Interiér

10 nejnovějších návrhů šaten s obrázky v roce 2021

Kdo by nechtěl šatnu svých snů? Už není nutné, aby to zůstalo ve vašich snech! Dobrý design šatny je prostorem pro uložení všech vašich cenností a dodá vašemu domovu pocit hodnoty. Šatna může nabídnout několik praktických výhod, které přidají další úložný prostor a dodají vašemu oblečení a doplňkům trvanlivost. Pokračujte v čtení, abyste se dozvěděli více o nejlepších nápadech na šatny, které můžete projít, abyste učinili konečnou volbu.

Nejnovější nápady na design šatny

Krásná indická šatna:

Představujeme vám seznam několika jednoduchých a moderních nápadů na design šaten. Pojďme se na ně podívat.

1. Návrhy šaten se zrcadlem:

Návrhy šaten se zrcadlem

Malá šatna může být perfektní volbou, pokud máte málo místa a přesto chcete luxusní výsledek. Ačkoli je to poměrně jednoduché, tento nápad na šatnu vám poskytne dostatek prostoru pro uložení všech vašich osobních věcí s přidanou výhodou dlouhodobého zrcadla. Funguje také jako šatna, kterou lze připojit k ložnici nebo samostatně.

2. Nápady na svatební šatnu:

Nápady na svatební šatnu

Je to perfektní příklad myšlenky otevřené šatny, kde se předvádějí krásné a elegantně vypadající svatební šaty. Velká místnost vám poskytne dostatek prostoru pro umístění několika sedadel pro prohlížení těchto šatů. Tyto nápady na svatební šatny lze vidět v buticích, kde je přehlídka oděvů.

3. Design šatny Ložnice:

Designová šatna Ložnice

Mnoho z nás nemá luxus mít oddělenou místnost pro skladování obvazových potřeb. Efekt odděleného prostoru však můžete vytvořit umístěním více úložných otevřených skříní na obě strany stěn. Tyto skříně slouží víceúčelově, aniž by zabíraly příliš mnoho místa.

4. Nápady na šatnu v butiku:

Butikové nápady do šatny

Pokud chcete do svého domu začlenit krásné šatny v butikovém stylu, je to perfektní volba. Velký prostor s elegantními poličkami na obou stranách místnosti vám poskytne dostatek prostoru pro zavěšení oblečení na párty i každodenního nošení. Velké zrcadlo uprostřed místnosti vám poskytne pohled na to, co máte na sobě.

5. Šatna Shabby Chic:

Shabby Chic šatna

Shabby chic dressing room design can be a Perfect way to redecorate any old room in your house into a working area to store your dressing supplies. Přestože vzhled místnosti může být starý, půvabný a vintage pocit prostoru lze dosáhnout v rámci jakéhokoli rozpočtového limitu. Do svého pokoje ve starožitném stylu můžete také přidat několik ošumělých elegantních funkcí.

6. Nápady na šatnu pro muže:

Pánské nápady do šatny

Toto je další příklad nápadu na šatnu, který se perfektně hodí k uložení pánského oblečení. Muži obvykle dávají přednost praktickému skladování než stylu. Otevřené dřevěné skříně vám pomohou efektivně uchovat vše podstatné a ve spodní části vám poskytnou zásuvky pro umístění dalších věcí denní potřeby. Umístění zrcadla je zcela osobní volbou.

7. Nápady na šatnu pro ženy:

Nápady na ženskou šatnu

Ženy milují pořádek ve svých věcech, protože mají příliš mnoho cenných předmětů. To je perfektní volba pro vestavěnou skříň, která vám dodá dojem ze šatny v samotné ložnici. Tato specialita designu šatny je různé možnosti skladování pro uložení obuvi, šperků a oblečení.

8. Nápady bílé šatny:

Bílé šatny Nápady

Pokud máte zónu bez dětí, pak design bílé šatny může být perfektní volbou. Přestože údržba tohoto typu šatny může být časově náročná, krásný a elegantní vzhled stojí za to. V místnosti jsou k dispozici různé typy úložných prostorů pro denní i večerní oblečení.

9. Černá šatna:

Černá šatna

Černá je další barva, která vyzařuje eleganci a může být perfektní volbou pro návrh šatny pro dům. To je ideální volba pro lidi, kteří mají velký prostor pro uložení svých oděvních potřeb. Černé zařízení této šatny vypadá krásně proti našedlé podlaze místnosti. Je vhodný pro velkou rodinu a pomůže vám bezpečně uložit všechny vaše věci.

10. Nápady na růžovou šatnu:

Nápady na růžovou šatnu

Mnoho lidí si myslí, že růžová je dívčí barva a nepoužívají ji. Ačkoli nelze popřít, že růžová je ženská barva, její použití v šatně zvyšuje prostor a zkrášluje ho. Podlahový koberec se zvířecím potiskem vyniká proti světlé barvě na stěnách. Zrcadlové dveře fungují jako dveře i jako zrcadlo, což vám dává prostor podívat se na sebe.

Nápady na výzdobu šatny:

Přestože nápady na šatny mohou dodat stylu a eleganci jakýkoli prostor ve vašem domě, před změnami je vždy lepší zvážit několik věcí.

  • Vyberte si správné místo pro svoji šatnu. Můžete z něj udělat buď šatnu, nebo zcela samostatnou místnost podle svých potřeb.
  • Odhadněte potřeby úložného prostoru vaší šatny v závislosti na oblečení a příslušenství, které máte.
  • Vyberte si do šatny kvalitní nábytek. Může být buď volně stojící, nebo namontovaný.
  • Pokud máte malou šatnu, vyberte si multifunkční nábytek.
  • Pomocí děliče místností můžete vytvořit jedinečný prostor pro šatnu.
  • Strategické umístění toaletního stolku také hraje zásadní roli při dotváření vzhledu prostoru.

Všichni chceme prostor pro uložení všech našich oblíbených věcí, ale chceme, aby byl bez nepořádku. Luxusní designy šaten uvedené v tomto článku mohou být dokonalým doplňkem vašeho domova, který v sobě může spojit praktičnost a eleganci. Užijte si chytrou a klidnou šatnu a nezapomeňte nám dát vědět, jak vám tento článek pomohl s výběrem!