Hollywood

Tipy pro krásu a tajemství fitness Scarlett Johansson

Scarlett Johanssonová, blonďatá bomba z Hollywoodu, jak se zdá, nastavuje stoupající rtuť svými prskajícími výkony na obrazovce. Okázalá jako novodobý sexsymbol, její smyslná postava a svůdný pohled z ní učinily objekt touhy mnoha mužů. Třiatřicetiletá herečka, modelka a zpěvačka, která byla v mnoha časopisech uváděna jako jedna z nejsexičtějších žen na světě, hledá inspiraci ve zlatém věku Hollywoodu a v mnoha ohledech má vzhled a účes na konci čtyřicátých a na počátku padesátých let. jejích vystoupení. Její úchvatné rysy a žádoucí tělo jsou výsledkem tvrdé rutiny krásy a oddanosti každodennímu tréninku a dietnímu plánu, které vám odhalíme ze Scarlettina sáčku tajemství krásy.

kosmetické tipy pro scarlett johansson

Tipy pro krásu Scarlett Johansson:

Níže uvedené seznamy nejlepších tipů pro krásu a tajemství Scarlett Johansson pro vás.

Rutina péče o pleť Scarlett Johansson:

Hvězda Ztraceno v překladu trpí citlivou pokožkou, a proto věnuje její každodenní péči o pleť trochu větší péče. Nechce jít spát s nalíčeným, i když je doma ve 4 ráno. Místo vonných produktů používá katafyl a obvykle vynechává zvlhčování, protože její kůže má schopnost přirozené rovnováhy. Každý týden se však vyhřívá v hydratační masce na obličej.

Kůže Scarlett Johanssons

Scarlett je také velkým věřícím v používání přírodních produktů a pití spousty vody. Některé z jejích tajných přírodních receptů spočívají v očištění tváře v jablečném octu a použití medu jako masky na obličej. K léčbě matné pokožky nebo červených skvrn se Scarlett obrací na sílu surového citronu přímo nanesením nebo zředěním ve vodě. Mezi oblíbené věci Scarlett patří balzám na rty Cellular Performance Lip Treatment od Kanebo Sensai a namáčení v dlouhé lázni s levandulovým olejem k odstranění stresu.

Tajemství líčení Scarlett Johansson:

Scarlett Johansson je na svém líčení stejně konkrétní, jako na svých štětcích a houbičkách. Čistí je jednou týdně, aby je zbavila bakterií, což je podle ní příčinou průniků. Pokud jde o kosmetiku, je fanynkou produktů Dolce a Gabbany a červenou rtěnku jednoduše zbožňuje, jak je patrné z mnoha jejích vystoupení. Věří, že červená rtěnka může „dokončit nebo vytvořit vzhled“. Její každodenní používání korektoru je nutností, zatímco ona omezuje základy, když je fotografována.

Make -up Scarlett Johanssons

Podle Scarlett její oči nejsou její nejlepší funkcí, ale ví, jak je přimět k tomu, aby měla opravdu dobrou řasenku a oční linky, které musí mít v její kosmetické tašce. Jako fanoušek bronzeru jej používá na oči stejně jako na kůži jako alternativu k posezení na slunci.

Vlasové momenty Scarlett Johansson:

Premiéra studia Marvel

Od přirozeně blonďaté po brunetku, černé až zrzavé vlasy, Scarlett vyzkoušela všechno, ale nejvíce se cítila jako ona, když se vrátila ke svým špinavým blonďatým vlasům. Pro zábavu a sexy vzhled ji nosí v mírných vlnách, i když dává přednost starým hollywoodským stylům, které podle ní působí elegantněji..

Rutina fitness a diety Scarlett Johansson:

Čtyřnásobná nominovaná na Zlatý glóbus cítí své sebevědomí nejlépe, když je fyzicky zdatná. I když nepracuje, pořád každý den absolvuje 30minutové cvičení, aniž by se vydala do posilovny nebo se obrátila na efektní trenéry. Smíšená taška cvičení, jako je jóga, trénink odolnosti proti váze, chůze, jogging, turistika a bojová umění, pomohla loni podruhé udržet její metabolismus a titul Nejsexi žena naživu.

Scarlett Johanssons fitness a dieta

Udržet se v kondici je pro Scarlett stejně důležité jako jíst zdravě. Stejně jako miluje snacking na grilovaném sýru a pečení, nahrazuje tučné přísady zdravými a vyvažuje je zdravou stravou z ovoce, zeleniny a libových bílkovin, které ji uspokojí zevnitř i zvenčí.

Doufám, že se vám líbí Scarlett Johansson Tipy pro krásu a Tajemství fitness! Zanechte svůj komentář níže.

“>