícebarevný deklarovaný koberec je dokonalým doplňkem vaší jednoduché a prosté místnosti. Rozložte ho před pohovku nebo místo k sezení a přidejte splash barev. Měkká vazba koberce zanechává příjemný pocit pod vašimi nohami. Spolu s obývacím pokojem se tento koberec velmi dobře hodí do dětské herny!

11. Skandinávský design koberců:

Skandinávský design koberců

Pokud jste fanouškem minimalistických, neutrálních tónů, pak jsou skandinávské podlahové koberce perfektní volbou. V těchto provedeních jsou upřednostňovány měkké barvy jako slonová kost, béžová, šedá. Zde je jeden takový kousek s Chevronovým vzorem. Esteticky tkaný koberec spojuje všechny prvky v místnosti a přináší úplnost. Pro tyto koberce jděte, pokud chcete podlahovou krytinu, která nedominuje zbytku dekoru.

12. Shaggy Carpet Design:

Chlupatý design koberců

Nechcete se prostě ponořit do tohoto načechraného koberce? Chlupaté koberce jsou velmi oblíbené pro svou neuvěřitelnou měkkost a dlouhý „chlupatý“ materiál. Fungují skvěle jako podlahové koberce do obývacího pokoje a ložnice, aby vytvořily senzorický efekt na vaše nohy. Vkročte na tento růžový koberec a už nikdy nebudete chtít vystoupit! Tyto koberce také dodají vašemu domovu pocit tepla a útulnosti.

To jsou jedny z nejlepších návrhů koberců, na které si dejte pozor! Dnešní koberce jsou vyráběny v široké škále poutavých barev a designů, aby potěšily každého. V závislosti na barevném schématu interiéru, motivu a konstrukci místnosti si můžete vybrat jednu z těchto kategorií a zkrášlit tak svůj prostor.