Hodiny

15 nejlepších návrhů ciferníků s obrázky v Indii

Chiming hodiny design jsou vztek z minulosti. Vypadají vintage a stále jsou velmi žádané. Hodiny mohou být vysoké a elegantní nebo také krátké. Hlavní myšlenkou zvonění hodin je zvonění, které vydává každou hodinu. To lidem připomíná dobu, kdy to je. Tyto hodiny jsou nádherným mistrovským dílem, které obstálo ve zkoušce časem.

Jednoduchý & Moderní návrhy ciferníků:

Zde jsme zařadili 15 nejnovějších a nejlepších návrhů hodin s obrázky. Pojďme se na ně podívat.

1. Nástěnné hodiny:

Nástěnné hodiny

Tady jsou klasické chimingové nástěnné hodiny, které můžete zavěsit na zeď. Velkolepě vypadající dřevěné bulovací hodiny Bulova mají ve spodní části analogové hodiny a ocelové zvonkohry. Ozdobně zdobené nástěnné hodiny se skvěle hodí do velkých domácností a vintage stylů.

2. Hodiny pro školní hodiny:

Školní hodinové hodiny

Školní hodiny jsou moderní zvonicí hodiny, které vypadají docela elegantně. Horní polovina hodin ve tvaru osmiúhelníku je vyrobena z dřevěného rámu. Ve spodní části má mosaznou zvonkohru. Analogové hodiny vám poskytnou perfektní čas a hodiny zazvoní v hodinu.

3. Hodiny zvonkohry:

Hodiny s hodinami zvonkohry

Jeden z nejlepších zvonících hodin je klíčovým typem větru. Zde můžete pomocí klíče přetočit hodiny na správnou minutu. Získáte tak přesný čas, který všichni potřebujeme. Tyto designové hodiny mají v horní části ohromující řemeslné zpracování. Hodiny jsou také skvělou ukázkou.

4. Hodiny zvonkohry Howard Miller Mantel:

Hodiny zvonkohry Howard Miller Mantel

Kromě nástěnných hodin je také skvělý nápad mít zvonící hodiny, které lze uložit na stůl nebo plášť. Tyto roztomilé zvonící hodinové římsy jsou velmi oblíbené a vydrží celou generaci. Mantelové hodiny lze umístit kamkoli a mají zakřivený tvar. Dřevěný rám těchto hodin mu dodává vintage vzhled.

5. Hodiny zvonkohry v hudební čtvrti:

Hodiny s zvonkohrou v hudební čtvrti

Nejúžasnější věcí na starých hodinách je fantastický prvek. Tyto designové hodiny s hodinami na zvonění jsou to pravé, co byste měli mít doma. Jsou efektní a vypadají elegantně. Hudba zazvoní za hodinu a to může být také navinuto. Po stranách hodin je zdobena ozdobou.

6. Obloukové designové hodiny:

Obloukové designové hodiny

Vyzkoušejte tyto roztomilé dřevěné hodiny, které vypadají velkolepě. Klenutý design těchto hodin je opravdu pěkný. Hodiny mají skleněnou skříň, uvnitř které jsou hodiny umístěny. Na desce stolu to vypadá velmi dobře jako zvonící stolní hodiny. Rytmický pohyb hodin je velmi cenný.

7. Hodiny s dědečkem:

Hodiny s dědečkem

Jedním z velkých zvonících hodin jsou hodiny s dědečkem. Tyto vysoké a elegantní hodiny jsou vyrobeny ze dřeva. Vnitřek hodin je dutý a obsahuje zvonkohru. Během hodiny vydávají velkolepý zvuk. Jedná se o jedny z nejslavnějších hodin ze starých časů.

8. Seiko Chiming Clock:

Hodiny sešívání Seiko

Seiko je jednou z nejlepších společností, které vyrábějí hodiny. Velké šikmé nástěnné hodiny Seiko jsou nejvyhledávanějšími hodinami, které najdete. Nástěnné závěsné hodiny jsou legendární. Jsou stylové a velmi přesné. Pro své pohodlí se můžete rozhodnout je pověsit do haly nebo do pracovny.

9. Zakřivené zvonkohry:

Zakřivené zvonkohry

Další ze slavných společností, které vyrábějí hodiny s hodinami, je Howard Miller. Tyto designové hodiny s hodinami Howarda Millera jsou velmi pěkné na pohled. Řemeslné zpracování v každém z hodin je velkolepé. Podrobnosti k dílu jsou nádherné. Tyto konkrétní hodiny mají tvar přesýpacích hodin.

10. Hodiny výročí:

Hodiny k výročí

Jedním z nejlepších dárků, které můžete někomu dát k výročí, jsou zvonící hodiny. Tento úžasný kousek je zasazen do skleněné komory. Hodiny mají pod sebou zvonkohru, která se otáčí a vypadá velmi elegantně. Nejlepší je to dát páru v nejdůležitější den jejich života.

11. Kukačkové hodiny:

Hodiny na kukačku

Jedním z nejlepších historických hodin jsou hodiny s kukačkou. Tyto hodiny jsou vytvořeny tak, aby vypadaly jako ptačí hnízdo. Jsou zde zvířata a stromy vytesané ze dřeva. Zvonkohra na základně jsou také dřevěné zvony. Malý kukaččí ptáček uvnitř vychází každou hodinu po úderu a vydává nádherný zvuk kukačky.

12. Školní zvonkohra:

Školní hodiny

Zde jsou skvěle vypadající hodiny s lípami, které jsou umístěny na školní zdi. Tyto jednoduché, ale přesné hodiny jsou to pravé do kancelářských prostor. To vám poskytne nejlepší čas a také se snadno čte. Zvonkohra na hodinách není příliš hlasitá, aby rušila.

13. Slavnostní zvonkohra:

Slavnostní hodiny

Udělejte svůj sváteční čas ještě jasnějším a barevnějším s těmito vánočními hodinami. Tyto hodiny mají na vnitřní straně hodin obraz Vánoc. V jednu hodinu zvoní nádherné vánoční koledy. To opravdu rozveselí každou osobu a zejména bude skvělé pro děti. Tyto hodiny budou skvěle vypadat jako zvonící stolní hodiny.

14. Vykládané zvonkohry:

Vykládané cimbací hodiny

Na vysoké zvonicí hodiny je vidět. Tyto velkolepě vykládané hodiny s mahagonovým dřevem jsou v detailech velmi složité. Je to více z edvardovské éry a vypadá velkolepě a velkolepě. To je nejlepší pro velkou místnost, kde se můžete soustředit na tento vysoký a elegantní kousek.

15. Hodiny zvonkohry:

Hodiny pro kočár

Pokuste se dostat do rukou jedny z nejkrásnějších historických hodin. Jedná se o kočárové zvonkohry, které se nesly na cestách. Hodiny by cestovatelům ukazovaly čas. Dodávají se ve skleněné komoře a kovových tvarovkách. Jsou velmi elegantní a mají jednoduchý styl.

Chiming hodiny vzory jsou různých stylů. Mohou to být velké dědečkové hodiny, římsy, kukačky nebo dokonce hudební hodiny. Většinou jsou vyráběny s dřevěným rámem a mají skleněnou komoru. Tyto hodiny lze navinout a získat tak správný čas.