Ingredience

Výhody bambuckého másla pro krásu a péči o pleť

Co je bambucké máslo:

V mnoha kosmetických odvětvích je používání bambuckého másla hojné. To je způsobeno množstvím minerálů a vitamínů v něm, které mohou pokožce pomoci mnoha způsoby. Jeden může dokonce vyzvednout ultra rafinované a surové bambucké máslo, konzistence je u obou stejná, ale první by měla méně vitamínů než druhá, říkají odborníci.

Výhody bambuckého másla pro krásu a péči o pleť

Bambucké máslo je měkké, univerzální a snadno se mísí s pokožkou. Také chrání pokožku před otravnými prvky a chrání buňky pokožky před volnými radikály. Kromě toho má bambucké máslo spoustu vitamínů, jako jsou A a E, a je také dobré jej použít, když dojde k zánětu a mikrobi napadnou pokožku, říkají odborníci na zdraví a krásu. Pokud máte některou z následujících skutečností, může vám pomoci máslo Simply Shea

 • Popáleniny
 • Boláky
 • Jizvy
 • Dermatitida
 • Lupénka
 • Lupy
 • strie
 • vrásky
 • suchá kůže
 • mrtvé buňky
 • nízký krevní oběh
 • kožní problémy ze škodlivých UV paprsků slunce a další

Zdroje říkají, že bambucké máslo může pomoci s hydratací pokožky, protože má spoustu mastných kyselin, které pomáhají s pružností pokožky a také udržují její vlhkost. V dnešní době, berouce si narážku od babičky, používají také společnosti bambucké máslo;

 • mýdla
 • šampony
 • krémy proti stárnutí
 • kosmetika
 • pleťové vody
 • masážní oleje a další.

Druhy bambuckého másla:

Pokud jste si mysleli, že jsou všechny druhy bambuckého másla stejné, mýlili jste se. Existují některé, které mají více léčivých vlastností než ty další. Čím starší je máslo, tím menší bude jeho účinnost. Když se bambucké máslo smíchá s jinými přírodními přísadami, sníží se také jeho účinnost.

Nepodléhejte výrobkům s označením „Bambucké máslo“, protože skutečné množství v nich by bylo nepatrné. Nákup bambuckého másla není nákladný, ale dávejte si pozor na online zdroje, které tvrdí, že mají levný originál. Než nakoupíte z jakéhokoli zdroje online nebo jinak, ujistěte se, že si přečtete, co klienti říkají o legitimitě webu, kvalitě produktů z portálu a také o svědectvích klientů. To vám umožní být dobře informováni při sběru bambuckého másla v jeho původní podobě.

Když se podíváte na štítek, který říká „Bambucké máslo“ nebo „Bambucké máslo“, mělo by to být „nejvíce“ v seznamu přísad a teprve poté byste měli produkt vyzvednout. Pokud etiketa neobsahuje v seznamu složek bambucké máslo jako „nejvíce“, ignorujte produkt a podívejte se jinam. Znáte své ingredience a poté si koupíte, co potřebujete, a chcete -li o nich být více informováni, podívejte se na online zdroje, které o těchto informacích hovoří hodně..

Promluvte si s odborníky na krásu nebo dokonce se svým lékařem nebo holistickým odborníkem a řeknou vám skutečné zdroje, odkud lze bambucké máslo vyzvednout v jeho originální a pravé podobě. Ne všechno, co tvrdí, že je bambucké máslo, je ve skutečnosti to pravé. Buďte si tedy vědomi toho, než budete nakupovat, aby vaše tělo a pokožka neutrpěla na originálních věcech, které kupujete.

Bambucké máslo používá na pokožku, obličej & Vlasy:

Používání bambuckého másla k různým zdravotním důvodům může být dobré a měli byste také vědět, že doba potřebná k zobrazení účinků se může lišit. Každopádně zde jsou některé z výhod bambuckého másla, proto si prosím přečtěte a buďte o tom stejně dobře informováni.

 • Pokožka těla a obličeje zvlhčena.
 • O suchou pokožku hlavy a pokožku je postaráno.
 • O kožní vyrážku bylo postaráno.
 • O plenkovou vyrážku bylo postaráno.
 • Už žádný peeling kůže.
 • O vrásky a kazy je postaráno.
 • O spáleniny od slunce je postaráno.
 • O popáleniny, škrábance a řezné rány je postaráno.
 • O tvrdou kůži je postaráno, zejména na patách.
 • O strie bylo postaráno.
 • O ekzém je postaráno.
 • Tón pleti vyvážený.
 • O zjizvení bylo postaráno.
 • O chemické podráždění pokožky a pokožky hlavy je postaráno.
 • O akné je postaráno.
 • O problémy s vlasy postaráno.

1. Skin Wise:

Při používání bambuckého másla by vám vaše pokožka hojně děkovala. Díky vitamínům, jako jsou A, E a F, by pokožka byla zdravá a jasná. Těm, kteří trpí poškozenou kůží kvůli slunci, vráskám a vráskám, může vitamín F obsažený v bambuckém másle pomoci, omladit a chránit pokožku.

2. Hair Wise:

Unaveni výsměchem a vysmíváním se pro suché a poškozené vlasy, naneste bambucké máslo a všechny zavřete. Tuky v bambuckém másle jsou ve velkém množství, díky čemuž jsou vlasy zdravé, lesklé a lesklé. Proniká do vlasových folikulů a uvolňuje mrtvé póry na pokožce hlavy.

3. Body Wise:

Bambucké máslo obsahuje kyselinu skořicovou, která pomáhá chránit tělo před sluncem. Pomáhá také těm, kteří mají chronické záněty a revmatismus.

4. Poškozené a suché vlasy:

Je známo, že bambucké máslo může pomoci poškozeným a suchým vlasům. Opravuje folikuly a kořeny v průběhu času, před povětrnostními vlivy, křehkostí a suchostí. Tuky z bambuckého másla se snadno a rychle vstřebávají do vlasů a pokožky hlavy, takže jsou také hydratované a zvlhčené.

5. Antioxidační vlastnost:

Sheabutter má vysoký obsah antioxidantů, které chrání naše tělo před škodlivými chorobami a také zlepšuje stav pokožky a vlasů. Vitamíny A, E a také katechiny působí jako antioxidanty, které jsou získávány z bambuckého másla. Kyselina skořicová také pomáhá zlepšovat kvalitu pokožky před poškozením způsobeným ultrafialovým zářením. Antioxidanty zlepšují poškození způsobené volnými radikály, a tím také zlepšuje stav našeho těla.

6. Léčivá kvalita:

Bambucké máslo se také skládá z rostlinných sterolů a mastných kyselin, jako je kyselina linolenová, palmitová, stearová a olejová, které všechny zajišťují rychlé hojení. Poskytuje nám rychlé hojení ran nebo jizev. Tyto složky jsou velmi důležité hlavně pro kožní problémy a tím zlepšují naše kožní podmínky. Vytvrzování peelingů kůže, vyrážek, jizev, popálenin na kůži, strií, bodnutí hmyzem atd. Lze vyléčit pouze surovým bambuckým máslem.

7. Protizánětlivé vlastnosti:

Artritida je způsobena zánětem; bambucké máslo může být tímto způsobem užitečné, protože má protizánětlivé vlastnosti, které také snižují svalovou únavu. Tato protizánětlivá kvalita je také prospěšná pro naši pokožku. Jak již bylo uvedeno výše, bambucké máslo obsahuje kyselinu skořicovou, která mu v podstatě poskytuje tuto vlastnost. Další sloučenina zvaná lupeol cinnamate, která inhibuje vývoj nádorů v našem těle.

8. Ochrana před slunečními paprsky:

Pálení sluncem na naší pokožce lze omezit použitím surového sheabutteru a funguje také jako opalovací krém, který je přírodním produktem tím, že chrání naši obrazovku před škodlivým zářením, které způsobuje rakovinu kůže. Hodí se jak v létě, tak v zimě. Působí jako zvlhčovač, který je prospěšný pro naši pokožku v zimních obdobích.

9. Výhody proti stárnutí:

Antioxidanty hlavně pomáhají stimulovat produkci nových buněk, a proto nám poskytují výhody proti stárnutí. Vitamíny A a E jsou hlavními živinami pro zlepšení kvality pokožky. Hydratační funkce bambuckého másla omezuje uvolňování pokožky, a tím redukuje vrásky a vrásky na obličeji. Také vyživuje naši pokožku a poskytuje zářivost.

10. Péče o dítě:

Tento přírodní prvek je skvělým doplňkem péče o dítě. Bambucké máslo zjemňuje pokožku kojenců a působí jako dokonalý zvlhčovač pro jemnou pokožku kojenců. Také léčí vyrážky na citlivé pokožce kojenců.

11. Péče o rty:

Účinky suchosti a popraskaných rtů se snižují použitím balzámu na rty, který obsahuje jako hlavní složku bambucké máslo. Popraskané rty jsou hlavním problémem v zimní sezóně a jejich aplikace vám poskytne zvlhčující účinek. Ti, kteří mají suchou pokožku a trpí suchem, ji mohou použít během suchého počasí.

12. Ochrana vlasů:

Vzhledem k tomu, že bambucké máslo chrání naši pokožku před UV paprsky, je také užitečné pro ochranu našich vlasů. Škodlivé sluneční záření a další povětrnostní podmínky, jako je znečištění ovzduší a znečištění vody, poškozují naše vlasy. Bambucké máslo proto vytváří na našich vlasech další povlak, který poskytuje ochranu před drsnými podmínkami a také před tepelným efektem.

13. Působí jako zvlhčovač:

Bambucké máslo je přírodní zvlhčovač, který pomáhá i naší pokožce a vlasům a snižuje účinek sucha. Má dlouhotrvající zvlhčující účinek, aniž by byl mastný. Hydratuje kořínky vlasů, působí tedy jako vlasový kondicionér.

14. Změkčovač vlasů:

Bambucké máslo nám pomáhá zajistit jemné a hedvábné prameny vlasů. Díky tomu jsou naše vlasy lesklé a snadno se upravují. Bambucké máslo také vyživuje naše vlasy revitalizací poškození vlasů.

Toto jsou nejlepší použití a výhody, proč přijímáme bambucké máslo. Pokud se s námi chcete podělit o své pocity, neváhejte napsat nebo okomentovat níže. Opravdu posloucháme vaše myšlenky. Nezapomeňte si dnes dát trochu!