Hollywood

Emma Watson Krása tipy a fitness tajemství

Emma Watson ohromila diváky svým výkonem v roli energické a bystré Hermiony Grangerové ve filmové sérii Harry Potter. Třiadvacetiletá modelka a herečka zahájila svoji hereckou kariéru ve věku 9 let a během své cesty se naučila několik užitečných rad k zdokonalení make-upu, které odhalila v mnoha rozhovorech, včetně některých svých vlastních. tajemství krásy. Pro všechny vaše obdivovatele Emmy Watsonové je zde pohled na rutinu krásy a zdravý životní styl mladé herečky. Níže jsou uvedeny tipy na krásu a tajemství fitness Emmy Watson.

Emma Watson Tipy pro krásu

Tajemství péče o pleť Emmy Watson:

Emma tráví více času svým režimem péče o pleť než aplikací make -upu. Její názor je, že čím lepší péči budete věnovat své pokožce, tím méně základů budete potřebovat k zakrytí těchto nežádoucích nedostatků. Pečlivě se svléká před spaním a pořádně zvlhčuje. Zvláštní pozornost věnuje odstraňování vrstev make -upu po výhoncích, přičemž místo bavlny odstraňuje gázu všechny stopy. Když nestřílí, jde co nejvíce bez make -upu, aby nezhoršila svou citlivou pokožku, kromě slatheru na opalovací krém, což je pro ni každodenní posedlost.

Tipy a tajemství Emmy Watson Skin

Pokud přemýšlíte nad tajemstvím zářivé pokožky Emmy, kokosová voda je klíčem, který jí dodává energii a který je podle ní zdravější než soda. Přidejte k tomu řadu francouzských produktů péče o pleť, které Emma fandí a které bez ustání používá.

Tipy a tajemství péče o pleť Emmy Watson

Mluvčí Lancôme má o používání bronzeru slovo opatrnosti, které říká, že dává růžový tvářenka na rozdíl od růžové, která člověku dodává zdravou záři. Pokud jde o rtěnku, Emma si ji raději šetří na večery, zatímco si během dne zvolí růžový balzám na rty.

Tajemství oslnivých očí Emmy Watsonové:

Tipy a tajemství očí Emmy Watsonové

Oči Emmy Watsonové vždy jiskří. Důvod? “Oční kapky,” říká dívka s hnědýma očima, která používá Murine Bright and Moist Eyes, aby její oči vypadaly oslnivě. Její nejčastěji viděný pohled s kouřovýma očima dále přispívá k efektu. Emma také dává přednost tomu, aby si místo voskování navlékla obočí pro kulatější tvar a plnější obočí.

Transformace vlasů Emmy Watson:

Tipy a tajemství vlasů Emmy Watson

Od dlouhé kudrnaté, třásnějící hřívy v jejím debutu ve filmu Harry Potter až po nejnovější účes ve stylu pixie, transformace Emmy Watson viděla, jak sportuje pixie plodinu s velkou třídou a nadšením. Střih, který cítí, je velmi osvobozující, zejména proto, že před natáčením nemusí trávit hodiny s vlasy. Stačí 10 minut. Aplikuje však trochu více make -upu, aby vypadala více žensky.

Tajemství fitness Emmy Watson:

Tipy a tajemství Emma Watson Fitness

Tělo vraha Emmy Watsonové je něco, pro co zemřít. Aby si udržela svůj báječný tvar, pravidelně cvičí a dělá věci, které miluje. Mezi její oblíbené sportovní aktivity patří pozemní hokej, běh venku a chůze po kopcích. Mezi její další fitness rutiny patří návštěva tělocvičny na 90minutové cvičení, intenzivní kardio, které zahrnuje pilates, vzpírání a sprint. Tento tréninkový plán dodržuje striktně pět dní v týdnu a výsledkem, jak všichni vidíme, je dokonalé tělo, které je skutečně jedním z jejích největších aktiv.

Dietní plán Emmy Watson:

Tipy a tajemství diety Emmy Watsonové

Emma Watson nemá problém vyhýbat se nezdravému jídlu, kterému se za každou cenu vyhýbá. Upřednostňuje zdravější variantu potravin s nízkým obsahem nasycených tuků, soli a cukru. Miluje však mimo jiné čokoládu a těstoviny a miluje pečení. I když její dieta není tak přísná jako její tréninkový režim, vyvažuje svou dietu stejným množstvím sacharidů, bílkovin a vláken konzumací zeleniny, čerstvého ovoce, libového masa a zdravých salátů.