Židle

9 jednoduchých a moderních zahradních židlí

Židle tvoří důležitou součást nábytku, ať už do domácnosti, kanceláře, restaurace nebo jakékoli kavárny. Patio je venkovní prostor v domě, kde můžete relaxovat. Zahradní židle jsou velmi stylové a působivé. Na zahradních židlích je k dispozici mnoho druhů, kde si všichni členové rodiny mohou sednout společně a vytvořit si vlastní malý prostor. Tento venkovní prostor je bez střechy.

Můžete z něj udělat svůj jídelní prostor, odpočinkový prostor atd. Zatímco si užíváte chladnou atmosféru, můžete si odpočinout s rodinou a přáteli na zahradních židlích. Tyto židle lze použít také jako pohovku a obývací pokoj.

Nejlepší a stylové zahradní židle:

Zde je několik selektivních zahradních židlí zmíněných z celé řady kolekcí pro vaše pohodlí.

1. Venkovní křeslo na terase:

zahradní židle

Tuto zahradní židli můžete použít ve venkovním prostoru u bazénu a užívat si chladné vlny atmosféry. Na této židli se pohodlně sedí a jeden polštář lze také ponechat, aby měl hladkou základnu. Sezením na této venkovní židli můžete svůj večer ozvláštnit.

2. Patio Jídelní židle:

Zahradní jídelní židle

Tyto zahradní jídelní židle jsou malé velikosti a dokonce i stůl je malý. Jednoduché zahradní židle byly zdobeny silnými bílými a šedými nitěmi, které dodávají nový vzhled. Tento jídelní prostor se nachází v blízkosti trávníku, kde si můžete ponechat nádherná světla a obnovit svůj milostný život.

3. Židle Patio Lounge:

Křeslo Patio Lounge

Tyto polštáře na terase jsou bílé barvy. Je to černý salonek s obdélníkovými otvory s bílými dlouhými polštáři. Tento salonek můžete mít na zahradě a mít čerstvý vzduch. Pokud v ní chcete spát, může se narovnat i přední část salonku.

4. Zahradní houpací křeslo:

Zahradní houpací křeslo

Tato bílá zahradní židle je v houpacím vzoru. To znamená, že můžete židli přesouvat dopředu a dozadu. Zahradní židle jsou vyrobeny z plastu a vypadají dobře na vašem balkoně. Na konci zadní strany je ponechán volný prostor, aby kolem mohl procházet vzduch. Na této židli získáte to nejlepší pohodlí.

5. Židle Patio Bar:

Patio Barová židle

Je to černá kovová zahradní židle se stoličkovým systémem. Tyto druhy židlí se většinou používají v barech. Tuto židli můžete použít tak, že vytvoříte velký stůl poblíž oblasti vašeho bazénu. Místo k sezení je malé, ale při pobytu ve vašem domě vytváří luxusní stav.

6. Zahradní houpačka:

Houpačka židle

Jedná se o úžasnou zahradní židli ve stylu houpačky. Můžete si ho dát na zahradu poblíž krásných stromů. Je kulatý ve vesmíru a současně může sedět pouze jedna osoba. Je vyroben ze dřeva a vypadá to, že židli spojují dřevěné nitě.

7. Zahradní křeslo:

Zahradní křeslo

Jedná se o hliníkovou zahradní židli pro trávník. K vytvoření základny byl použit hnědý plech, který je pomocí silného cikcakového závitu připevněn hliníkem. Malý polštář je připojen k udržení hlavy a můžete snadno odpočívat v otevřené atmosféře.

8. Zahradní houpačka:

Zahradní houpačka

Tato židle na zahradní nábytek je speciálně pro vaši verandu nebo balkon. Jsou to tři sedící židle se střechou nahoře. V této židli se můžete dokonce houpat, což se líbí více ženám. Má na obou stranách také malou kulatou stoličku, kde si můžete uložit misku nebo sklenici.

9. Diskusní židle Patio Comfort:

Patio Pohodlné diskusní židle

Tato dřevěná zahradní židle je spíše jako pohovka. Jsou na něm uloženy polštáře s barevnými potahy, což mu dodává krásu. Tím, že si na něj sednete na zadní otevřenou plochu; můžete si vychutnat večerní čaj a občerstvení. Ve vaší mysli to vytvoří novou vlnu.

Patio židle je něco, co si okamžitě oblíbí každý. Dodá vašemu nudnému životu barvu. Tím, že máte v otevřeném prostoru svého domova zahradní křeslo, můžete odebírat přírodní kyslík z přírody. To pomůže udržet si dobré zdraví a vyhnout se lékům.

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.