Židle

15 současných a moderních křesel

Rozkládací křesla vám pomohou relaxovat po náročném dni v kanceláři. Tyto židle sklápějí opěradlo a také zvedají opěrku nohou, takže můžete udržet své tělo ploché a odpočívat.

Lehátko je perfektní židle pro vaši pravidelnou relaxaci. Pomáhá správně odstranit váš stres. Má dobrou designovou strukturu, která poskytuje pohodlí celému vašemu tělu. Získáte dobrou sbírku lehátek podle své potřeby a podle svého rozpočtu.

Jednoduché a nejlepší křesla:

Zde uvedené jednou jsou nejlepší polohovací židle, ze kterých si můžete vybrat nejlépe jednou podle svých potřeb.

1. Křeslo z lepeného koženého křesla:

polohovací židle

Toto je židle pro jedno sedadlo; pořiďte si toto ultra chladné a pohodlné polohovatelné polohovací křeslo z kvalitní lepené kůže pro vaši relaxaci. Křeslo má polstrovanou loketní opěrku, která je super měkká. Oblast nohou lze natáhnout, aby vám pomohla udržet nohy vzpřímené a odpočívat. Má ruční uzamykací mechanismus. Pro váš obývací pokoj je tato židle nejlepší možností nákupu.

2. Židle s lehátkem:

Látkové křeslo

Tato sklopná židle s látkovým sklápěním je ideální i pro malé domy, protože je považována za spořič místa. Křeslo má mechanismus pro vytažení opěrky nohou otočením knoflíku. Křeslo se sklápí nízko, aby vám pomohlo relaxovat a odpočívat.

3. Židle s černým koženým křeslem:

Židle s černým koženým křeslem

Jedná se o jednu z nejlepších polohovacích židlí, protože je vyrobena z čisté kůže, a proto je špičková. Černé polohovací křeslo má zakončení nohou, což vám pomůže zabránit tomu, aby křeslo přiléhalo k podlaze. Jednoduchý vzor židle je velmi elegantní. Tato židle je užitečná pouze do interiéru. Pro tuto židli bylo doporučeno zatížení 120 kg.

4. Lehátko se stoličkou:

Polohovací křeslo se stoličkou

Můžete se dokonce rozhodnout pro typ polohovacího křesla, které je dodáváno se samostatnou stoličkou pro opěrku nohou. Polohovací křeslo nemá opěrku nohou, kterou lze vytáhnout nahoru. Získáte tak další stoličku, kterou lze použít i jinde. Pro relaxaci můžete roztáhnout nohu. To je pohodlí pro staré lidi; pomáhá jim to zbavit se stresu z těla.

5. Stres bez křesla:

Křeslo bez stresu

Toto polohovací křeslo s kruhovým stojanem je velmi ergonomicky navrženo. Kožené polohovací křeslo vám poskytne dostatek prostoru pro opěrky hlavy i úhlednou a jednoduchou opěrku nohou. Opěrka nohou se vytáhne nahoru a můžete si dobře odpočinout na těle.

6. Židle Power Recliner:

Elektrické křeslo

Tato elektrická křesla jsou velmi moderní a propracovaná. Židle lze ovládat pomocí dálkového ovladače. Posilovací křeslo vypadá jako normální pohovka s kompletním polstrovaným rámem. Křeslo se nakloní dovnitř a poskytne vám úplný odpočinek. Získáte podle svého výběru barvy jako černá, krémová nebo hnědá.

7. Židle prezidentského křesla:

Židle prezidentského křesla

Tato křeslo s vintage vzhledem je poseté ocelovými korálky na kůži. Čalouněná kůže působí velmi prezidentským dojmem. Pořiďte si tuto polohovací židli do kanceláře nebo domova a vypadejte důležitě.

8. Židle se sklopným křeslem:

Křeslo s držákem na pohár

Tento je také pro děti. Zde má polohovací křeslo skrytý držák nápojů pod loketní opěrkou. Zvednutím opěrky ruky odkryjte držák nápojů. To je nejlepší pro sledování filmů atd. S popcornem na boku.

9. Židle s elektrickým zvedacím křeslem:

Židle s elektrickým zvedacím křeslem

Pořiďte si toto polohovací křeslo s dvojitým použitím, které funguje také jako stoupačka. Židle s látkovým podnožkou má pevný kovový rám a stojan. To vám pomůže při pádu ze židle. Křeslo se zvedá vpředu, aby vám poskytlo šikmý výhled.

10. Židle s nulovou gravitační křeslem:

Židle Zero Gravity Reclicer

Uvolnit záda je motto této polohovací židle. Zdá se, že se křeslo pohybuje k nulové gravitaci, přičemž se pohybuje nahoru a dozadu. Můžete relaxovat a opřít tělo o židli a dobře se v ní spát. Na této židli se budete cítit beztížní a pod napětím, známá jako křeslo pro uvolnění stresu. Můžete také spravovat pozici pro čtení nebo sledování televize. Můžete také nastavit opěrku hlavy. Pěkná volba na židlích pro zálohování baterie.

11. Moderní křeslo:

Moderní křeslo

Toto je pro moderní domy s jasnými barvami a vzory. Tato sofistikovaná moderní polohovací židle má jednoduché linie a křivky. Kožené čalounění je dokonalé s jasnými barvami. Dodává se s moderním křeslem pro životní styl a je také populární u mladých lidí.

12. Křeslo na podlaze:

Podlahové křeslo

Tato polohovací křesla zabírají mnohem méně místa než tradiční lehátka. Podlahové židle nemají stojan a opěrku rukou. Otočné skládací křeslo je vyrobeno z umělé kůže.

13. Židle pro polohovací křeslo:

Lehátko do křesla

Tato jednoduchá a tenká polohovací židle je ideální pro venkovní použití. Židle nezabírá mnoho místa a je štíhlá. Lounge styl židle je skvělý, když můžete zvednout nohy a opřít záda.

14. Židle s lehátkem:

Křeslo na lehátko

Zde je výhodná polohovací židle, která slouží také jako postel. Polohovací křeslo se může sklápět téměř v přímce. Poté můžete přidat povlečení a polštář, které vám pomohou spát jako dítě.

15. Malé křeslo:

Malé křeslo

Tyto malé polohovací židle vám poskytnou pohodlí velké polohovací židle, ale ušetří místo v menších domácnostech. Lehátko má vysoké nohy, a proto je tenkou volbou pro váš dům. Získejte je z látky nebo dokonce z kůže. Osoba, která má ráda jednoduché bydlení a potřebuje pohodlí v malém prostoru, pak je tato židle dobrou volbou. Moderní funkce a design dodají vašemu obývacímu pokoji dobrý vzhled. Můžete snadno protáhnout nohy.

Lehátka jsou vyráběna z kůže, kožešiny nebo dokonce z látky. Vybírat můžete z dálkově ovládaných nebo manuálních. Vyzkoušejte jedinečné polohovací křeslo podle své potřeby, protože pro velký prostor získáte dobré možnosti a pro malý prostor si můžete vybrat ze široké kolekce malých polohovacích křesel. Krásnou židli si můžete vyzkoušet i ve svém rozpočtu.

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.