Halenky

9 úžasných vzorů blůzy na zádech s kamenným zpracováním

Bez ohledu na to, jaký je styl vaší saree, správný druh blůzy, která se k ní hodí, jen zvýrazní nádheru ještě lépe. Abyste to vyřešili, tyto saree halenky vám pomohou, a tím vám usnadní práci na cestách. Kromě toho tyto designy také dodržují aktuální trendy, takže se nemusíte starat o to, aby ostatní jakýmkoli způsobem překonali váš styl.

Krásná kolekce vzorů blůzy na zádech s kamenným dílem:

Pojďme se podívat na nejlepší návrhy halenky se zadním výstřihem s kamenem.

1. Betel Leaf Sequin:

Betel Leaf Sequin

Tato blůza se hodí na jakoukoli párty. Je to nejen nádherné, ale také velmi detailně propracované kamenné dílo. Můžete vidět, jak je středem celého vzoru flitr ve tvaru betelu. Kromě toho, kamení krku také dává této blůze nádherný vzhled.

2. Černá kráska:

Černá kráska

Tenhle je celou cestu černý a mezi návrhy halenek s kamennou prací je tento uveden kvůli tomu, jak je nádherný. Bílé kameny zvýrazňují a doplňují barvu blůzy. Přidány jsou kameny všech velikostí, aby byl styl proveden správně. Skvěle provedené latkany přidávají na dimenzi.

3. Vícebarevná blůza s kamennými pracemi:

Vícebarevná halenka s kamennými pracemi

Blůza je neobvyklá z obvyklých vzorů zadního krku z kamenné práce, které vidíte. Zahrnuje většinu kamenických prací provedených kolem středu výstřihu. Je to jeden z jednodušších designů a celý vzor je podrobně zpracován pomocí nití a kamenů více barev.

4. The Wedding Blues:

The Wedding Blues

Tenhle bude určitě vypadat nejlépe na nevěstě. Silně okrasné malé kamínky na modré barvě dodávají blůze jedinečný vzhled. Složitý květinový design byl vyveden skrz blůzu, takže je vrcholem vašeho kvocientu stylu.

5. Bílé kameny:

Bílé kameny

Tato halenka je průhledná, ale má krásný design zadního krku halenky z kamenné práce. Díky perleťovým korálkům je tato blůza ideální jako svatební, zatímco díky tříčtvrtečním rukávům vypadá ještě lépe.

6. Dáma v zeleném:

Dáma v zeleném

Halenka je jako dva světy v jednom, přičemž jedna strana je průhledná, zatímco druhá zelená. Zde jsou použity velké kameny, které dokonale pokrývají celou síť.

7. Halenka s kulatým výstřihem:

Halenka s kulatým výstřihem

Zde zobrazená halenka má uprostřed otvor, zatímco obě strany používají tkaničky, aby ramena zůstala na svém místě. Kameny mají bílou barvu v celé halence, což zdůrazňuje její krásu. Je ideální pro večírky nebo svatby.

8. Peacock Design:

Peacock Design

Tuto kamennou blůzu lze dobře obejmout pattu sarees. Pokud se vám líbí barevné, toto je perfektní svatební oblečení pro vás. Stejná kamenná práce se opakuje i na rukávech, pokud si toho dobře všimnete.

9. Kameny a řezané práce:

Kameny a řezané práce

Pro finální halenku zde vidíte mix perfektně broušených kamenů, které jsou umístěny na jedné straně halenky. Design vypadá jako síťovina a halenku lze nejlépe nosit se všemi druhy hedvábných sárí.

Nyní, když jste to všechno viděli, by pro vás mělo být snazší vybrat si styl podle svých preferencí a nenechávat prostor pro druhé myšlenky a pochybnosti. Můžete si také objednat online, protože existuje tolik návrhů, ze kterých si můžete vybírat, a také vám to ušetří potíže. Kamenná práce bude ladit s jakýmkoli designem saree a dobře ve vás vynikne nádherný vzhled.