Halenky

Blůzy s vysokým výstřihem – vyzkoušejte těchto 15 modelů, které budou vypadat jako celebrity

Halenky s vysokým výstřihem jsou právě teď novým trendem. Tyto blůzy jsou další velkou věcí, pokud jde o tradiční indické ženy. Blůzy s vysokým výstřihem mají různé jedinečné límečkové designy a návrháři také přicházejí s úžasně vyhlížejícími vzory, které později následují a někdy i improvizují tvůrci šatů z cizích zemí. Pokud vás tyto halenky zaujaly, pak vás budou následující obrázky a popisy vzrušovat. Níže jsou popsány nejlepší návrhy halenek s vysokým krkem.

Jednoduché a nejnovější návrhy halenek s vysokým výstřihem s obrázky:

Pojďme se podívat na top 15 halenek s vysokým krkem, které vás budou lákat.

1. Sonam Kapoor v designové blůze s vysokým výstřihem:

Sonam Kapoor v designové blůze s vysokým výstřihem

Zde je nádherná návrhářská blůza s vysokým krkem, která je dodávána s úžasným vzorem provedeným vpředu a v horní části blůzy, která otevírá krk. Tato halenka půjde ruku v ruce s obyčejnými i designovými sareami. Ať už máte náladu na sobě jakoukoli, tato halenka bude vaším nejlepším stylovým společníkem. Látkové materiály použité při výrobě této blůzy jsou také velmi dobré a vzhledem k tomu, že jsou bez rukávů, je také velmi pohodlné na nošení. Tento konkrétní design halenky bude následovat roky a roky, kdy budou designéři vyrábět halenky s vysokým výstřihem, a proto je tento konkrétní design nejlepším designem halenky s vysokým výstřihem všech dob.

2. Černá halenka s vysokým výstřihem:

Černá halenka s vysokým výstřihem

Tato halenka bude vhodná k nošení s čistými sareami, protože také sportuje síťový materiál směrem ke krční části. O tomto vzoru provedeném na této blůze lze rozhodně říci, že je jedním z dobře vypadajících vzorů halenek s vysokým krkem, které si zamiluje téměř každý. Design je docela krásný a téměř každý si tento konkrétní design zamiluje. Designová halenka bude vhodná ke sportu na akci.

3. Jihoindická halenka s vysokým výstřihem:

Jihoindický design halenky s vysokým výstřihem

Jedná se o jednu z nejlépe vypadajících návrhářských blůz na věčný čas. Blůza sportuje královnu jako vzor a růžová barva blůzy dělá z tohoto indického dámského oděvu naprosto skvostný. Malé vzory provedené na rukávech jsou také poutavé a budete milovat celou atmosféru, kterou tato konkrétní návrhářská halenka sportuje. Blůzu měla jedna z nejlepších indických hereček všech dob, a proto by pro každou skutečnou indickou ženu mělo být velkým problémem nosit tento design spolu se svou oblíbenou saree.

4. Halenka návrháře s plným krkem pro Plain Saree:

Blůza s plným krkem pro obyčejnou saree

Jedná se o jeden z vzorů halenek s vysokým výstřihem, které letos uvidíte. Blůza je s jedním rukávem a téměř celá blůza nese v tomto oděvním oblečení lákavé jiskřivé doplňky a poutavý design. Na krční části je malá mezera, která ponechává prostor pro pohodlí, a člověk se rozhodně nedusí nošením této blůzy.

5. Černá blůza s vysokým krkem:

Černá designová blůza s vysokým krkem

Pokud se letos v létě chystáte na návrhářskou blůzu, bude to jedna z nejlepších na nošení. Je stylový a pohodlný ve stejnou dobu a budete oceněni za efektivní sportování tohoto designového zboží.

6. Design s růžovým vysokým krkem:

Růžový design s vysokým krkem

Pokud jste ochotni nosit halenku s plným krkem, bude to skvělá volba. Je to jeden z nejlépe vypadajících designů všech dob. Design je docela lákavý a člověk bude zcela spokojen s jedinečnými funkcemi, které tato halenka nabízí.

7. Zelený bodkovaný design blůzy s vysokým krkem:

Zeleně tečkovaná halenka s vysokým výstřihem

Chystáte se na slavnostní příležitost? To bude jeden z nejlepších předmětů, které můžete sportovat při slavnostní příležitosti. Tato konkrétní halenka je jedním z nejlepších tradičních oděvů indických žen.

8. Blůza s vysokým výstřihem s přílohami:

Blůza s vysokým výstřihem s přílohami

Tato designová blůza s vysokým krkem se nějak liší od ostatních. Díky tisku a několika přílohám se tato halenka liší od všech ostatních, které jste dosud viděli. Malé složité vzory na něm provedené jsou velmi krásné.

9. Design halenky Prachi Desai s vysokým výstřihem:

Design halenky Prachi Desai s vysokým výstřihem

Prachi Desai otřásla pódiem a získala název přehlídkové zátky kvůli tomuto konkrétnímu designu blůzy. Pokud sportujete i tuto položku, můžete vypadat téměř stejně krásně. Blůza je jednoduchá a má jen chytré vzory a doplňky.

10. Jihoindická černá návrhářská blůza:

Jihoindická černá návrhářská blůza

Zde máme nádherně vypadající černý designový design halenky s vysokým krkem. Složité designy provedené na rukávech a na hrudní a krční části jsou velmi krásné a činí celý tento design nositelným.

11. Černá a bílá halenka s vysokým výstřihem:

Černá a bílá halenka s vysokým výstřihem

V případě, že hledáte design saree halenky s vysokým krkem, bude to pro vás jeden z nejlepších oděvních předmětů.

12. Design s plným rukávem hnědého vysokého krku:

Hnědý design s vysokým krkem a plným rukávem

Hledáte nejnovější design halenek s vysokým výstřihem, pak to bude lahůdka pro vaše oči. Podívejte se dobře na specifikace a návrhy této blůzy a ujistěte se, že oslovíte svého výrobce/návrháře blůz, aby pro vás vytvořil téměř identický.

13. Nejlepší design halenky s vysokým výstřihem pro obyčejné sárky:

Nejlepší design halenky s vysokým výstřihem pro obyčejné saree

Hledáte nejnovější designy halenek s vysokým krkem, pak by pro vás mohl být vhodný tento. Je to opravdu lákavý vzor provedený na přední části, což je také hlavní atrakcí tohoto vzhledu.

14. Blůza s vysokým výstřihem pro obyčejné čisté sárky:

Blůza s vysokým výstřihem pro obyčejné čisté saree

Pokud se chystáte sportovat čistou saree, pak bude tato konkrétní průhledná návrhářská položka pro vás tím nejlepším stylovým společníkem. To vám umožní získat moderní indický vzhled s designy odhalujícími trochu tradičního indického květinového nádechu.

15. Blůza s plným rukávem se zeleným vysokým výstřihem:

Zelená blůza s vysokým rukávem a plným rukávem

Jedná se o jeden z nejlepších návrhů plných rukávů a halen s vysokým výstřihem, které lze použít téměř kdekoli. Velmi pohodlně vypadá i látkový materiál.

Pro ty nejnáročnější je rouška saree s vysokou blůzou něco, co můžete udělat. Nejlepší návrhy v této kategorii jsou uvedeny zde v článku. Stačí se podívat a vybrat ty nejlepší.