Židle

9 různých stolních a skládacích školních židlí pro děti

Všichni si pamatujeme maličkosti o naší škole. Věci jako posezení v naší škole, poslech všech rozhovorů učitele a společné jídlo s přáteli. Je tam v našem podvědomí, ale někde zapomínáme, jaká byla naše školní židle.

Školní židle

Většina našich indických škol měla dřevěné židle a stoly. V dnešní době probíhá kombinace dřeva a kovu, dřeva a plastu nebo kompletního plastu.

Nejlepší a moderní dětské školní židle:

Pohodlnější, robustnější a snadnější na údržbu je několik vlastností dnešní školní židle. Zde je několik typů židlí pro základní a střední školy.

1. Školní židle Tablet Arm:

Školní židle Tablet Arm

Školní židle s ramenem tabletu je školní židle s ramenním stolem připevněným na levé straně. Je to skvělý styl školní židle. Je to vidět v mnoha filmech. Mnoho škol to používá s velkými dětmi, protože použití ramene tabletu k psaní může být obtížné. Tyto paže a nohy těchto školních židlí jsou převážně kovové.

2. Školní židle Wooden Seat:

Školní židle se dřevěným sedadlem

Školní židle dnes nejsou vyrobeny z úplného dřeva. Protože existuje riziko termitů a jejich údržba může být málo nákladná. Ve školních židlích se proto používá kombinace dřeva a kovu. Sedák a opěradlo je vyrobeno ze dřeva. Školní židle se dřevěným sedákem má ruce a nohy z kovu.

3. Plastová skládací školní židle:

Plastová školní židle

Materiál plast v dnešní době ovládá svět. Používá se k výrobě téměř všeho. Plastové školní stohovací židle jsou odolnější a pevnější. Jsou lehké; je snadné je přesouvat. Jsou k dispozici téměř ve všech barvách. Nepotřebují mnoho údržby.

4. Plastová školní židle pro děti:

Smiley školní židle

Školní židle úsměv je školní židle používaná pro menší děti. Zádová opěrka má obvykle roztomilé kreslené obrázky nebo smajlíky. Většinou jsou vyrobeny z plastu nebo dřeva. Jak je třeba vyřezat. Většinou jsou k dispozici pouze v malé velikosti. Jsou velmi roztomilé a barevné.

Přečtěte si více: Židle pro děti.

5. Síťová školní židle:

Síťová školní židle

Síťová školní židle má síť jako sedák a opěrku zad. Zbytek těla je vyroben z kovu. Jsou lehké. Jsou pohodlnější než plastová školní židle. Určitě s nimi ale musí být zacházeno opatrněji. Tato židle se používá ve velmi málo školách, protože děti mají tendenci rozbít pletivo jakoukoli nehodou.

6. Vintage stolní židle do školy:

Vintage školní židle

Vintage školní židle je jednoduchá stará školní židle. Mají malé místo pod sedadlem pro uložení knih. Tento typ školních židlí se v některých školách stále používá. Tyto školní židle jsou trochu objemné. Je těžké se v nich pohybovat. Nelze je skládat na sebe. Mají dřevěné sedadlo a opěradlo.

7. Stohovací židle Spider School:

Spider School Chair

Školní židle Spider je školní židle s dlouhými nohami. Lze je snadno stohovat. Díky dlouhým nohám jsou ideální pro velké děti. Většinou jsou vyrobeny z kovu a plastu. Často jsou také vidět v tematických restauracích. Někdy jsou barevné.

8. Školní židle s připojeným stolem:

Školní židle s připojeným stolem

Některé ze školních židlí mají k židlím připevněný stůl. Školní židle s připojeným psacím stolem mají dřevěný stůl, který lze vyjmout nebo složit. Jsou těžké se hýbat. Mají pevnou velikost, takže je nelze upravit podle dítěte.

9. Výškově nastavitelná židle pro střední školu:

Školní židle výškově nastavitelná

Výškově nastavitelná školní židle je nejideálnější formou školní židle. Je perfektní pro každého. Dítě může sedět podle svého pohodlí. Mají nastavitelnou nohu, takže stejnou velikost lze použít pro všechny divize.

Školní židle je místo, kde dítě tráví většinu svého školního času. Musí být pohodlné a pevné. Tyto mnoho typů školních židlí jistě uspokojí potřeby každého.