Židle

9 nejznámějších kempingových židlí s obrázky

Vzhledem k zaneprázdněnosti, která nás pohlcuje z našeho dne do života, jsou plány výletů obvykle improvizované. Lidé mají tendenci najít si čas sami a vyhýbat se dlouhým výletům s velkou skupinou. Nejlepší rozhodnutí, pokud jde o improvizované, impulzivní výlety, je trekking nebo horolezectví nebo kempování. Bez potřebného vybavení však není možné mít zlatý čas.

Roztomilé a nejlepší kempingové židle:

Najdeme zde ukázané kempingové židle, zatímco si jdeme ozdobit svůj domov těmito židlemi

1. Speciální kempingová židle:

Speciální kempingová židle

Kempingová židle je navržena tak, že je sedadlo upevněno mezi opěradlem zad. Zadní noha jde dopředu a přední jde dozadu a tvoří pod sedlem strukturu ve tvaru x. Kempingové židle jsou velmi lehké a lze je nosit s sebou na jakékoli výlety nebo trekking.

2. Skládací kempingová židle:

Skládací kempingová židle

Přenosné kempingové židle na výlet vám zajistí maximální pohodlí. Skládací funkce kempingové židle usnadňuje přenášení na různá místa a nezabírá mnoho místa. Pokud jste neustále v pohybu, pak se skládací židle mohou ukázat jako nezbytné vybavení pro vás. Přestože poskytuje potřebný komfort, životnost těchto židlí je obvykle menší.

3. Dětská kempingová židle:

Dětská kempingová židle

Dětské kempingové židle jsou vyrobeny převážně z oceli a polyesteru, což jim dodává tvrdší vzhled a dlouhou životnost. Tyto kempingové židle pro děti jsou obvykle potřeba, když rodina vyrazí na výlet nebo na večírek na dvorku. Jsou k dispozici v různých odrůdách a velikostech a tvarech. Dětské kempingové židle se obvykle kupují na základě věku dítěte. Je to určitá ochrana pro dítě a také se stává oblíbeným pro děti.

4. Double Camping Chair:

Dvojitá kempingová židle

Pokud milujete kempování nebo trekking společně se svým manželem a manželkou, nemusíte s sebou nosit dvě kempingové tašky pro dvě osoby. Místo toho si kupte dvojitou kempingovou židli a užívejte si scenérie s osobou, která sedí vedle vás. Je vyroben z ocelových rámů, díky nimž je rám konstrukce velmi odolný. Přestože je celková struktura o něco větší, protože pojme dva lidi, stále to stojí za to. Nyní si můžete užít nejlepší čas venku se svým společníkem po boku.

5. Ocelová skládací kempingová židle:

Ocelová skládací kempingová židle

I když kempingové židle nejsou dostatečně robustní, protože mají nízkou hmotnost a složitou strukturu, jsou velmi užitečné pro lidi, kteří rádi cestují. Pokud se delší dobu zdržujete mimo svůj domov, je vaší nejlepší volbou kempovací skládací židle. Je k dispozici v mnoha barvách, což vám dává široký výběr z čeho vybírat. Díky oceli je velmi vhodný pro venkovní použití, protože nezreziví.

6. Luxusní kempingová židle:

Luxusní kempingová židle

Luxusní kempingové židle je nejlepší vzít na pláž nebo na rybaření či turistiku a dokonce i na piknik. Židle jsou pevné a trvanlivé, zatímco díky kvalitě látky vydrží déle. Luxusní modely jsou také skvělou koupí.

7. Polstrovaná kempingová židle:

Polstrovaná kempingová židle

Pohodlná kempingová židle je ideální pro všechny. Tato polstrovaná kempingová židle je tak pohodlná s veškerým polstrovaným materiálem, že budete mít chuť ji používat pořád. Materiál je vhodný po celý rok, protože je také vodotěsný.

8. Lehká kempingová židle:

Lehká kempingová židle

Kempingové židle se většinou používají pro venkovní kempování. Díky své nízké hmotnosti je pro turisty snazší nosit jej s batohem. Přestože jsou kempingové židle lehké, jsou dostatečně pevné, aby vydržely váhu dospělého zdravého člověka.

9. Nízká kempingová židle:

Nízká kempingová židle

Nízké kempingové židle mají stojan na nohy docela malý. Jsou docela pohodlné na přizpůsobení. Lidé s dlouhými nohami však mohou mít problémy sedět. Robustní loketní opěrky drží a lze je snadno sklopit, což poskytuje větší pohodlí turistům.

Když se v tu dobu rozhodneme vyrazit na výlet, musíme se správně rozhodnout o balení tašek, vybírejte podle svého rozpočtu a spokojenosti. Vyzkoušejte také pohodlná kempingová křesla s lehkými variantami.

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.