Hidžáb

Jak vyrobit hidžáb v trendových stylech krok za krokem doma

Pouhé zaslechnutí slova hidžáb vyvolává obraz dívek, které mají na hlavě krásné šály. Je tradicí nosit hidžáb u muslimů; nyní je však také prováděna řadou módních policistek, aby poskytla jiný standardizovaný vzhled. Pokud jde o způsob výroby hidžábu, ženy obecně dávají přednost nošení podle tvaru obličeje.

Jak vyrobit hidžáb v různých stylech:

Zde je několik tipů, jak dosáhnout dokonalého vzhledu při vytváření vlastního stylu hidžábu,

1. Hidžáb pro oválnou tvář:

Hidžáb pro oválnou tvář

Pokud jde o to, jak vytvořit styl hidžábu pro ovulární obličej, libanonský styl je ideální. Hidžáb je svázán na boku, zatímco pád konce je držen na přední straně pro krásný vzhled, většinou neformální.

2. Styly hidžábu pro dlouhý obličej:

Styly Hijab pro dlouhý obličej

Turecký styl, jak vyrobit hidžáb doma, dává design, který zahrnuje výšivku v podobě doplňků do vlasů. Poté, co nosil hidžáb a dal mu uzel na boku, dostal hidžáb dekorativní vzhled s doplňkem čelenky, aby byl hidžáb pevný.

3. Hidžáb pro kulatý obličej:

Hidžáb pro kulatý obličej

Pro ty, kteří mají kulatý řez obličeje, musíte vědět, jak krok za krokem vyrobit hidžáb s těsnou strukturou v blízkosti lícních kostí. Obličej potřebuje přiléhavý, s uzlem na boku krku. Zbývající dva konce jsou drženy na přední a zadní straně pokrývají značnou část.

4. Styly hidžábu Face Face:

Styly hidžábu v obličeji srdce

Pro ženy s obličejem ve tvaru srdce je pro hidžábové styly nejlepší těsný vzhled. Hidžáb dostává po stranách obličeje úplné uchycení, přičemž je zespodu ponechán otevřený, aby se mohl pochlubit ostrou bradou. Zbylý konec je omotán kolem krku a stažen dozadu.

5. Hijab for Chubby Cheek Face:

Hidžáb pro baculatou tvář

Když přemýšlíte o tom, jak můžeme vyrobit hidžáb pro dívky s baculatými tvářemi, minimalistický styl by byl ideálním stylem pro ženy. Jediné, co musíte udělat, je zakrýt hlavu a část krku, přičemž boční konec na jedné z rukou ponecháte zkroucení na krku.

6. Styly hidžábu Diamond Face:

Styly hidžábu Diamond Face

Hidžáb ve stylu turbanů je v trendu k tomuto dokonalému tvaru diamantu. Poskytuje bezvýrazný vzhled, když je úplná pozornost popadnuta obličejem. Hidžáb je vyroben na temeni hlavy s řadou zákrutů a křivek.

7. Styly Hijab Square Face:

Styly Hijab Square Face

Tento způsob, jak vyrobit hidžáb doma pro hranatou tvář, je zajistit volné uchycení pod krkem. Můžete také přidat čepici na stranu hlavy, což na spodní straně obličeje způsobí ztrátu přiléhavosti.

8. Hijab Design ve tvaru trojúhelníku:

Trojúhelníkový design obličeje Hijab

Ženy s trojúhelníkovým obličejem mají docela štěstí, protože by jim vyhovovaly téměř všechny styly hidžábu. Takové ženy však široce volí volný styl hidžábu. Hidžáb má také trojúhelníkový tvar, když nosí zakrývající obličej a jednoduše skládaný u krku bez špendlíků.

9. Hidžáb pro každou tvář:

Hidžáb pro každou tvář

Pokud jde o výrobu hidžábových špendlíků, hidžáb s postranním uzlem se nejlépe nosí. Hidžáb je pevně uchycen pomocí vnitřních záhybů a má třívrstvý vzhled, mezi nimiž je primární čepice a další dva z hidžábu. Boční uzel mu přidává na kráse.

Stejně jako se nosí hidžáb podle tvaru obličeje, nosí se také podle příležitosti. Proto si můžete také vytvořit svůj vlastní styl hidžábu a dát jim roztomilá kouzla. Pro svatby je hidžáb k dispozici také podle šatů vybraných nevěstami.