Ingredience

Okurka pro oči: Jak používat a její výhody

Oči jsou jedním z nejdůležitějších orgánů našeho těla a vyžadují spoustu péče a rozmazlování, protože jsou zodpovědné za náš zrak. Jedním z nejčastěji používaných přírodních produktů k vnějšímu uvolnění a výživě očí jsou okurky. Je to vlastně zelenina, která zcela slouží očím. Pokud chcete unaveným očím vrátit jiskru a přidat zářivost, použijte okurku hojně. Tento článek otevírá oči při používání okurky pro oči, její výhody, důvod její účinnosti a bezpečnostní opatření při používání okurek pro oči.

Okurky lze použít jako účinnou léčbu tak, že je použijete zevně i vnitřně. Zevně může být aplikován do očí a jeho šťáva může být konzumována k vnitřnímu posílení očí. V ideálním případě musí být surová okurka nakrájena na plátky. Vezměte dva silné kousky a zakryjte jím oči asi 15 minut. Je třeba dbát na výběr řezů tak, aby pokrývaly celou oblast očí obličeje. Pro optimální výsledky se ujistěte, že jsou plátky chlazené. Udržování polohy vleže během těchto 15 minut aplikace okurky zabraňuje neustálému padání plátků.

Výhody okurky pro oči

Výhody okurky pro oči:

Je dobře známo, že okurky pomáhají snižovat otoky očí. Kromě toho existuje řada dalších výhod použití okurky na oči.

Redukce tmavých kruhů:

Rozšířené krevní cévy obklopující oči jsou hlavním důvodem tmavých kruhů. Při použití chlazené okurky se tyto cévy zúží, čímž se odstraní tmavé kruhy a zachová se původní barva pokožky.

Eliminace přebytečné vody:

Okurka může extrahovat přebytečnou vodu z kožních buněk nacházejících se pod očima, protože jsou antioxidační, obsahují kyselinu kávovou a askorbovou, o nichž je známo, že zastavují jakékoli zadržování vody.

Prevence zánětu:

Okurky obsahují určité sloučeniny, jako je beta karoten a hořčík, které pomáhají léčit zánět způsobený zraněním, únavou a přepracováním očí. Zánět je výrazně snížen terapií studeným obkladem, kterou tyto chlazené okurky poskytují, když působí na rozšířené cévy.

Zabraňuje Crowovým nohám:

Kůže obklopující oči má velmi tenké tkáně a má tendenci se natahovat a vráskat, pokud není správně zvlhčena. Aplikace okurky funguje jako zvlhčovač, protože udržuje pokožku hydratovanou a zabraňuje tvorbě vranových nohou.

Jak je to efektivní??

Okurka obsahuje 90 procent vody, což je hlavní důvod její účinnosti, protože hydratuje pokožku kolem očí. Protože je voda přirozeně chladná, má schopnost zbavit se otoků, svědění a zánětů. Okurka má nulové vedlejší účinky, protože je velmi mírné povahy, což zvyšuje její účinnost.

Opatření:

Ačkoli je známo, že okurky jsou pro oči velmi bezpečné, před použitím je třeba zajistit základní bezpečnost. Oči by měly být v době aplikace zavřené, protože existuje šance, že se do očí dostane okurková šťáva, která by mohla oči dráždit.

Při aplikaci plátků okurky je třeba zvolit relativně bezpečnou a uvolněnou atmosféru, aby nedocházelo k poruchám, které by mohly bránit požadovaným výsledkům.

Optimálních výsledků by měla být věnována také ochlazování okurek.

Okurka pro oči je jednou z nejdostupnějších a nejdostupnějších očních procedur, které lze získat s další výhodou, že ji lze provádět i v posvátnosti našich domovů. Až se příště budete muset zúčastnit další párty po noci a chcete se zbavit černých kruhů a otoků kolem očí, zkuste použít okurky ležící v lednici. Buďte si jisti, že nebudete zklamáni.