Židle

9 trendových a neobvyklých návštěvnických židlí

Každá kancelář má recepci plnou židlí pro návštěvníky. Tyto židle dokonce rozhodují o síle a pověsti společnosti. Židle jsou speciálně vyrobeny pro pohodlí návštěvníků. Mohou to být ocelové, kožené nebo dokonce dřevěné židle. Typ a styl těchto židlí se liší podle společnosti. Někdy je preferována jedna židle a někdy je preferována kompletní pohovka.

Návštěvní židle

Moderní a stylové židle pro návštěvníky:

Zde jsou uvedeny židle, které jsou stylově selektivně vybírány pro design vašeho domova nebo kanceláře.

1. Moderní kancelářské židle:

Moderní kancelářské židle

Moderní kancelářské židle pro návštěvníky jsou upřednostňovány v IT a high-tech kancelářích. Díky tomu získají moderní vzhled a místnost nebo recepce vypadají elegantně. Materiál použitý k jejich výrobě se liší od plastu po kůži a nejpoužívanější barvou je černá a bílá.

2. Výkonné návštěvnické židle:

Výkonné návštěvnické židle

Tyto židle slouží k exekutivnímu pohledu na místo a používají se v kanceláři, která zahrnuje prodej a návštěvy klientů. Většinou se jedná o ozbrojené židle pro návštěvníky a většinou jsou vyrobeny ze dřeva a kůže.

3. Čekající návštěvní židle:

Čekající židle pro návštěvníky

Jedná se o nejčastěji používané návštěvnické židle do kanceláře. Ty se používají většinou na klinikách a vládních místech. Ty se používají spíše ve svazcích než jako jedna židle. Řada těchto židlí je spojena dohromady.

4. Dřevěné židle pro návštěvníky:

Dřevěné židle pro návštěvníky

Dřevěné židle se používají jen zřídka a používají se v obchodním místě. Většinou se jedná o návštěvnické židle s ramenem a vždy jde o kombinaci dřeva a kůže. Ty jsou k dispozici v různých velikostech.

5. Plastové židle pro návštěvníky:

Plastové židle pro návštěvníky

Jedná se o nejvíce preferované kancelářské židle pro návštěvníky. Jedná se o levné a nejlepší židle pro návštěvníky kanceláří používané ve většině společností. I když nejsou tak pohodlní na dlouhé sezení, hodí se k tomuto místu úplně nejlépe.

6. Vinylové židle pro návštěvníky:

Vinylové židle pro návštěvníky

Jedná se o tradiční návštěvnické židle se zbraněmi. Jsou vyrobeny z vinylového materiálu – plastu vyrobeného z chemikálií. Většinou mají červenou barvu a používají se v restauracích a na tradičních místech.

7. Kožené židle pro návštěvníky:

Kožené židle pro návštěvníky

Kožené židle pro návštěvníky se většinou používají na recepcích. Většinou mají černou barvu a používají se jako samostatné židle. Jsou pohodlné a dodávají luxusu. Většinou jsou nízké výšky a také pomáhají relaxovat při čekání.

8. Kovové židle pro návštěvníky:

Kovové židle pro návštěvníky

Jsou podobné čekajícím židlím, ale jsou kompletně vyrobeny z kovu. Ty se většinou používají v místech, kde je potřeba velkého počtu židlí. Židle jsou spojeny dohromady společnou základnou, a proto jsou k dispozici pouze pro hromadný počet.

9. Konzolové návštěvnické židle:

Konzolové návštěvnické židle

Jak naznačuje název, konzolové židle mají pouze jeden konec. Používají se k elegantnímu a výkonnému vzhledu. Ty jsou připevněny na jednom konci a pomáhají podporovat a uvolňovat záda. Jsou vyrobeny z kovu a kůže.

Návštěvní křeslo společnosti je prvním dojmem, který osoba, která místo navštíví, působí. Vždy je lepší dát nejlepší vzhled a získat pozornost člověka. V rámci rozpočtu je k dispozici mnoho kancelářských židlí pro návštěvníky. Nejvíce trendy jsou manažerské a kožené typy, které dávají elegantní a luxusní vzhled. Je opravdu důležité vybrat správný styl pro správné podnikání. Ne každá židle bude vyhovovat každému místu. Výběr závisí čistě na oboru a místě. Nikdy to nezávisí na vkusu majitele, protože to může vypadat trochu trapně a nepohodlně.

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.