Halenky

9 krásných návrhů Maggam Work pro halenky Pattu s obrázky

Maggamská práce je velmi náročná práce s korálky, výšivkami, sítí atd. Dříve byla maggamská práce prováděna pouze na hedvábné tkanině. Ale v dnešní době se práce s maggamem provádí také na bavlněné tkanině. Maggam work design na Pattu Blouse a Pattu Saree je ideální pro dámy ve svatební den. Pokud existuje maggamová práce na halence pattu, pak by saree měla být jednoduchá, aby poskytla dobrou rovnováhu. Práce Maggam přináší bohatý a drahý vzhled. V současné době je v návrzích blůzy velká konkurence. Pro dámy je opravdu matoucí vybrat ten.

Nejnovější a elegantní pracovní návrhy Maggam na halenkách Pattu:

Zde je seznam 9 nejlepších návrhářských blůz pattu saree s maggamovými pracovními vzory pro Nevěstu.

1. Maggam Práce s korálky na blůze:

Maggam Práce s korálky na halence 1

Toto je extrémně ohromující design maggam na halence pattu. Zadní část blůzy má nádhernou práci s kameny růžové a světle modré barvy. Má také zlatou práci zari. Vypadá to exkluzivní halenka.

2. Náhrdelník Design krk Maggam Práce na halence:

Náhrdelník Design Neg Maggam Práce na Halence-2

Toto je hraniční design na Pattu Blouse s tolika kameny různých barev a perel. Vypadá to jako samotný náhrdelník. Hranice obrysu se provádí maggamskou prací, aby byla kompletní. Na žluté halence to vypadá elegantně.

3. Floral Design Maggam Práce na halence:

Floral Design Maggam Work on Blouse-3

Zadní strana blůzy je zdobena bílými kameny různých tvarů. Krásný květinový design byl proveden s kameny. Celá blůza je pokryta kamením. Dori je také uvázána za halenkou, aby dobře seděla.

4. Práce Maggam s motivem manga na blůze:

Maggam Work with Mango Motif on Blouse -3

Na jedné straně blůzy je proveden patchwork s motivem manga. Mezi nášivku s motivem je také připevněn velký kámen. Na druhé straně je hranice s malým motivem manga. Vaše vlasy by měly být vpředu, aby ukázaly tuto nádhernou práci na blůze.

5. Práce Maggama na blůze pro nevěstu:

Maggam Práce na halence pro nevěstu -5

Tento vzor halenky pro nevěstu. Vypadá to úžasně červená halenka s květinovým potiskem tvořená kamínky a perlami na konci. Dokonce i na rukávech a krku se provádí těžká maggamská práce. Hledá jedinečný.

6. Maggam Work with Zardosi on Blouse:

Maggam Work with Zardosi on Blouse -6

Toto je podmanivý design maggamské práce provedené na zadní části blůzy. Atraktivní zardosi práce se provádí pomocí stříbrných barevných nití. Jeden zůstane očarovaný, když uvidí design. Ukradne ti srdce.

7. Práce Maggam na krku lodi na halence:

Lodní krk Maggam Práce na halence -7

Tato červená barevná halenka má práci maggam ve více vrstvách s různými tvary designu. Je to vzor lodního krku s rukávem čepice. Můžete jej spárovat se stejnou barevnou saree nebo také kontrastně. Vypadá to okouzlující.

8. Elegantní práce Maggam na halence Pattu Saree:

Elegantní Maggam Work na halence -8

Má příjemný zadní design s malými kamínky. Má 6 výrazných linií. Je to velmi složitě odvedená maggamská práce. Vyžaduje trpělivost a dlouholeté zkušenosti. Okraj je pokryt různými tvary.

9. Peacock Maggam Work Design na Pattu Blouse:

Peacock Maggam Práce na halence -9

Tato halenka pokrývá jednu stranu maggamovým dílem pávového designu. Na tom se dělá vícebarevná práce, aby to bylo velkolepé. Tento design přitáhne pozornost lidí svou nádhernou prací. Zbývající výstřih a rukáv zakrývá lem.

Práce Maggam na halence se liší od běžných nití a vyšívacích prací. Na dámy to vypadá draho a elegantně. Když se nosí s těžkou sárí, budete se cítit jako královna. Lidé zůstanou stát a uvidí tento líbivý design maggamské práce na halence a saree Pattu.