Halenky

Nejlepší 20 trendy kolekce efektních návrhů halenek v roce 2021

Právě jste si koupili zbrusu novou saree? Jste zmatení, jak to stylizovat? Buďte si jisti! V tomto článku pro vás máme několik hlavních módních inspirací, které předvádějí některé z nejnovějších designů Fancy Blouse. Tyto halenky jsou okamžitým hitem u dam, které si dávají obzvlášť záležet na tom, aby pro každou příležitost měly na sobě něco jedinečného. Díky nejnovějším střihům, tkaninám, texturám a tkaničkám vám Fancy halenky určitě ukradnou srdce. Jsou vhodné pro všechny věkové skupiny a fungují docela dobře s více než jednou saree. Než se upřete na zastaralý design, podívejte se na tyto fantastické sarey s návrhy halenek, abyste dohnali trendy!

Dnes je trend, kdy sárům není věnováno mnoho práce s tkaničkami, kameny a jinými kouzly. Jednoduché jednobarevné, dvoubarevné, potištěné Patola atd. Dostávají funky design halenek pro důstojný vzhled. Následuje několik drastických návrhů efektních halenek vhodných do vašich šatníků.

Vlastnosti efektních blůz:

Slovo „Fancy“ znamená kreativitu, originalitu a představivost. Takže víte, co můžete od těchto efektních blůz očekávat. Některé z nejlepších vlastností těchto cholis jsou následující:

 • Designéři používají efektní blůzy jako způsob, jak vyjádřit svou uměleckou povahu. Proto vidíme spoustu hravých nápadů.
 • Tyto blůzy jsou dokonalou kombinací různých materiálů a technik a vytvářejí ohromující mistrovské dílo.
 • Nabízejí neočekávané zkroucení běžné blůzy pro off-beat vzor.
 • Můžete si všimnout připravovaných návrhů a modelů v efektních blůzách, které jsou silně inspirovány módou Celeb.
 • Efektní blůzy uspokojí různé typy publika a pohybují se od odvážných návrhů po skromné ​​vzory, aniž by byly ohroženy faktory oomph..

Krásné vzory halenek pro efektní sarey s obrázky:

Zde jsou nejlepší modely efektních blůz pro Ramp Look.

1. Patch and Stone Work Fancy Blouse Pattern:

Patch and Stone Work Fancy Halence Pattern

Ženy ve středním věku velmi vybírají hedvábné efektní blůzy pro saree s předním výstřihem. Přední krk je vyroben z pleteniny s diamanty, malými perlami a nášivkami, které tvoří efektní půlkruhový výstřih blůzy. Zadní strana je ponechána hladká s kontrastním jednoduchým kulatým designem. Design je také známý jako design Bandhej Bharat nebo pracovní design Gamthi.

 • Design halenky: Krémová a červená ozdobná vyšívaná halenka
 • Materiál: Chinon

2. Design diamantové zadní blůzy:

Design diamantové zadní blůzy

Síť a bavlněné hedvábí jsou nádhernou kombinací vynikající blůzy. Blůza z brokátového hedvábí má síťové rukávy a vzadu síťovaný design. Síť je ke koncům svázána velkou perlou tvořící tvar diamantu. Práce sevření v síti tvořící diamant je také podobná dvěma k sobě připevněným lukům.

 • Design halenky: Zelená ozdobná halenka se zadními stužkovými uzly
 • Materiál: Síť a Brasso

3. Jednostranná hraniční blůza:

Jednostranná bordura

Docela slavné svatební oblečení, nejnovější fantazie blůzy vzory je ten s jediným krajkovým designem. Zadní strana blůzy má design V s jednoduchou blůzou na jedné straně, zatímco druhá strana poskytuje krajkový design od ramene po pas. Druhá strana blůzy je ponechána prostá pro sofistikovaný vzhled saree.

 • Design halenky: Červená ozdobná blůza s hlubokým výstřihem do V.
 • Materiál: Georgette

4. Blůza oválné mašle:

Blůza ze síťované mašle

Ozdobný design zadního krku halenky zahrnuje design vyrobený ze sítě. Černá blůza má průhledná záda a vzadu tvoří kruhový vzor s mašličkovým vzorem na konci v pase. Poskytuje elegantní vzhled na obyčejných hedvábných sareech. Design je široce prováděn na čistých sareech nebo šifonových sareech pro malou příležitost.

 • Design halenky: Černá čistá ozdobná halenka se zadním lukem
 • Materiál: Síť

5. Design bez rukávů s vysokým krkem:

Vysoký výstřih bez rukávů

Efektní návrhářský kousek blůzy pro svatby je nový designový efekt blůzy vyrobený ze sametu a ozdobený stříbrnou nášivkou a kamením. Láhev zelený samet má stříbrný a síťovaný povlak pro efekt vysokého krku s designem bez rukávů. Krční část je také navržena tak, aby byla těžká.

 • Design halenky: Modrozelená báječná návrhářská blůza s kamením
 • Materiál: Síť a samet

6. Jednoduchá zlatá brokátová halenka:

Jednoduchá zlatá brokátová halenka

Chcete zjednodušený vzhled! Těžké nebo lehké sarey by byly dobrou kombinací pro zlaté brokátové halenky. Jednoduchý design blůzy je navržen s šestihranným zadním designem, který je hluboký pro okouzlující vzhled jakékoli saree. Poskytuje saree perfektní vzhled při malé příležitosti. Zlatá brokátová halenka je nejlepší na Patola sarees, Pattu Sarees, sela a bandhani.

 • Design halenky: Zlatá barva Efektní brokátová halenka s Dori
 • Materiál: Brokát

7. Design blůzy předního řetězu:

Přední řetězová halenka

Odlišný design přijatý pro efektní design zadního krku halenky saree je dodáván s bavlněným hedvábným materiálem. Blůza má menší límec a kruhový design za zády. Přední část blůzy má řetízkový otvor pro vzhled bundy na večírcích. Takové návrhy blůz jsou nejlepší pro sarey vyrobené z bavlny nebo hedvábí a mají jednu stranu potištěnou pallou, aby byl design viditelný.

 • Design halenky: Peach Fancy značková blůza s předním zipem
 • Materiál: Georgette

8. Blůza bez rukávů:

Blůza bez rukávů

Chcete odvážný vzhled prosté saree se zářícím okrajem! Černá saree v síti má design, který je považován za design indické luxusní blůzy. Blůza má nahoře síťovaný materiál, který u krku dodává kapuci. Ramena a záda jsou ponechány neplodné, aby byla kůže viditelná.

 • Design halenky: Černá efektní blůza s vysokým výstřihem
 • Materiál: Síť a samet

9. Maharashtrian Fancy Blouse Design:

Maharashtrian Fancy Halenka Design

Docela známý design v efektních provedeních blůz je halenka, která má na konci vpředu luk. Rukávy mají také Puff design, díky kterému jsou rozkošnější. Blůza má také hluboký krk vpředu a vzadu se šestihranným designem. Design je obvykle vyroben z hedvábné bavlny nebo hedvábného materiálu, aby křivky byly uprostřed.

 • Design halenky: Růžová květinová potisk Efektní halenka v maharashtrianském stylu
 • Materiál: Krep

10. Brokátová blůza s květinovým potiskem:

Brokátová blůza s květinovým potiskem

Lehenga designy jsou nyní oblíbené u brokátové halenky s květinovými potisky. Přední část nejnovějších efektních blůzkových vzorů má design balení až po krk podobný tričku s límečkem. Zadní část blůzy má čtvercový design a široké pásy vedle ní. Dodává zádům každé štíhlé dívky atraktivní vzhled. Jedná se o jeden z nejnovějších návrhů halenek pro luxusní sarees.

 • Design halenky: Blůza ve stylu efektního oříznutí s květinovým potiskem
 • Materiál: Bavlna

11. Design halenky Deep V:

Design halenky Deep V

Obyčejné sarey jsou nejlépe sladěny se zářivými černými, zlatými nebo stříbrnými blůzami pro působivý vzhled. Černá halenka zde má hluboký výstřih do V zepředu i zezadu. Dává krásný vzhled dekoltu pro sexy vzhled, i když je designově jednoduchý. Design je široce nosen přes poloviční saree vzory, aby se snadno ukázal přední design. Pokud jste si jisti svým tělem, vyzkoušejte tyto odvážné vzory halenek pro efektní sarey.

 • Design halenky: Elegantní halenka ve stylu Brasserie
 • Materiál: Síť, třpyt

12. Patch Work Design:

Patch Work Design

Patchwork vždy dával těžkým Patola sarees skvělý výhled. Tento nový efektní vzor blůzy má jednoduchý šestihranný zadní design, který je posetý patchworkem a dodává elegantní vzhled. Vzor hedvábné fantazie saree je dodáván s mangovými nášivkami a dalšími drobnými zlatými přívěsky se zlatou krajkou na rukávech. Nevěsty také dávají přednost designu pro své manželské funkce pro těžké návrhářské oblečení.

 • Design halenky: Červená ozdobná svatební blůza s patchworkem
 • Materiál: Hedvábí

13. Blůza lemovaná perlami:

Blůza lemovaná perlami

Perly dodávají vzoru každé blůzy rozmazaný vzhled. Podobný design efektní blůzy pro saree vysoce selektivní pro světlé barvy je vyroben se zlatými perlami a nášivkami. Blůza zezadu dává pot design, který má okraj perel spolu s rukávy. Miniaturní dezén jí také přidává na kráse. Design je nejvhodnější pro sarees a lehengas v hedvábí nebo šifonu s lékařským okrajem podobným designu blůzy.

 • Design halenky: Pracovní halenka z bílého surového hedvábí Fancy Pearl
 • Materiál: Syrové hedvábí

14. Design dvojité strunové halenky:

Design dvojité šňůrky

Zlatá halenka by se perfektně hodila k jakékoli ohraničené sárí. Hedvábná blůza ve zlaté barvě, když má za sebou šňůrkový design, dává kouřící efektní blůzu design 2019. Přední část blůzy má kruhový design, zatímco zadní holý vzhled. Štíhlé ženy široce nosí tento design na svatbách.

 • Design halenky: Zlatá barevná ozdobná blůza s výstřihem
 • Materiál: Lesk

15. Design krajkové blůzy:

Krajková halenka

Jednoduchá vícebarevná saree dává limetkový nádech stříbrné halence. Efektní design zadního krku halenky saree je vytvořen tkaničkami s květinovým vzorem. Zadní část je navržena s jedinou krajkou, která je na ramenou také nesena jako rukávy. Je to nejlepší vzhled na párty. Patch krajka je k dispozici také ve střihu manga, v provedení s kruhovou činkou a v dalších.

 • Design halenky: Zlatá barevná ozdobná blůza s výstřihem
 • Materiál: Lesk

16. Halterová halenka na krku:

Blůza na krk s bikinami

Na červeném koberci s jasně osvětlenou efektní blůzou byla obyčejná růžová saree s pletenými kruhy na hedvábí. Blůza dostává lesklý materiál s designem bikin. Nepřijde s žádnými rukávy, ale s jednoduchými pásky, které jsou u krku svázané, takže záda jsou otevřená a viditelná. Je jednoduše vyroben se čtvercovým krytem připevněným dvěma pruhy na krku.

 • Design halenky: Fialová halenka s výstřihem na krk
 • Materiál: Flitry

17. Šálová halenka Lehenga Design:

Šálová halenka Lehenga Design

Bezvadný design halenky, virální mezi teenagery pro svatby, je design halenky inspirovaný šálem. Blůza má správný kožený střih s vrstvou šifonu nebo jemného hedvábí s roztomilými vadami. Horní část je také opatřena stříbrnými lesklými kouzly, která jí dodávají delikátní vzhled. Design lze nosit na návrhářské lehengas pro recepce.

 • Design halenky: Efektní halenka ve smetanovém stylu
 • Materiál: Šifón

18. Blůza přes rameno:

Vypnutá blůza

Ženy, které se vyznají v módě, široce přijímají design halenek s off-ramenními rukávy. Efektní design blůzy pro sarey se širokým okrajem má hluboký výstřih v přední a zadní části s rukávy mimo ramena v malém střihu vhodném pro každou párty nebo svatbu.

 • Design halenky: Černá efektní halenka přes rameno
 • Materiál: Krep

19. Design bikin halenky:

Bikini halenka Design

S čistou sárí by nic nevypadalo okázale, kromě blůzy navržené v bikinách s akvarelovým pruhem na rameni. Stříbrná blůza je opatřena stříbrnými korálky pro designový vzhled. Poskytuje brunchový vzhled hrudníku pro jakoukoli párty vysoké společnosti. Jedná se o nejočekávanější design pro položky na červeném koberci.

 • Design halenky: Efektní blůza se stříbrnými flitry bez ramínek
 • Materiál: Flitr

20. Design listu na zádech:

Zadní krk design listu

Svatební vzhled je možný, když jednoduchá hedvábná blůza v růžové barvě dává efektní nádech s puffovými rukávy a hlubokým vzorem listů. Zadní strana je zdobena kameny, perlami a zlatými provázky, což dává velkolepý design na nošení na svatbu.

 • Design halenky: Růžová ozdobná pracovní halenka Maggam
 • Materiál: Bavlněné hedvábí

Efektní halenky byly zpočátku zdobeny pouze dvoubarevnými tkaničkami nebo jednoduchými zlatými a stříbrnými tkaničkami. Ale se změnami v módním průmyslu jsou tkaničky nahrazeny šňůrkami z diamantových kamenů, nášivkami, dvoubarevnými tkaničkami a mnoha dalšími. Spolu s designem zad a krku mají rukávy také úžasné střihy a vzory, což platí i pro blůzy bez rukávů.