Hodiny

15 nejlepších návrhů závěsných nástěnných hodin – nejnovější kolekce

Všichni potřebujeme vyzdobit svůj domov krásnými věcmi. Návrhy se mění ze dne na den. Nyní se každý rád vrací ke starým návrhům. Starožitné vzory jsou mezi domácími dekoracemi velmi oblíbené. Pokud jde o návrhy závěsných nástěnných hodin, současným trendem je řídit se některými starožitnými designy. Lidé raději věší velké hodiny do haly, jak všichni vidí. Pokud chcete vyzkoušet něco nového, můžete vlastnit mnoho stylových závěsných nástěnných hodin.

Nejnovější návrhy závěsných nástěnných hodin v Indii:

Zde jsme získali 15 jednoduchých a moderních návrhů závěsných nástěnných hodin s obrázky. Pojďme se na ně podívat.

1. Kulaté oboustranné závěsné hodiny:

Kulaté oboustranné závěsné hodiny

Jedná se o oboustranné závěsné nástěnné hodiny se starožitným nádechem. Má špinavě bílou tvář s římskými číslicemi a francouzskou topografií. Toto je styl, který můžete vidět na autobusových terminálech a železničních stanicích. Nyní si ho můžete přivézt domů. Zavěste ho u vchodu vašich dveří, aby kdokoli viděl čas, kdy vstoupí nebo odejde z vašeho domova. Lze snadno zavěsit a je vyroben z litinového materiálu.

2. Dřevěné závěsné nástěnné hodiny:

Dřevěné závěsné nástěnné hodiny

Jedná se o jednoduché dřevěné malé závěsné hodiny. Jedná se o ručně vyrobený design, který lze zavěsit do kuchyně nebo ložnice. Design je prostý s ciferníky a pro zavěšení je na něm kožený pásek. Většina lidí dává přednost kuchyni. Jsou to lehké hodiny a také velmi roztomilé.

3. Nástěnné hodiny ve starožitném stylu:

Závěsné hodiny ve starožitném stylu

Hledáte nádherné nástěnné hodiny? Zde je pro vás perfektní volba. Vyberte si tuto krásnou starožitnou zeď visící na hodinách a ozdobte svou předsíň. Hodiny vypadají jako slunce a jsou vyrobeny z kovu. K označení času jsou na něm číselníky. Bude dobře ladit s bílou barvou na zeď.

4. Závěsné nástěnné hodiny z porcelánu:

Závěsné nástěnné hodiny z porcelánu

Pokud chcete design malých závěsných hodin, je to dobrá volba. Jedná se o zdobené porcelánové hodiny s malým ciferníkem. K dispozici je kovový řetěz, pomocí kterého jej můžete zavěsit. Vnější porcelán je zdobený ze čtyř stran a květinovými obrazy. Tento malý číselník má římské číslice. Zavěste jej kamkoli chcete, aby vaše zeď vypadala krásně.

5. Vintage dřevěné závěsné hodiny:

Vintage dřevěné závěsné hodiny

Pro ty, kteří hledají oboustranné závěsné hodiny, pořiďte si tyto. Jedná se o dřevěné oboustranné závěsné nástěnné hodiny, díky nimž se můžete vydat do krásné éry, která je pryč. Otočí se o 360 stupňů na krásně navrženém háčku. Hodiny můžete otevírat a zavírat pomocí háčku a vkládat tam baterie. Je vyroben z kvalitních strojů a má také dlouhou životnost.

6. Pávové oboustranné závěsné nástěnné hodiny:

Pávové oboustranné závěsné nástěnné hodiny

Nástěnné hodiny mají mnoho druhů. Mezi nimi jsou to oboustranné nástěnné hodiny s krásným pávem. Je to nejoblíbenější, aby byla vaše zeď luxusní. Jedná se o pávové hodiny a háček na nich, kde jsou ručičky hodin. Oblast kolem číselníku je vyrobena z porcelánového materiálu a všechna čísla jsou římská.

7. Nástěnné hodiny s dědečkem:

Závěsné nástěnné hodiny po dědečkovi

Závěsné dědečkové hodiny jsou velmi oblíbeným designem. V dnešní době se dá sehnat snadno, ale tyto typy jsou trochu drahé. Ale design bude stát za své peníze. Každý si všimne, že speciální hodiny na vaší zdi. Pokud chcete, můžete také každou hodinu slyšet zvonění. Je také vyroben z kvalitního dřevěného materiálu.

8. Ručně malované kyvadlové hodiny:

Ručně malované kyvadlové hodiny

Ručně malované kyvadlové hodiny jsou elegantním výběrem, pomocí kterého si můžete vyzdobit svůj domov. Má plastovou horní a spodní část, ale design dodá vašemu domácímu interiéru dokonalý vzhled. Má kamínky, detaily rukou a zlaté barevné ruce. Toto je design, který můžete vyzkoušet, pokud nechcete příliš drahý.

9. Závěsné hodiny ve vintage stylu:

Závěsné hodiny ve vintage stylu

Jedná se o ručně vyrobenou nástěnnou nástěnnou závěsnou hodinku. Jedná se o malý, ale elegantní design hodinek, který můžete pověsit kdekoli. Nejvhodnější pro ložnici, jídelnu atd. Ukazuje také světový čas. Vnější rám je dřevěný a ocelový. Ciferník je s římskými písmeny a jednou rukou uprostřed. Ozdobte svůj domov tím nejlepším designem.

10. Bronzové starožitné oboustranné hodiny:

Bronzové starožitné oboustranné hodiny

Podívejte se na starožitný design hodin v bronzovém kovu. Jedná se o závěsné nástěnné hodiny oboustranné s římskými písmeny. Můžete jej připevnit na zeď a otočit o 360 stupňů. Namontujte jej před své dveře, abyste mohli snadno znát čas. Hodiny mají vintage design a vylepšují váš domácí vzhled.

11. Nástěnné hodiny ve stylu zvěrokruhu:

Závěsné nástěnné hodiny ve stylu zvěrokruhu

Jedná se o lanové závěsné nástěnné hodiny, které s nimi mohou ozdobit váš domov. Jedná se o hodiny padesátých let s moderním strojním zařízením. Jeho kulatý obličej je upevněn na bílém kovovém těle a mosazném ráfku. Kromě ciferníků je na něm znamení zvěrokruhu. Má klasické lano, které jej drží jako design lodi.

12. Nástěnné hodiny Buckley Resin Deer:

Nástěnné hodiny Buckley Resin Deer

Závěsné hodiny jsou různých typů. Pokud mezi nimi chcete jedinečný design, vyberte si tento typ hodin. Nástěnný držák má design jeleního rohu. Má rustikální vzhled a hodiny jsou malé. Ciferník je dřevěný s čísly. Zavěste jej kamkoli chcete a získáte vintage vzhled.

13. Pozlacené závěsné hodiny:

Pozlacené závěsné hodiny

Pokud dáváte přednost zlaté barvě, může se vám to líbit. Jedná se o nástěnné závěsné hodiny s listovým designem na nástěnný držák. Je vyroben z bronzového materiálu a pozlacený zlatem. Dial rámeček je také zlatý s malými čísly na něm s číselným číselníkem.

14. Starožitné oboustranné dřevěné závěsné hodiny:

Starožitné oboustranné dřevěné závěsné hodiny

Dřevěné závěsné hodiny jsou velmi stylové. Svůj domov můžete ozdobit dřevěnými nástěnnými hodinami, které můžete zavěsit. Vypadá to jako šroubovák; jeho směr můžete upravit nastavením šroubu. Velikost číselníku je malá a design vypadá fantasticky. Dřevěný materiál je vysoce kvalitní.

15. Závěsné hodiny na kolo:

Závěsné hodiny na kolo

Pokud chcete vyzkoušet něco nového, tento design jízdního kola je stylový. Vyzkoušejte tento, abyste ozdobili svůj sál; a design přichází s jednoduchým designem rámu a vypadá jako cyklus. Hodiny jsou lehké a snadno je pověsíte kamkoli chcete.

Hodiny jsou vždy nezbytnou součástí našeho domova. Jedná se o několik vysoce kvalitních závěsných nástěnných hodin, které můžete vyzkoušet doma. Ozdobte jej starožitným designem a buďte na svůj výběr hrdí. Nebojte se utrácet příliš mnoho peněz.