Židle

Top 9 stylových designů holičských židlí

Při návštěvě holičství pro úpravu účesu nebo jiných služeb v něm židle hrají hlavní roli. Kadeřnické křeslo musí být dokonalé a mělo by být správné, abyste si mohli bez přestávek užívat svůj účes nebo jakoukoli kosmetickou službu a kadeřník nebo holič mohl úkol také dokončit.

Nejlepší a moderní holičské židle:

Pojďme se podívat na 9 nejlepších druhů nejlepších holičských židlí, které mohou poskytovat různé služby.

1. Pohodlná elektrická holičská židle:

holičské židle

Tato elektrická holičská křesla jsou stylová a nejnovější. Nová holičská židle má nastavitelnou opěrku nohou vyrobenou z oceli a loketní opěrka je navržena ze skleněných vláken. Křeslo má elektrické ovládání a dokonce si můžete uvolnit lýtko pomocí elektrické masáže. Tento typ židle zlepšuje služby a můžete si odpočinout a získat i další služby.

2. Neodolatelné moderní holičské židle:

Neodolatelné moderní holičské židle

Úžasně vypadá tato senzační holičská židle navržená v bílé barvě. Díky výjimečnému tvaru židle v trojúhelníkovém vzoru vypadá nádherně a má pohodlnou opěrku zad i s hydraulickými čerpadly. Tyto typy starých holičských židlí vypadají v holičství elegantně a senzačně a je potěšením zde poskytovat služby.

3. Jednoduché holičské židle:

Jednoduché holičské židle

Jsou to jednoduché bílé židle s ocelovou loketní opěrkou a těžkými hydraulickými čerpadly, takže lze výšku židle odpovídajícím způsobem upravit. Tento typ židle je velmi oblíbený, protože je širší než normální a je ideální pro jakýkoli styling nebo pro mytí vlasů. Tento typ židle je nutností v každém holičství.

4. Stoličkový holič:

Křeslo typu holič

Jedná se o snadno a chytře vyhlížející holičské židle. Židle jsou dodávány s opěradlem i bez něj a ve spodní části mají váleček pro snadný pohyb. Tento typ židle na židli je vhodný pro úpravu vlasů, protože stylové ruce se mohou dokonale pohybovat.

5. Nejnovější masážní holičské židle:

Nejnovější masážní holičské židle

Jedná se o nejnovější židle, které vám mohou masírovat krk, ramena, lýtka, záda, kotníky a chodidla, zatímco si užíváte kosmetické služby. Při omlazení pokožky a vlasů můžete současně relaxovat a překonat únavu. Židle, která dokáže změnit váš vzhled a uvolnit celé vaše tělo na dosah ruky.

6. Klasické křeslo Barber Chair:

Klasické holičské křeslo Recliner

Přichází retro vypadající křeslo v černé barvě. Lehátko na opěradle se otáčí o 360 stupňů a opěradlo i opěrku lze nastavit podle potřeby. Na zádech jsou polštáře navržené z pěny, díky nimž se budete cítit uvolněně, když sedíte a užíváte si služby.

7. Kožená holičská židle s výkonnou hydraulikou:

Kožené holičské křeslo s výkonnou hydraulikou

Přichází krásná a víceúčelová holičská židle pro každý salon. Křeslo je navrženo ze syntetické kůže a má elegantní, robustní dřevěnou povrchovou úpravu u loketní opěrky a dokonce sklápí opěrku nohou. Pro maximální pohodlí lze sedadlo sklopit až o 60 stupňů a je potěšením si užít střih nebo jakékoli kosmetické lázně nebo líčení na této židli.

8. Dětská holičská židle ve tvaru Mickey Mouse:

Dětská holičská židle ve tvaru Mickey Mouse

Přichází roztomile vypadající holičská židle pro děti. Křeslo je navrženo ve tvaru Mickey Mouse a má atraktivní vzhled. Křeslo má opasek navazující na opěrku rukou, aby byly děti neporušené, a malou roztomilou opěrku nohou pro malé nožičky. Židle jsou k dispozici také v mnoha různých kreslených tvarech a děti by mohly mít potěšení a byly by nadšené, kdyby si na této židli upravily vlasy.

9. Moderní polstrované holičské křeslo:

Moderní polstrovaná holičská židle pro úpravu vlasů

Křeslo má moderní vzhled holičských židlí, ideální pro účely úpravy vlasů. Má hydraulické čerpadlo pro nastavení výšky židle, protože lze nastavit podle vaší výšky. Tyto typy židlí jsou k dispozici v mnoha barvách a v holičství vypadají velmi elegantně.

Kadeřnické židle jsou k dispozici v mnoha barvách, provedeních a s obrovskými funkcemi. Styloví si mohou vybrat ty podle svého použití a poskytovat nepostradatelné služby. Židli si můžete vybrat podle svého rozpočtu a také jejího využití.