Židle

9 nejlepších a stylových jutových židlí s obrázky

Židle z juty jsou ideální pro horké letní dny a skvěle poslouží vašemu domovu i kanceláři. Vysoká židle a houpačka jsou skvělé pro relaxaci. Jídelní židle a rozkládací křesla jsou ideální pro váš obývací prostor.

Moderní a nejnovější jutové židle:

Zde jsou uvedeny židle z juty jsou selektivně uvedeny pro váš stylový domov.

1. Jutová židle s opěrkou zad:

Opěradlo z jutové židle

Pořiďte si všechny tyto tradiční jutové židle s opěradlem pro vaše pohodlí. Tyto židle jsou velmi vzdušné a ideální pro horké letní dny. Juta je měkká a lze ji také tlumit. Tyto vysoké židle jsou u základny kulaté a zabírají určitý prostor. Vyberte si je pro jejich trvanlivost.

2. Jutová a dřevěná židle:

Židle z juty a dřeva

Tyto elegantní jutové židle na dřevěném rámu jsou moderním nádechem tradičních jutových židlí. Zakřivené nohy židle vypadají velmi stylově a elegantně. Zde vyrobený jutový popruh má složitou a geometrickou povahu. Díky tomu je konstrukce opěradla a sedadla velmi pevná.

3. Popruh z jutové židle:

Popruh z jutové židle

Toto je další technika pro jutovou židli. Toto se nazývá popruh a jsou to široké prameny jutové tkaniny, které jsou tkané křížovým způsobem. Popruh z jutové židle je robustní židle, která vydrží celý život. Použité barvy lze sladit, aby vypadaly efektně.

4. Jutová relaxační židle:

Relaxační židle z juty

Další verzi jutového popruhu na židli lze vidět na tomto relaxačním křesle, které má vzor podšálku. Světlé jutové vlákno je spletité, aby poskytlo studijní a přesto otevřený vzhled. Tenké dřevěné nožky jí přidávají na kouzlu. Tato relaxační křesla si můžete vybrat do své zahrady nebo obývacího prostoru.

5. Jutová pohovka:

Pohovka Juta

Pořiďte si tuto sedací soupravu z juty s opěrkou rukou. Zaoblené křivky dřevěného rámu jsou velmi elegantní a vypadají leskle. Tmavá jutová barva dodává lesku lesk. Složitá technika tkaní juty tvoří silnou základnu, která vydrží dlouho. Pohovku lze spojit s dvoumístnou rozkládací sedačkou.

6. Jutové houpací křeslo:

Houpací křeslo z juty-6

Vyberte si jutové houpací křeslo na zahradu nebo do obývacího pokoje. Toto jutové houpací křeslo má také širokou opěrku zad a loketní opěrku. Díky dřevěnému rámu nohou vypadá rocker chytře. Vykonaná práce tkaní juty je velmi úhledná. Dodatečné tkaní na přední straně dodává židli styl.

7. Židle z jutového salonku:

Židle z jutového salonku

S těmito elegantními jutovými lehátky nebude váš obývací prostor vypadat stejně. Židle mají více místa na sezení, a proto jsou prostorné a pohodlné. Juta a dřevěná židle dodají vašemu prostoru charakter. Barvy jsou tlumené, a tak se mísí s pozadím.

8. Jutová jídelní židle:

Jídelní židle z juty

Tyto jutové jídelní židle jsou skvělým doplňkem vašeho jídelního stolu. Bílý dřevěný stůl a jutové židle tvoří dokonalou kombinaci. Plné jutové tkaní opěradla a sedadla jsou silné a robustní. Dřevěné nohy židle jsou tenké a vypadají elegantně a stylově. Vyberte si tuto nádhernou sadu do své jídelny a určitě budete mluvit o městě.

9. Jutová houpačka:

Křeslo z jutové houpačky

Pořiďte si tuto nádhernou jutovou houpací židli do venkovního prostoru nebo na balkon. To je skvělý začátek konverzace a je ideální pro zdravý spánek a relaxaci. Hotové tkaní z juty je prošité vrškem a sedadlo je spletené. Čtyři řetězy plakátů jsou také tkané z juty a vytvářejí silnou strukturu.

Jutové židle jsou vyrobeny z jemné juty a jsou pevné a dlouho vydrží. Jutové židle vyžadují minimální údržbu a jsou perfektní pro každý dům. Fungují dobře i v létě, protože zůstávají chladné. Lehátka z juty, jídelní židle a houpací křesla jsou elegantní kousky a lze je stylově přidat na vaše místo.