Hidžáb

30 nejnovějších a různých typů stylů hidžábu v roce 2021

Hidžáb, také známý jako závoj nebo šátek, je tradiční oblečení, které nosí většinou muslimské ženy, zatímco muži mimo jejich rodinu je obklopují. Jedná se o látku pokrývající hrudník a část hlavy, kterou muslimské ženy také nosí, aby přijaly určitý standard slušnosti. Hidžáb se obecně vyskytuje v různých materiálech, jako je len, bavlna, šambrány, žerzej atd., V kombinaci s polyesterem, umělým hedvábím, nylonem atd. Převorství hidžáb bývalo jednoduché a černé barvy; nicméně v dnešní době můžete na trhu najít moderní styly hidžábu, které dodávají kouzlu oblékání.

Krásné a nejlepší návrhy hidžábu s obrázky:

Zde jsou některé z nejpřijatějších hidžábových oděvů, které by si určitě našly místo ve vaší sbírce.

1. Jednoduchý a tradiční hidžáb:

Jednoduchý a tradiční hidžáb

Jednoduché hidžábové styly s tradičním nádechem ženy stále hojně nosí. Hidžáb je vyroben z černého bavlněného materiálu, vynechaný hladký s háčkovanými okraji. Tento druh hidžábu ženy obvykle nosí pravidelně.

2. Pearl Lace Hijab:

Pearl Lace Hijab

Sbírka hidžábu s perlovou krajkou je široce využívaným hidžábem, který ženám dodává vzhled. Vínový hidžáb je vyroben ze šifonového materiálu a je opatřen okrajem perly v téměř bílé barvě pro jiný vzhled. Hidžáb lze také udělat více dekorativní s perlami na něm místo hranic.

3. Hijab with Floral Charm:

Hidžáb s květinovým kouzlem

Zde podávaný saténový hidžáb přichází s kouzlem na pravé straně. Obyčejný saténový hidžáb v šedé barvě dostane květinové kouzlo ve stříbrné barvě s modrošedým drahokamem, které divákovi dodá elegantní kouzlo vhodné pro lehké příležitosti.

4. Pagdi Style Hijab:

Pagdi Style Hijab

Nový styl hidžábu, který je v dnešní době stále oblíbenější, dostává modernizovaný nádech. Hidžáb jednoduše pokrývá část hlavy, která vypadá podobně jako pagdi. Nosí se skládacím způsobem, takže na hlavě je dvojitá vrstva a ohraničená zezadu.

5. Vrstvený hidžáb:

Vrstvený hidžáb

Vrstvený je považován za nejlepší styl hidžábu, který dodává vaší tváři okouzlující vzhled. Hidžáb je vyroben ze šifonového materiálu s potisky nebo diamantem. Hidžáb se snadno nosí a má několik vrstev nejen na hlavě, ale také na hrudi.

6. Hidžáb v arabském stylu:

Arabský styl Hidžáb

Arabština je považována za jeden z krásných nošení hidžábových stylů, podobně jako ji nosí ženy v arabských zemích. Pokrývá celou hlavu a na hrudní straně má trojúhelníkový tvar. Vyrobeno z materiálu šifonu, hidžáb je dodáván v tištěné podobě pro příležitostné lidi.

7. Pašmína Hidžáb:

Pašmína Hidžáb

Pašmína je jedním z jednoduchých hidžábových oděvů. Hidžáb v tom má šálový materiál a výhled. Hidžáb zcela zakrývá hlavu, zatímco druhý konec materiálu klesá z ramenního krku dopředu, což je spojeno s hmotnými kouzly níže.

8. Tištěný a skládaný hidžáb:

Tištěný a skládaný hidžáb

Styly šatů hidžábu získaly nový pohled, když se hidžáb nosil skládáním a kroucením vzorů. Hidžáb byl vyroben z bavlněného hedvábného materiálu, který obsahoval potisky a na jeho konci visící kouzla v materiálu.

9. Hidžáb v kašmírské práci:

Hidžáb v Kašmírské práci

Kašmírské tkané vzory dávají ženám krásný hidžáb. Obyčejný hidžáb ze šifonu má květinové vzory vyrobené pomocí barevných nití, které přicházejí na hlavu. Hidžáb je oblíbený pro malé párty nebo zvláštní příležitosti.

10. Svatební hidžáb:

Svatební hidžáb

Svatební hidžáby byly velmi atraktivní. Nejnovější styly hidžábu pro nevěsty jsou vyrobeny z hedvábí a daných dekorací, které zahrnují perly, ozdobné kameny a krásné okraje, aby vypadaly co nejlépe. Hrudník a boční část hidžábu mají jednoduchou texturu, zatímco horní část je zdobená.

11. Vlněný hidžáb pro děti:

Vlněný hidžáb pro děti

Chcete svému batole dát ošuměle vypadající hidžáb! Vlna dala roztomilé hidžábové styly pro děti. Hidžáb je vyroben z vlněných proužků nahoře, pod nimi je šifonový materiál. Aby to bylo rozkošnější, jsou k němu připojena kouzla se zakřivenými červenými okraji. Je schopen pokrýt část hlavy a krku dítěte.

12. Turecký styl hidžábu:

Turecký hidžábský styl

Turecké hidžáby jsou oblíbené pro dekorativní styly, které vám poskytují. Jejich styl nošení hidžábu jim dává tvář ve tvaru kosočtverce odlišnou od ostatních. Prostý hidžáb pro turecký vzhled má na části hlavy diamanty, které tvoří široký hraniční styl. Hidžáb je nejlepší pro účast na speciálních akcích, večírcích atd.

13. Hidžáb s háčkovanými okraji:

Hidžáb s háčkovanými okraji

Styly hidžábu pro večírky dostanou nový design, kde prostý hidžáb dostane háčkované okraje. Prostý hidžáb s jednoduchým zářícím okrajem může zakrýt hlavu a krk, přičemž na horní části hlavy je ohraničení z háčkovaného materiálu s květinovým vzorem. Pro další dekoraci jsou také připevněny perly.

14. Korunování hidžábu:

Korunování hidžábu

Dokonce i jednoduchý hidžáb by se ukázal být lákavý, když dává nahoře design podobný koruně. Byly to snadné styly hidžábu, kde je třeba nosit jednoduchý obyčejný hidžáb a kombinovat jej s ozdobným korunkovým prstenem nahoře, který by měl na čele část, která dává vzhled podobný koruně.

15. Dvoubarevný hidžáb:

Dvoubarevný hidžáb

Tento design hidžábu obsahuje efekt dvou barev. Hidžáb, který zakrývá hlavu, je tištěný ve světlé barvě, zatímco kolem krku je prostý černý. Vyrobeno z bavlněného hedvábného materiálu, hidžáb se nosí s bočním válcovaným designem na jedné straně, zatímco na druhé straně jsou malé talíře. Tento druh hidžábu se také nosí pro oficiální účely, výlety atd., Pro oficiální vystoupení.

16. Hijab vyšívání:

Výšivka Hijab

Módní styl hidžábu poskytl ikonický pohled, když dal vrchní část vyšívací práce hidžábu zlatou nití. Hidžáb je vyroben s podobným designem jako šaty z hedvábí pro úplnou shodu, aniž by spadl na oblast hrudníku. Pokrývá hlavu a krk, zatímco padá na zadní stranu. Výšivka nahoře je vyrobena ze zlaté nitě, takže je ideální pro manželské funkce atd.

17. Hidžáb Golden Bordered:

Zlatě ohraničený hidžáb

Obrázky hidžábu dodaly nový nádech kráse žen, když byl hidžáb zlatým okrajem. Tento hidžáb, který se rychle nosí na svatby nebo jiné podobné příležitosti, dává svému nositeli zjednodušený, ale stylový vzhled. Zcela zakrývá hlavu a na hrudi poskytuje trojúhelníkový vzhled a vytváří vzor L..

18. Styl Kebaya Hijab:

Styl Kebaya Hijab

Obrázky stylu hidžábu Kebaya by vám jistě připomněly návrhy čepic s upraveným vzhledem. Styly Kebaya dostávají pouze pokrývku hlavy, kde hidžáb dostává návrhy květin, hranic, háčkování atd., Aby měl stylový vzhled. Pokrývá pouze hlavu až k ramenům vzadu.

19. Styly Panjang Hijab:

Styly Panjang Hijab

Typy hidžábu Panjang jsou upraveným vzhledem jednoduchého hidžábu, který má na hrudi křivky a tvoří kuželovitý design. Hidžáb má také volné držení nad hlavou a kolem obličeje. Vyrobený z bavlny nebo hedvábí, hidžáb je dodáván v tištěných provedeních.

20. Desain Hijab Style:

Desain Hijab Style

Styly hidžábu přicházejí s dlouhým pokrytím těla. Nejen, že pokrývá část hlavy a vytváří úzké šikmé zavazování na výstřihu, ale také klesá až k pasu s volným střihem podobným šátku. Dodává se v jedné barvě s tmavým okrajem v kontrastní barvě a podobné platí pro hlavu se šikmým okrajem.

21. Gambar Hijab:

Gambar Hijab

Gambar je jednoduchý hidžáb, který poskytuje vlnitý výhled od hlavy k hrudní části. Je vyroben z hedvábného materiálu a má černý okraj, který zakrývá hrudník a ramena. Pod hidžábem se také nosí jiný barevný pás pro pevný výhled na hidžáb.

22. Pelangi Hijab Style:

Styl Pelangi Hijab

Styly hidžábu Pelangi byly docela populární pro barevný efekt, který přichází. Materiál v šifonu má vícebarevný vzhled, který dává uživateli požadované nedostatky. Hidžáb dostane zkroucený turbanový pohled na hlavu, která je svázaná. Zakrývá krk a na hrudní části poskytuje volně visící křivku.

23. Podívejte se na Hijab Cap:

Podívejte se na čepici Hijab

Sbírka roztomilých stylů hidžábu pro děti má oslavovaný vzhled s kloboukem nahoře. Normální hidžáb má na sobě čepici s materiálem, který teče přes ramena a zakrývá hruď. Hidžáb je vyroben z bavlny a dostává samolepky, aby bylo nošení hidžábu zábavné.

24. Jilbab Cantik Hijab:

Jilbab Cantik Hija

Tento druh hidžábových oděvů se jen těžko obléká, protože vyžaduje vazby tvořící křivky a trojúhelníky. Hidžáb má šikmý design na hrudní části, která je vlevo odřená, zatímco hlava má vzhled na kopci s trojúhelníkovým okrajem, který na konci obsahuje nitě.

25. Prosil Hidžáb:

Prosil Hidžába

Uplatněný hidžáb byl docela oblíbený na příležitostných příležitostech, jako jsou džíny, aby poskytl kontrastní vzhled. Vyrobený z bavlněného materiálu, hidžáb se nosí tradičně, s plédy visícími na jedné straně ramene po vrstvách na krku.

26. Mod Hijab pro děti:

Mod Hijab pro děti

Hidžáb pro děti dostává nový vzhled, který jim dává volné držení na čele pomocí designu podobného čepici. Hidžáb má vzhled podobný koruně zdobený perlami z bílého a šifonového materiálu na krku. Je to firma připravená nosit hidžáb.

27. Íránský hidžáb:

Írán Hidžáb

Tento druh íránského hidžábu, který se snadno nosí, dává mladistvým elegantní vzhled. Hidžáb v tomto případě dostává hedvábný materiál navinutý přes hlavu a zkroucený na ramenou, kde jeden konec zůstává pozadu, zatímco druhý je přijímán vpředu a dává otevřený vzhled. Tento design hidžábu je tím nejvolnějším ze všech ostatních.

28. Fancy Hijab Design:

Efektní design Hijab

Chcete mít tento trendový vzhled pro zvláštní den! Zde je styl hidžábu 2018, který je ideálním zápasem. Hidžáb je vyroben ze zářícího brokátového materiálu, který má vysoký vzhled nahoře zdobený reliéfními potisky a některými kamennými pracemi, které ho dělají zvláštnějším. Zbylá část hidžábu padá na zadní stranu.

29. Ring Hijab:

Prsten Hidžáb

Módním designům v hidžábu jsou zde dána různá kouzla, aby byla ještě podmanivější. Hidžáb ze šifonového materiálu je zde opatřen jednoduchým lesklým okrajem, který je dále tkaný do prstenů na jedné straně, což mu dodává vzhled podobný pásu. Hidžáb má také dvě vrstvy nahoře pro pevné držení, zatímco na hrudi je ponechán volný s nedostatky.

30. Magenta Hijab Designs:

Magenta Hijab Designs

Tento druh kolekce hidžábu je vyroben ze ztrátového a měkkého materiálu georgette. Hidžáb má nahoře pevné uchycení; nicméně vypadá uvolněně a houpavě. Část na hrudi má také podobný vzor, ​​který vypadá načechraný ze všech stran. Hidžáb je docela skvělý na párty a tematické večírky.

Jednoduchý design hidžábu nyní získává fantastický vzhled s různými barvami a dekorativními vzory také pomocí různých kouzel. Spolu s tím se různé styly také nosí stejně a dávají mu jednotný nádech. Mohou se nosit také volné a těsné a vydávat různé vlny. Trh je plný hidžábů navržených podobně jako šaty nebo šaty, které byste také nosili.