Hodiny

15 skvělých a roztomilých dětských hodin s obrázky

Děti se v mládí učí hodně věcí. Toto je nejlepší čas, aby se začali zajímat o mnoho předmětů. Čas je něco, co se děti musí naučit už v raném věku. Hodiny jsou předměty, které udávají čas. Design dětských hodin je barevný a jasný, takže je rádi vidí. Zde vám ukážeme mnoho různých typů dětských hodin, které jsou vhodné pro všechny věkové kategorie.

Nejnovější & Nejlepší návrhy dětských hodin v Indii:

Zde jsme zařadili 15 jednoduchých a skvělých návrhů dětských hodin s obrázky. Pojďme se na ně podívat.

1. Tell Time Kids Clock Design:

Tell Time Kids Clock Design

Zde jsou roztomilé a barevné dětské hodiny, které budou všechny děti rády mít ve svém pokoji. Barevné hodiny mají pestrobarevná čísla hodin. Hodinová ručka a minutová ručička jsou označeny štítkem, takže je pro ně snazší naučit se a říci čas. Tyto dětské nástěnné hodiny jsou skvělým dárkem.

2. Dětské hodiny s informacemi:

Dětské hodiny s informacemi

Tyto barevné a nejlepší dětské hodiny jsou něco, co je ideální pro začátečníky. Čas na hodinách lze snadno zjistit pomocí informací, které jsou na nich zobrazeny. Pod číslem 12 je pod ním napsáno slovo o’clock, zatímco pod číslem 6 je pod ním napsáno slovo polovina. Dětem se tak snadno řekne čas.

3. Rainbow Kids Clock Design:

Rainbow Kids Clock Design

Jedním z roztomilých dětských hodin jsou tyto duhové hodiny. Mohou to být nástěnné hodiny do dětského pokoje, které je rozzáří a učiní pokoj přátelštějším. Barvy duhy jsou namalovány na hodinách a čísla jsou velká v bílé barvě. Dětem se tak také snadno čte čas.

4. Transport Kids Clock Design:

Transportní dětské hodiny Design

Darujte dítěti tyto úžasné velké dětské hodiny, na kterých jsou obrázky různých přepravních vozidel. Tyto přizpůsobené dětské hodiny lze darovat k narozeninám nebo jinému zvláštnímu dni. Mezi dopravní prostředky zobrazené zde v hodinách patří letoun, traktor, hasičský vůz a vlak. Děti si tyto nádherné hodiny zamilují.

5. Cartoon Kids Clock Design:

Kreslený design dětských hodin

Všechny děti milují karikatury a tyto kreslené dětské hodiny jsou tak krásná věc. Kreslené postavičky vytištěné na hodinách budou zahrnovat všechny hlavní postavy, které jsou slavné. Budou postavy, které se líbí klukům a které se líbí dívkám. Dítě tak můžete obdarovat na základě jeho/její volby.

6. Hodiny pro planety pro děti:

Planety Dětské hodiny

Další skvělé položky, které děti milují, jsou planety a vše, co souvisí s oblohou. Tyto hodiny, na kterých jsou vytištěny planety, je něco, co bude většina dětí ráda mít ve svém pokoji. Každá z planet je pečlivě vymalována v pořadí od Slunce. To děti naučí čas i planety.

7. Digitální dětské hodiny:

Digitální dětské hodiny

Děti, které milují nejnovější vynálezy a pomůcky, si určitě zamilují digitální dětské hodiny. Hodiny mají zobrazená velká čísla. Bezdrátové hodiny jsou také dětským budíkem. Hodiny probudí dítě ve správný čas. Nejlepší na těchto hodinách je digitální tisk, který je mnohem lépe čitelný.

8. Dětské hodiny trenéra spánku:

Sleep Trainer Dětské hodiny

Jednou z dobrých věcí na dětských hodinách je, že je učí číst čas a naučit se dobře spát. Dětské noční hodiny mají na boku pěknou kreslenou postavičku jako ovečka. Pomůže to také uspat dítě. Můžete svým dětem vyprávět nějaké noční příběhy a používat hodiny jako rekvizitu.

9. Dřevěné dětské hodiny:

Dřevěné dětské hodiny

Zde jsou třídicí hodiny, které jsou ideální pro děti. Dětské dřevěné hodiny jsou vyrobeny z bloků v různých tvarech. Tvary zapadají do otvorů v hodinách. Děti se mohou naučit nejen říkat čas, ale také čísla, tvary a barvy. Je to perfektní dárek pro dítě.

10. Nástěnné dětské hodiny:

Nástěnné dětské hodiny

Pořiďte si tyto roztomilé dětské růžové hodiny, které se vejdou na zeď. Růžové hodiny na zeď jsou ideální pro malé dívky, které milují všechno růžové. Tématické hodiny s cupcaky jsou rozkošné s růžovou vířivou polevou na pruhované dortové vložce. Čísla hodin jsou vytištěna tučně a černě.

11. Alarm Dětské hodiny:

Alarmové dětské hodiny

Které dítě nemá rád budík? Pořiďte jim tyto roztomilé dětské stolní hodiny s poplašnými zvonky. Díky roztomilé mašličce připevněné ke zvonku je to pravé pro malé holčičky. Fantastické hodiny mají obrázek teenagerského pocitu nebo si ho můžete přizpůsobit pomocí dětského obrázku. To pak může být darováno dítěti.

12. Barevné dětské hodiny:

Barevné dětské hodiny

Udělejte radost dětem s těmito skvělými dětskými LED hodinami, které mají téma měnící barvu. Barva se jasně mění a má také poplašný systém. Jedná se o přenosné hodiny, které mohou děti nosit všude s sebou. Hodiny mohou být také vráceny jako dárek k narozeninám dítěte.

13. Design dětských hodinek na houpačce:

Houpačka Dětské hodiny Design

Stejně jako pěkné kukačkové hodiny jsou tyto roztomilé hodiny pro děti na houpačce také skvělým zbožím do dětské ložnice. Hodiny zvoní v hodinu a houpají se malé děti na houpačce. To je pro děti docela zábavná věc. Většina dětí si tyto hodiny ve svém pokoji zamiluje. Různé položky, které jsou ručně vyráběny na hodinách, jsou skvělé na pohled.

14. Design sportovních dětských hodin:

Sportovní design dětských hodin

Většina chlapců jsou sportovními nadšenci. Díky tomu si své pokoje vyzdobí sportovním motivem. Tyto fotbalové hodiny jsou perfektní položkou do chlapeckého pokoje. Kulaté hodiny mají na sobě vzor kopané. Černobílé hodiny mají čísla v černé barvě. Hodinové a minutové ručičky hodin jsou správné na to, abyste viděli a řekli čas.

15. Kyvadlové dětské hodiny:

Kyvadlové dětské hodiny

Většina hodin, které zvoní, má také kyvadlo. Tyto dětské hodiny mají motiv plachetnice v modré a bílé barvě. Kyvadlo má tvar dvou námořnických chlapců. Tyto roztomilé dětské hodiny jsou to pravé pro dětský stůl nebo stojan na postel.

Návrhy dětských hodin jsou skvělý způsob, jak naučit čas. Přicházejí v barevných rámečcích, cifernících atd. Můžete mít třídění tvarů, kreslené postavičky, LED, dřevěné atd. Každý z různých typů hodin má jasnou barvu a velká čísla.