Hračky

Top 12 hraček pro 2 měsíce staré dítě

2měsíční miminka jsou docela chytrá a chápou mnohem lépe než ta nově narozená a 1měsíční. Jedním z nejlepších způsobů, jak spustit aktivitu mysli vašeho dvouměsíčního dítěte, je poskytnout mu trochu komplexních hraček, které dítě přesvědčí, aby používalo mysl, což dále pomůže v psychickém vývoji..

U dvouměsíčních kojenců se začínají rozvíjet jejich smysly a hračky pomáhají v jejich smyslovém rozvoji a sociálních dovednostech. Láska kopat do rukou a nohou, v této fázi projevovat vzrušení, úsměv a hukot. Také chápou, že jedna událost vede k druhé. Začínají také chápat, že mohou pár věcí uskutečnit.

Zde je seznam 12 nejlepších hraček pro děti ve věku dvou měsíců.

1. Sada Sassy Ring:

SADA KROUŽKŮ

Je to úžasná hračka pro děti. Dodává se s krásnými předměty na prstenu. Hračka si všimne krásných barev a téměř každé dítě to bude milovat. Díky černobílé barvě prstenu je ještě atraktivnější. 2měsíční to milují a stráví většinu dne hraním s touto konkrétní hračkou.

2. Kreslená vzdělávací sada:

Hračky pro 2 měsíce staré dětské kreslené vzdělávací sady

Tento kreslený vzdělávací nástroj je docela úžasný a je vhodný pro děti všech věkových kategorií. To bude vzdělávat děti a umožní jim také nějakou zábavu. Je to účinný zabiják času a děti na celém světě to milují. Je považována za perfektní hračku pro 2měsíční dítě. To je určitě jedna z nejlepších vývojových hraček pro 2měsíční miminka.

3. Peacock Truck Toy:

Hračky pro 2měsíční hračku kamionu s pávem

Existuje několik dětí, které jsou fascinovány ptáky. Pávový kamion je velmi krásná hračka a děti milují krásné barvy, které tyto hračky sportují. Hračka je plná úžasných designů a děti ji mohou také táhnout po podlaze. Je zcela neškodný a je vyroben z legálního a lehkého materiálu, takže je vhodný pro děti k vyzvednutí a nošení. Dřevo použité v této hračce je naprosto autentické a je naprosto bezpečné i pro 2 měsíce staré.

4. Bug Highchair:

Hračky pro 2měsíční vysokou židličku pro štěňata

Hračka s vysokou židlí je jednou z nejoblíbenějších dětí v tomto věku. Tato hračka přichází s atraktivními barvami a vzor v této funkci hračky je také docela úžasný. Různé předměty oválného tvaru připevněné hlavou brouka (pod hlavou) jsou také lahůdkou pro oči. Děti si s ní budou rády hrát, zejména ty 2 měsíce staré (pro které je to určeno). Nyní není výběr hraček pro 2 měsíce tak obtížný.

5. Učební bloky:

Hračky pro 2 měsíce staré bloky pro učení dětí

Když jsou vašemu dítěti dva měsíce, měli byste mu poskytnout nějaké hračky, které ho budou zajímat, a zároveň si s ním bude hrát. Učební bloky obsahují čísla, obrázky zeleniny, auta atd. Děti budou zajímat vzdělávací fakta a budou si s nimi hrát celý den..

6. Hračka na dřezu:

Hračky pro 2měsíční hračku do dětské postele

Jedná se spíše o relaxační hračku. Pokud si dítě neuvědomuje nebezpečnou rybu, žraloka, bude to pro něj v pořádku. Pokud ho ale tato hračka nějak vyděsí, pak to pro chudé dítě nebude nic jiného než špatná vzpomínka. Proto byste měli věnovat náležitou péči a přemýšlet o tom, zda dítě s tímto seznámíte nebo ne.

7. Dřevěná hračka pro 2měsíční děti:

Hračky pro 2 měsíce staré dítě Dřevěná hračka pro 2 měsíce stará miminka

Toto je nejlevnější a pravděpodobně nejméně škodlivá hračka pro vaše 2měsíční dítě. Tyto druhy dětských hraček jsou vyráběny v Japonsku a jsou vyváženy do celého světa. O dřevěných hračkách je známo, že jiskří 5 smyslů – dotek, vidění, čich, chuť a poslech a s tímto kosmickým prstenem jsou všechny tyto smysly vyvinuty. To je určitě jedna z nejlepších hraček pro 2 měsíční chlapečky a holčičky.

8. The Learning Walker:

Hračky pro 2měsíční chodítko pro děti

Jedná se o jednu z mnoha skvělých výukových hraček pro 2měsíční děti. Pokud hledáte dětské hračky pro 2 měsíce staré, bude to právě teď ideální. Dejte svému dítěti prostor, aby se něco naučilo samo, než ji technologie zničí. Jedná se o jednu z nejlepších aktivitních hraček pro 2měsíční miminka.

9. Sada závěsných hraček pro letadla:

Hračky pro 2měsíční stavebnici závěsných dětských letadel

Pokud potřebujete dětské hračky pro 2 měsíce staré, pak je to něco zvláštního. Je to sada letadel, která můžete zavěsit na dětskou postel, na kterou může zírat a přemýšlet o tom, že je pilotkou.

10. Bright Starts Cradling Bouncer – Toucan Tango:

Pokud jde o zábavu, toto odrážedlo zaujme vaše dítě a poskytne mu zábavu! Váš malý zázrak bude bzučet smíchy, když uvidí jasné barvy a spolu s vibracemi poslouchají uklidňující melodie. Udržujte své malé děti v bezpečí, když se odráží a hraje si s hračkami. Toto odrážedlo poskytuje vašemu dítěti spoustu času na mazlení.

11. Dudlík Einstein Sea Dreams:

Baby Einstein se zaměřuje na vývojové a zábavní produkty pro kojence a batolata. Baby Neptun jde pod oceán, aby při hraní melodických symfonií učil vaše děti o podvodních stvořeních. Toto je zábavný způsob, jak může vaše dítě objevovat zvířata a věci při poslechu klasických melodií.

12. Bearington Baby Lil ‘Lamby Lamb Plyšový prsten:

Toto malé jehně je tak měkké a chrastítko poskytuje pohodlí pro kojence a slouží také jako aktivita hračka. Vaše dítě bude toto jehně určitě milovat a stane se z něj jeho oblíbená hračka. Velikost je perfektní a tato značka se pyšní vynikající kvalitou jemných tkanin. To zajišťuje, že je pro vaše dítě bezpečné, a je to poklad.

Kromě aktivitních hraček pro vaše 2měsíční dítě je zde i několik aktivit, kterým se můžete věnovat i s vašimi nejmenšími.

1) Kam to šlo??

Vaše dítě si zvyká na nové prostředí a vy mu můžete pomoci tím, že budete učit věci kolem něj.

  1. Posbírejte všechny hračky, které má vaše dítě rádo, společně s dekou nebo ručníkem.
  2. Umístěte své dítě do pohodlné polohy na sedadle nebo posteli.
  3. Vytáhněte hračky jednu po druhé, přiložte si je k obličeji a předstírejte, že mluvíte hlasem hračky.
  4. Když je vaše dítě fixované, skryjte hračku dekou nebo ručníkem a řekněte: „Kam to šlo?“
  5. A pak odhalte jeho oblíbenou hračku a řekněte „Tady je“ vesele.
  6. Opakujte s ostatními hračkami.

2) Tleskejte, tleskejte, tleskejte rukama:

Opatrně položte dítě na deku nebo sedačku ve vzpřímené poloze, aby vás dítě vidělo. Zpívejte písničky nebo říkadla a hrajte si s rukama a prsty svého dítěte. Zkuste některý z těchto oblíbených rýmů:

Pat-a-dort, pat-a-dort, pekařův muž,

Upečte mi dort tak rychle, jak jen můžete;

Poplácejte ho a píchněte (poplácejte dítě po rukou a jemně do něj píchněte)

Označte ho B. (nakreslete B do dlaně vašeho dítěte)

Dejte to do trouby pro dítě a mě.

Když je vašemu dítěti 2 měsíce, jeho rutina je do značné míry nastavena a rádi komunikují. Hledají způsoby, jak s vámi komunikovat a rádi se dotýkají, cítí a popadají vše, na co mohou položit ruce. Děti mohou s vaší pomocí uchopit hračku, rozpoznávat tváře a rádi se dívají, jak se jejich ruce pohybují. Děti se nyní mohou hraček dotýkat, ale ve skutečnosti je nemohou uchopit. Hledejte hračky, které pomáhají v tomto vývoji, a hledejte hračky, které pomáhají jejich motorickým a sociálním dovednostem. Vždy dodržujte věkové doporučení výrobců na štítku. Zde jsou top 3 nejnovější hračky pro 2měsíční miminka:

Je to minuta, po kterou jste seděli pevně od chvíle, kdy jste se každý týden předtím setkali se svým malým dítětem. Zhruba v tuto chvíli byste měli dostat svůj první nepřiměřený úsměv, ale spíše bezvadný úsměv. V ideálním případě to udělá každý z těch neklidných večerů výhodným, nebo když už nic jiného nevydrží déle. Možná se vaše dítě usmálo na měsíc a půl, nebo možná budete muset ještě měsíc vydržet, je to všechno, jen ne správná věda, takže se nestresujte. Pokračujte v čtení níže a dozvíte se více o vylepšeních, která byste mohli očekávat od svého dvouměsíčního dítěte.

Vývoj vašeho dítěte se vyvíjí méně trhavě a poněkud koordinovaněji. Začínají milovat vykopávání při odpočinku, což je mimořádné cvičení a posiluje jejich nohy. Mohou také energeticky mávat rukama za sevření. V každém případě věříme, že je to zápal.

Nahoře byly některé z nejlepších hraček pro děti, kterým není více než 2 měsíce. Tyto hračky jsou naprosto neškodné a jsou vyrobeny z pravého materiálu. Většinu těchto hraček můžete využít online a pokud nejsou ve vaší zemi k dispozici, můžete je kdykoli importovat.