Halenky

9 krásných designů v krátkých halenkách pro dámy

Krátká halenka pro ženy je krátká na délku a také dodává sexy vzhled. Krátká halenka vypadá při nošení úžasně a v krku může mít několik tvarů. Krátkou blůzu lze nosit se saree a chaniya choli. Krátké vzory halenek jsou nádherné a nejlépe vypadají se šifonem a čistou saree. Obvykle je jen v krátkém rukávu. V krátké blůze najdete mnoho nových vzorů, takže nebude nuda je nosit. Přesto, pokud chcete něco nového, můžete mít také hotovou blůzu.

Nejnovější návrhy krátkých halenek pro stylový vzhled:

Zde je 9 dámských halenek jednoduchého návrhářského vzoru krátké velikosti.

1. Síťovaná blůza s krátkými rukávy:

Síťovaná blůza s krátkými rukávy

Jedná se o krásnou blůzu s krátkým rukávem v modré barvě. Je ze síťoviny a vypadá také těžce. Tyto typy blůz jsou zvoleny pro nošení v manželských funkcích. Je to jednoduché a sladké. Znázorňuje přímou povahu nositele.

2. Dámská krátká halenka:

Dámská krátká halenka

Je to zlatá krátká halenka pro dámy. Má také krásný tisk. Tato halenka bude dobře ladit s jasnými barvami. Tato barva je v dnešní době velmi trendová. Je pěkně prošitá a má krásný vzor na rameni. Dámy v tom budou vypadat pěkně.

3. Blýskavá blůza s krátkým rukávem:

Třpytivá blůza s krátkým rukávem

Je to červená třpytivá textilní krátká halenka. Tento materiál má vlastnost lesku. Červená halenka bude dobře ladit s barvou kontrastního světla. Třpytivou blůzu byste měli nosit na noc, aby vám zářila. Tento materiál upoutá pozornost lidí.

4. Stylová blůza s krátkým rukávem:

Stylová blůza s krátkým rukávem

Pokud chcete v blůze stylový vzor, ​​můžete si vybrat toto. Má úžasný vzor na obou stranách. Je to bez rukávů a hluboký krk na obou stranách. Na štíhlých dámách bude vypadat nádherně a bude vypadat nádherně s krásnou sárí.

5. Krátká halenka s dlouhým rukávem:

Krátká halenka s dlouhým rukávem

Je to opravdu sexy krátká halenka s plným rukávem a dáma, která vypadá, je horká v bílé blůze. Toto je ultra smyslný vzor v blůze. Na rukávech a celé blůze je vyroben tak úžasný vzor, ​​že si ho člověk zamiluje, jakmile ho uvidí.

6. Designová blůza s krátkým rukávem:

Designová blůza s krátkým rukávem

Je to designový kousek krátké blůzy a vypadá skvěle s návrhářkou saree. V této blůze má vzor krku a jsou na ní také provedeny sofistikované vyšívací práce. Designová halenka je určena pro zvláštní příležitost, abyste se cítili výjimečně.

7. Blůza s krátkým rukávem a vzorem na krku:

Blůza s krátkým rukávem se vzorem na krku

Na zadní straně krku je připevněn brože jako slunce. Na zadní straně je skvělý tvar a dokonce vypadá bezchybně. Tento typ halenky je užitečný pro rodinné funkce. Design je takový, že bude vypadat atraktivní a lákavý. Dámy budou v této blůze vypadat báječně.

8. Krátká halenka se Zardosi prací:

Krátká halenka se Zardosi prací

Tato krátká halenka má zardosi práci na zádech a proužky jako špagety. Zadní práce je těžká s bohatým vzhledem. Bude to vypadat fantasticky, když ji dámy ozdobí trendy šperky a těžkou saree. Halenka udrží zájem a pozornost lidí.

9. Lusty Short Blouse:

Chtivá krátká halenka

Tato halenka má design takovým způsobem, že vaše tělo zůstane otevřené. Má sexy ohlávku v tenkých pruzích. V této blůze bude vidět silný prach. Tuto halenku lze použít jako společenské oblečení. Čerstvě vdané ženy si mohou vzít z této blůzy pomoc, aby přilákaly jejího manžela.

Krátké vzory halenek jsou žádostivé a fascinující. Návrhy krátké blůzy ukradnou lidem srdce. Je to velmi příjemné a způsobující potěšení. Krátké halenky jsou svůdné, což pomáhá obnovit váš vztah s vaším životním partnerem. Můžete také dát nějaký nový vzor na rukáv a krk. Stojí za to ji nosit na zvláštní okamžik.