Židle

25 stylových a módních plastových židlí

Plastové židle jsou jedním z nejpoužívanějších kusů nábytku při zdobení domů nebo kanceláří, protože je snadno přenášíte. Plastové židle mohou být vyrobeny z různých syntetických směsí, mezi které patří polypropylen, akryl, PVC, které spadají do kategorie termoplastů, které se používají při výrobě plastových židlí z monobloku, vstřikovatelných plastových židlí. Při výrobě tuhé plastové židle se většinou používají termostatické pryskyřice, které nelze po konstrukci deformovat.

Chcete -li se dozvědět více o typu plastové židle podrobně, což rozhodně pomůže poskytnout široké znalosti lidem, kteří plánují změnit vzhled své kanceláře nebo navrhovat svůj dům s jednoduchým a příjemným interiérem.

Jednoduché a moderní plastové židle:

Zde je 25 nejlepších typů plastových židlí uvedených v tomto článku, které pomohou při navrhování interiérů domů nebo kanceláří s úchvatnými barevnými plastovými židlemi.

1. Plastové skládací židle:

plastové židle

Plastové skládací židle zabírají méně místa a zabírají nábytek, což nejen přispívá k pohodlí hosta, ale také poskytuje spoustu prostoru, když židle nepoužíváte. Tento typ židle je vyroben z jednoblokového plastového materiálu s hladkým povrchem. K výrobě tuhé plastové židle lze použít termosetový plast.

2. Tvarované lesklé plastové židle:

Tvarovaná lesklá plastová židle

Tato monobloková plastová židle spadá do kategorie konzolové, která získává podporu ze základny místo čtyř stojanů, což je obvyklý design židlí. Tento typ plastových židlí se většinou používá v restauracích, zahradách a malých hospodách díky svému poutavému designu a lesklému provedení vyrobenému z jedné barvy. Nohy jsou navrženy s křivkami, které se uvnitř kroutí a vytvářejí perfektní tvar pro opření nohy. Protože se jedná o konzolovou židli, měla by být dostatečně silná, aby unesla zátěž.

3. Plastové houpací židle:

Plastové houpací křeslo

Houpací židle jsou vždy oblíbeným designem židle mezi lidmi vysokého věku. Staří lidé rádi usínají posloucháním starých písniček a malým pohybem, který zajišťuje houpací houpačka, kterou poskytuje houpací křeslo. Židle se skládá z opěrky rukou, spodní, horní a střední kolejnice. Kolébkovou základnu lze změnit pouze v případě, že židle není vyrobena z jednoho plastového bloku.

4. Plastové židle s polštářem:

Plastová židle s polštářem

Plastové židle se prodávají většinou bez polštáře, díky čemuž jsou levnější a dostupnější pro všechny úrovně lidí. Pro lidi, kteří se cítí nepohodlně sedět na tvrdém a poddajném povrchu, jsou pak polštářové plastové židle rozhodně tou nejlepší volbou. Polštář lze přizpůsobit nebo zakoupit samostatně v obchodě. Polštář může mít stejnou barvu jako plastová židle nebo k nakopnutí lze použít designový polštář, který může být vyroben ze sametu nebo vyšívacího materiálu.

5. Efektní plastové židle:

Efektní plastová židle

Efektní designová židle je nejčastěji k vidění v hotelových saloncích, kosmetickém salonu nebo malé dabbě. Ramenní opěrka židle je navržena v různých tvarech a na tak běžně používaném designu je design Leaf. Nejvýraznějším rozdílem od obvyklých plastových židlí je povrchová úprava této luxusní židle, která má mírně drsný a tuhý povrch, který představuje jako silná plastová židle.

6. Plastové kuličkové židle s polštářem:

Plastová kuličková židle s polštářem

Plastová židle s míčem je také nazývána jako oběžná židle, která má kulatý zakřivený design a uprostřed je uspořádáno sezení, které má oválný design se širokým opěradlem. Polštář lze zakoupit samostatně spolu se židlí nebo je k dispozici plastová židle s lepeným polštářem. Tento typ židle může dát domu modernizovaný vzhled. Základna židle se velmi liší od křesla pro nohy, zde je židle opatřena kruhovou dutou základnou, na kterou je připevněna oválná plastová koule, která ve středu získala vzhled, což dodává židli vzhled s polštářem příloha.

7. Dětské rockové židle:

Dětská rocková židle

Dětské houpací křeslo je nejbarevnější plastová židle, která má kombinaci dvou barev. Pro dívky zní nejlépe růžová a krémová kombinace a pro chlapce se používá jakákoli jiná barva než růžová !! Spodní část židle je opatřena zakřiveným podstavcem, který usnadňuje houpací pohyb, který je spojen s obvyklým designem židle. Pro příjemný pocit je sedadlo vyrobeno z polštáře, který může být navržen s kreslenými postavičkami, což je pro děti atraktivnější.

8. Plastové dětské vysoké židle:

Plastová dětská židlička

Dětské židle jsou neuvěřitelně nákladné, když je rodiče používají jen o několik měsíců později, dítě se jim rozhodně snaží vyhnout. V takovém případě stojí za to zvolit plastovou vysokou židli pro děti, kterou lze použít a prodat později, a cena této židle je mnohem nižší než dřevěné vysoké židle. Nohy této vysoké židle jsou poměrně dlouhé s malým obdélníkovým stolem připevněným podél malé sedací základny.

9. Plastové geometrické designové židle:

Plastová geometrická židle

Tato designová židle má obvyklé upevnění sedadel a spodních kolejnic se čtyřmi stojany. Pozoruhodným rysem je nedostatek horní a střední kolejnice, místo toho jsou tyto židle tvořeny pokračováním spodní kolejnice s jedinou deskou z plastového materiálu navrženou do prokládaných linií, které fungují jako opěrka ramen. Tato židle neobsahuje loketní opěrku a Manchette.

10. Plastové sprchové židle:

Plastová sprchová židle

Pro lidi, kteří jsou zvyklí sedět a relaxovat ve vaně, se doporučuje tento typ sprchového křesla. Sedadlo je poměrně široké s perforací, která pomáhá nechat vodu prosakovat, což pomáhá vyhnout se stagnaci vody. Aby unesly tělesnou hmotnost, jsou stojany obvykle vyrobeny z kombinace kovu a plastu.

11. Kulaté plastové židle:

Kulatá plastová židle

Jedná se o typ židle, která je standardním nábytkem ve všech domácnostech, ale také v malých elektrických nebo truhlářských obchodech a v malých hotelech. Konstrukce tohoto typu židle je jednoduchá a slouží k sezení bez efektního designu. Židle je vyrobena z poddajného plastu se čtyřmi širokými stojany s kruhovým sedákem. Sedadlo je bez polštáře.

12. Plastové LED židle:

Plastová LED židle

Tato monobloková termosetová židle je pevná a stabilní. Židle připomíná design banketové židle se širokým sedadlem a širokou opěrkou ramen bez zábradlí. Olověná světla jsou připevněna na spodní části židle, která vyzařuje světlo v tmavém prostředí. Světlo může mít různou barvu, tento typ levnější led židle se stal oblíbeným v hospodách.

13. Lisované plastové čtvercové kancelářské židle:

Lisovaná plastová čtvercová kancelářská židle

Tato průhledná plastová židle je vyrobena z jediného plastového materiálu, který může mít různé barvy. Židle má čtyři stojany střední tloušťky se čtvercovým sedadlem bez loketní opěrky. Tato židle je nejvhodnější pro kancelář pro mediální komunikaci, kde jsou vysoce ceněny interiéry.

14. Plastové banketové židle:

Plastová banketová židle

Plastovou židli lze přeměnit na banketovou židli pomocí běžné plastové židle a dlouhé roztažné látky nebo v dnešní době lze díky vysoce vyvinutým strojům replikovat design banketové židle pouhým použitím barevného plastového materiálu. Tento typ židle má širokou základnu, která tvoří stojan pro židli se sedákem a dlouhou opěrkou ramen bez boční loketní opěrky.

15. Nízkoúrovňové plastové židle na trávník:

Nízkoúrovňová židle z umělé trávy

Tato plastová židle nízké úrovně se snadno instaluje a je vyrobena z termoplastu nebo termosetu. Tyto židle mají boční dlouhou loketní opěrku, která dává propracovanější vzhled. Tyto židle jsou k dispozici v páru nebo sadě 4 a více, které jsou vybaveny středovým stolkem.

16. Perforované plastové židle:

Perforovaná plastová židle

Perforované plastové židle dávají elegantní vzhled. Tyto typy židlí se nejčastěji používají v kancelářských zařízeních nebo při vytváření nového designu pro nově zrekonstruovaný dům. Židle je vyrobena z pevného plastového materiálu s mnoha otvory na sedadle a na opěrce ramen.

17. Konstrukční konzolové plastové židle:

Designová konzolová plastová židle

Tento další typ konzolového designu, který získává svou podporu pouze pomocí předních dvou tlustých stojanů, které se stočí dolů a vytvoří základnu ve tvaru krabice. Přední dva stojany pak pokračují a tvoří sedadlo a opěrku ramen. Sedadlo a opěrka ramen mohou být navrženy do souvislého porézního designu, který tvoří jedinečný design.

18. Plastové jídelní židle:

Plastová jídelní židle

Plastové jídelní židle jsou nákladově efektivní a mohou být natřeny různými barvami podle našeho výběru, což je další výhodou těchto typů židlí. Když kupujeme nákladný jídelní stůl, obvykle se vyhýbáme jakýmkoli změnám, ale tyto jednoduché jídelní židle lze upravit a upravit podle našich potřeb.

19. Plastové židle s květinovým vzorem:

Plastová židle s květinovým vzorem

Tato designová židle je nejjednodušší a snadno zdobitelná židle, která se vyrábí pomocí jednoduché monoblokové židle. Květinový design může být buď namalován, nebo lze na židli přesně nalepit 3D obrazové papíry. Tento typ židle lze použít pro funkci tematické party.

20. Plastové židle ve tvaru diamantu:

Plastová židle ve tvaru diamantu

Tato židle ve tvaru diamantu se používá v restauračních studiích, fotoateliérech nebo interiérových dekoračních studiích. Celá židle je vyrobena z jedné barvy, která má čtyři tenké stojany se širokou základnou k sezení a opěradlo je navrženo jako diamant ve tvaru diamantu.

21. Plastové židle:

Lehká plastová židle

Lehátko lze také nazvat židlemi na terase, které lze použít na terasy se středovým stolkem, který může vytvořit dokonalou náladu pro pití šálku kávy. Tyto židle jsou vyrobeny z termoplastu, jako je polypropylen.

22. Dětské plastové židle:

Dětská plastová židle

Jedná se o standardní stohovatelnou plastovou židli, která se prodává v různých barvách, protože děti přitahují různé druhy barev a nejatraktivnější vlastností je tvar. Noha je navržena do válcového tvaru se čtvercovým sedadlem a širokým opěradlem. Tento typ židle je lehký, což dětem usnadňuje přenášení.

23. Propojené plastové kancelářské židle:

Propojená plastová kancelářská židle

Tento typ sekvenčně uspořádaných židlí přináší úhledný povrch než běžně uspořádané plastové židle v kanceláři. Křeslo má širokou opěrku zad, poté široké zakřivené sedadlo, které je vyrobeno z jednoho bloku plastu. Toto nastavení je připevněno k dlouhému bloku kovového stojanu.

24. Židle z recyklovaného plastu:

Židle z recyklovaného plastu

Tato silná plastová židle vyrobená z jednoho bloku plastu, který je vyroben z recyklovaných plastových lahví a plastových kuchyňských potřeb. Tento druh opakovaně použitelného plastu zasáhl nábytkářský průmysl velmi silně, protože v dnešní době lidé získali povědomí o tom, že životní prostředí je šetrné k životnímu prostředí snížením množství plastového odpadu. Tato plastová židle má jedinečný design s malou boční opěrkou.

25. Plastové jídelní židle s voštinovým designem:

Plastová jídelní židle Honeycomb Designer

Opěradlo těchto židlí je navrženo s voštinovým designem, který má mnoho perforovaných nerovných kruhových vzorů. Tento typ židle je vyroben z akrylového materiálu, který dává průsvitný povrch a má lesklý vzhled. Tato židle je také vyrobena z jednoho bloku akrylu se čtyřmi nohami, které se táhnou nahoru a tvoří sedadlo a opěradlo, které jsou navrženy ve voštinovém vzoru.

Aby byl život během procesu stěhování domu nebo pracoviště jednoduchý, je nejlepší mít lehký nábytek. Stoly vyrobené z plastu nejsou pro kancelářské použití tak pohodlné, protože obvykle přicházejí bez postranních zásuvek, ale poté lze použít stohovatelné a designové židle spolu s dřevěnými židlemi, které mohou pomoci udržet rozpočtový plán společnosti. V dnešní době recyklovaná plastová židle s polštářem, kterou mohou používat šéfové a manažeři společnosti, což rozhodně není tak nízký standard, jak si myslíme.

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25.