Halenky

30 nejlepších kolekcí návrhů připravených halenek

V tomto rychlém a rušném rozvojovém světě dámy rády a raději nosí vhodné blůzy, které lze snadno zakoupit v návrhářském nebo látkovém obchodě. Když ženy přemýšlejí o snadno dostupných blůzkách, znamená to, co již bylo šité a snadno dostupné v obchodě. V posledních letech zmizelo napětí při šití na míru a čekání na sešití blůzy, místo toho dámy prostě šly se svou sareou do butiku a podle barvy saree ženy rozhodovaly o designu a vzoru halenka. Když mluvíme o designu, existuje jich nekonečně mnoho. Designy se liší podle materiálu látky, barvy kamene použitého v designu maggam a nití použitých při vytváření řady vzorů.

Nejnovější návrhy halenek pro každou příležitost:

Zde je 30 nejlepších návrhů hotových halenek, které byly krátce představeny a které dámské skupině určitě poskytnou představu o rozšířené představě o různých provedeních, potiscích a hlavně o tvaru blůzy, typu výstřihu a hloubce..

1. Syntetická halenka se syntetickým kulatým výstřihem:

Readymade halenka se syntetickým kulatým výstřihem

Kulatý výstřih je vždy v módě, která dává jednoduchý a elegantní povrch. Ženám se design kulatého výstřihu hodně líbí díky povrchové úpravě blůzy. Halenka s kulatým výstřihem se hodí ke všem typům saree materiálu, ať už šifonu, Georgette nebo jiné syntetické saree. Háčky jsou k dispozici vzadu nebo jako přední otevřené provedení. Design s kulatým výstřihem lze kombinovat s korálky nebo kamením na okrajích ruční části blůzy, což je halenka atraktivnější. Použité tkaničky mají obvykle zlatou nebo stříbrnou barvu.

2. Saténové blůzy s kulatým výstřihem:

Saténové halenkové vzory s kulatým výstřihem

Saténové blůzy s kulatým výstřihem se velmi dobře hodí ke světlým hotovým saree halenkám, když saree zůstanou neplněné. Výšivka s kulatým výstřihem je vyrobena z tmavě zbarveného saténu připomínajícího kaštanovou, třešňově červenou nebo modrou barvu. Saténový materiál lze také kombinovat s krajkovým nebo síťovým materiálem, který dodává halence krásu.

3. Halenka se zlatým čtvercovým výstřihem:

Hotová blůza se zlatým čtvercovým výstřihem

Design se čtvercovým výstřihem je dalším nejoblíbenějším dámským vzorem, který dává jednoduchý a vyrovnaný vzhled. Zlatá blůza se čtvercovým výstřihem je nejčastěji dostupná v každém obchodě s hotovými látkami a tato barva se hodí k jakékoli barevné saree. Chcete -li vybrat barvu blůzy pro saree rozhodující se na poslední chvíli na večírek, pak by tento design měl být první volbou.

4. Třpytivá halenka s výstřihem do V:

Třpytivá halenka s výstřihem do V a výstřihem do V

Třpytivý design s výstřihem do V je mezi generací mladých dam nejoblíbenější. Třpytivé korálky s blůzou se síťovanou podšívkou Tato vzorovaná halenka je vyrobena. Tato jiskřivá hotová blůza se dobře hodí k šifonovým sárům, které jsou světlé a jemné barvy. Protože je halenka jasná, barva saree by měla být mírná. Většinou se nosí jako společenské oblečení.

5. Halenka Readymade s čínským límcem:

Připravená blůza s čínským límcem

Tento design blůzy byl velkým hitem v roce 2020. V tomto provedení je přední část blůzy s plným výstřihem pokrývajícím krk s předním háčkem a zadní design je obvykle kulatý nebo ve středu je uvedeno malé okénko materiál. Tento typ blůzy se hodí k krepové saree, šifonové saree. Většinou je nosí mladí lidé a dámy středního věku.

6. Blůza připravená na vysoký krk:

Blůza připravená na vysoký krk

Blůzy s vysokým výstřihem, které nejčastěji používaly dámy ve věku 50 let, v posledních letech se mladým lidem začal líbit design a návrhářské blůzy si to uvědomily a začaly přinášet hotové blůzy s vysokým výstřihem, které mohou být ze zlatého tkáňového materiálu nebo šifon nebo bavlna s výšivkou pomocí jiné barevné nitě.

7. Halter Readymade Halter Neck:

Halenka připravená na ohlávku

To je velmi efektní a sex přitažlivý vzor se nosí mezi mladými dívkami a je nejčastější mezi bollywoodskými hvězdami. Vzor ohlávky je dodáván v různých velikostech košíčku a nákrčník lze upravit podle postavy a pohodlí.

8. Blůza připravená na výrobu špagetových nití:

Readymade halenka ze špagetových nití

Specialitou tohoto designu je vzor vláken viděný vzadu, který přitahuje mnoho mladých lidí. Kvůli své poptávce na trhu přišel návrhář s návrhářskou halenkou hotovou.

9. Halenka Sheer Selves Readymade se Saree:

Sheer Self Readymade Halenka se Saree

Hrudní část je vyrobena z látkového materiálu, jako je Brocade, materiál Georgette, ručně vyrobený z průhledného materiálu s vyšívacím designem na ruce. Délka ruky může být plná nebo nad úrovní loktů.

10. Blůza připravená na zádech:

Readymade halenka s volnými zády

Tento druh readymade designu se na trhu velmi prodává, protože dámám se líbí design halenek nejčastěji k vidění ve filmech. Jedním z takových návrhů je toto. Bezčerná halenka je vždy k dispozici jako hotová forma. Ale lidé si to mohou objednat pro jednoho.

11. Halenka ve stylu trička:

Realizovaná blůza ve stylu košile

Tento design je populární mezi modelkami a dámami pracujícími v médiích. Běžně se nosí mezi polovinou 20. let až do věku 40 let. Hotová halenka v tomto vzoru je obvykle lněná s výšivkou. Hodí se na oficiální večírek.

12. Blůza ve stylu podprsenky:

Readymade halenka ve stylu podprsenky

Vzor ve stylu podprsenky je nadcházející vzor, ​​který má design podprsenky, který lze snadno získat z obchodu podle velikosti košíčku. Tento typ navržené hotové blůzy není oblíbeným vzorem mezi všemi dívkami, ale přesto, když někdo, kdo je v oblasti módy a designu nebo jako model, je to vzor blůzy, na který musí myslet.

13. Bavlněná blůza ve stylu bundy se Saree:

Bavlněná blůza ve stylu bundy se Saree

V tomto vzoru je halenka obvykle nad úrovní boků a pallu saree je přivedeno dovnitř halenky a zaostává. Blůzu lze přinést podle postavy, dostupné velikosti mohou být malé, střední nebo velké a lze ji později upravit tak, že upravíte strany tak, aby dobře padly. Bavlna s vlněnými výšivkami je dobrou kombinací, která se používá při navrhování této blůzy.

14. Syntetická blůza ve stylu bundy:

Syntetická blůza ve stylu bundy:

To je podobné stylu bundy vyrobené z bavlny, ale v tomto vzoru je použit syntetický materiál, který je během večírku doporučován jako lesklý a třpytivý.

15. Halenka s drahokamy připravená na krk ze syntetického materiálu:

Blůza připravená na výrobu šperku ze syntetického materiálu

Readymade halenky, které mají skutečné klenot-jako korálky, perly nebo kameny navržené na krku část blůzy, aby bylo atraktivní na nošení během jakéhokoli druhu funkce. Tento typ halenek s designem velkého krku pomáhá dámám vyhnout se nošení jakéhokoli těžkého šperku na krku.

16. Halenka připravená z materiálu Kanchipuram:

Realizovaná blůza z materiálu Kanchipuram

Kanchipuram saree vždy přicházejí s připojeným kusem blůzy, ale ženy rády nosí kontrastní a navržené blůzy, které odpovídají saree, takže dámy jdou na hotové halenky Kanchipuram s jinou barvou kontrastující saree. Tyto hotové halenky jsou relativně levnější než získání halenky trochu prošité.

17. Návrhy halenky Readymade s uzlíkem Saree:

Vázané vzory halenek Saree Readymade

Readymade halenky nyní přicházejí s nití na zadní straně, tento design nejen módní prohlášení, ale také pomáhá držet tělo halenky přiléhavé a zabraňuje pádu přes rameno.

18. Asymetrické návrhy halenek:

Asymetrické návrhy halenek

Asymetrické tištěné blůzy dávají bohatý vzhled jednoduchým šifonovým sárům nebo krepovým sárům. Tento typ tisku také dělá bublinkové ženy štíhlé kvůli tvaru a symetrii tvaru designu.

19. Návrhy halenky připravené na tlačítko zpět:

Návrhy halenky připravené na zadní tlačítko

Tento druh halenky je halenka navržená s vysokým krkem, která má zadní otevírací systém. Zadní knoflíky jsou vyrobeny z barevného knoflíku vyrobeného z látky, barva použitá při výrobě tohoto knoflíku je obvykle v kontrastu s barvou blůzy. Toto je připravovaná halenka.

20. Blůza připravená na krk:

Blůza připravená na krk

V tomto typu blůzy je krční a zadní část vzoru zakrytá a tvoří strukturu ve tvaru lodi. Design se nejčastěji líbí dámám od 20 do 35 let.

21. Readymade Colorful Saree Halenka:

Připravená barevná halenka Saree

Barevný readymade se nejlépe hodí pro jakýkoli typ obyčejné saree. Obyčejná saree může být z bavlny, georgette, šifonu, krepu, Kanchipuramu nebo Sambalpuri Saree nebo dokonce Banaras saree. Barevné barvy jsou vyvedeny pomocí nitě Wollen, která je navržena do různých vzorů, jako jsou květinové dekorace, zvířecí potisk, což jsou dva hlavní použité vzory.

22. Halenka Brocade Readymade Saree:

Brocade Readymade Saree Halenka

Brocade je velmi slavný materiál saree v severní Indii. Materiál Banaras přichází nejen jako saree, ale také ve formě hotové blůzy, kterou lze sladit s jinou barevnou saree, která dává kontrastní vzhled. Na vzhledu blůzy se přidává dvojice nití z brokátového plátna na zadní části blůzy zvané Dori, na které visí korálky.

23. Halenka Dupin Readymade s krajkou:

Dupin Readymade Halenka s krajkou

Dupin je hedvábný materiál, který dává lesklý vzhled látce a také dává mírné saree s méně prací a velkolepým vzhledem. Materiál Dupin je běžně dostupný jako konfekční halenka v různých barvách. Krajkové krajky jsou vidět na okrajích ruky a kolem oblasti krku probíhající kolem vzoru krku, který může mít tvar U, tvar V nebo hluboký vzor krku.

24. Blůza Readymade na výrobu skla:

Realizovaná blůza na sklo

Design sklářského designu dává díky poutavé povaze skla poutavý výsledek. Různá barva nitě se táhne spolu s malým kruhovým sklem, které se poté natáhne na materiál blůzy. Tato těžce zpracovaná blůza se hodí k mírné šifonové saree.

25. Readymade Designer halenky s designem Golden Flower:

Readymade návrhářské blůzy s designem Golden Flower

Tento typ hotové navržené blůzy se velmi hodí k bavlněné saree a bavlněné, hedvábné smíšené saree. Použitý materiál je podobný materiálu Dupin, ale je také tvořen květinovým vzorem na tkanině, který je kontrastem k barvě blůzy. Květinový design má obvykle zlatou barvu.

26. Halenka Brocade Saree Readymade:

Realizovaná blůza Brocade Saree

Brokátová saree přichází s přílohou blůzy, ale když někdo nemá čas na to, aby si halenku trochu prošil, pak jde do obchodu vyzvednout hotovou brokátovou blůzu, která poskytne kontrastní barvu skutečné barvy saree. Tento typ halenek nosí většinou všechny věkové skupiny.

27. Blůza Readymade z velvet-net Princess Cut:

Readymade halenka Velvet-Net Princess Cut

Samet je jedním z nejstarších typů konfekčních halenek, které lze jednoduše vklouznout jako skluzu, v dnešní době jsou v této moderní době běžné změny, jako jsou změny designu halenek. Přidán síťovaný materiál v oblasti krku, který dodává halence atraktivní vzhled. Vzhledem k tomu, že je to skluzu pro všechny věkové skupiny, rádi si to koupí.

28. Stříbrná brokátová blůza na párty:

Stříbrná brokátová blůza na párty

Brokátový materiál je lesklý materiál, k tomu se přidává, když někdo nosí večírek brokátové blůzy během večírku, pak bude tou osobou, které se během této akce dostane plné pozornosti. Brokátový materiál, který má vložený design, dává bohatší vzhled.

29. Halenka se zlatou vycpanou flitry bez rukávů bez rukávů:

Zlatá vycpaná blůza připravená na výrobu bez rukávů

Hotová blůza bez rukávů nemůže chybět na horním žebříčku, tento design se nejčastěji nosí mezi mládeží a vycpaná blůza usnadňuje nošení i na celý den. Flitrový vzor dělá halenku atraktivnější a když se nosí během večírku, tato halenka bude mezi dámami řečem dne.

30. Blůza připravená na flitry:

Sequin Readymade Halenka

Sequin readymade s rukávy, což je další odrůda flitrového materiálu. Rukávy mohou být krátké, střední až po lokty. Flitr v plné délce bude velmi nepříjemný kvůli jeho stahovacímu efektu v průběhu skládání rukou.

Koncept používání konfekčních blůz rozhodně dává smysl, protože snižuje čas a energii, kterou dámy investují do krejčovství a instruují je, aby šily halenku podle měření, které bylo dáno, ale vždy se to děje aby došlo k menší úpravě, protože blůzy během prvního pokusu vždy perfektně nesedí. Místo toho, abyste tímto procesem prošli, díky hotové blůze, kterou lze později upravit podle tvaru těla a přizpůsobit, pokud je vůbec potřeba korekce. Hotové halenky lze také sladit s jinými barevnými saree, což je bonus, který ušetří naše peníze za nákup další halenky. Halenky s designem šperku v oblasti krku jsou vyzývavě plusovým faktorem, protože dámy obvykle nosí těžké šperky na večírek nebo svatbu, aby se vyhnuly jejich nošení nebo když jsou lidé alergičtí na zlato, pak je výhodou náušnice s kouskem šperku připojeným k výstřihu.