Halenky

20 návrhů blůzy v indickém stylu pro Sarees

Tradiční svatby na jihu jsou většinou vidět u žen v plném jihoindickém oblečení. Etikety jihoindické módy svým oblékáním připomínají zlatý svět. Kromě těžkých šperků existují odstíny sarees, které mají téměř zlatý nádech a blůzy mají také spoustu zlaté práce ve svých ozdobách a designech.

Designové jihoindické halenky jsou těžké z hedvábí a bavlny a jsou jemně vyšívané zlatými nitěmi. Chcete -li se vyrovnat s jihoindickým tradičním vzhledem, musíte dát dohromady spoustu věcí, aby vypadaly dynamicky jako jihoindické nevěsty. Úžasné šperky na loktech a krku hlavy vypadají s obvazem úžasně. Indický pocit domorodých outfitů vypadá na indických ženách úžasně. Dokonce i zahraniční dámy obdivovaly vzhled tradiční indické halenky saree.

Designové módní blůzy v jihoindickém stylu:

Můžeme vám uvést seznam nejlepších kolekcí návrhářských návrhů jihoindických blůz, které lze sešít pro vaše jihoindické saree.

1. Práce na rukávové blůze:

jihoindická halenka

Saree halenka po lokty, plně zdobená diamanty a zlatou nití, vypadá fantasticky. Jihoindická módní saree halenka neuvěřitelně přináší to nejlepší na ženském oblečení. Kontrastní saree zvyšuje krásu kombinace. Vícebarevná kombinace růžové žluté a zelené poskytne nádherný obraz a vzhled. Zatímco zlaté bodky typu polka dot na saree dávají návrháři těžký vzhled.

2. Jihoindická blůza s puffovým rukávem:

Puff Sleeve jihoindická blůza

Puffové rukávy na jižních indických halenkách saree vypadají neuvěřitelně. Tmavě modrá zlatá brochetová halenka s kontrastní zlatě zastíněnou hnědou sárí bude vypadat fantasticky. Nafouknuté rukávy a silné okraje na rukávech dodají designérskému vzhledu. Obecně jsou v jižních indických sareech do značné míry vidět zlaté okraje. Ale směs návrhů a ozdob je také vidět ve většině návrhářských sarees.

3. Jihoindická střihová pracovní halenka:

Pracovní halenka z jihoindického střihu

Jihoindické návrhářské blůzy mohou být také navrženy s řezaným opracovaným zlatým okrajem. Jemný design tradičních motivů vypadá úžasně na výstřihu a rukávech. Tmavá barva saree s vyřezávanými zlatými ohraničenými saree tvoří skvělou kombinaci. Růžová barva vypadá úžasně se zlatou prací. Saree se zlatým a krémovým středem poskytne návrhářskou svatební kolekci.

4. Jižní indická halenka se zlatým vláknem:

Pracovní blůza z jihoindické zlaté nitě

Nitě na jižních indických módních saree halenkách. Kontrastní barva jako listová zeleň se zlatou saree je módní kousek saree. Vlákna na rukávech a okraji krku vytvářejí tradiční symboly jako baju band nebo teeka na rukávech, které mají odlišný design. Zelená a červená jsou považovány za nejlepší barvy pro to, aby žena vypadala vdaná a s láskou svých manželů. Tradiční svaté barvy červená a zelená jsou nezbytností každé indické svatby.

5. Jihoindická těžká vyšívaná rukávová halenka:

Jihoindická těžká blůza s vyšívaným rukávem

Silné výšivky na rukávech jihoindických halenek saree mají bohaté a jedinečné vzory. Celoplošná diamantová práce nebo práce zari a dokonce i práce na zardoshi jsou dobře známé a běžně se používají k navrhování halenek na jižních svatbách. Kombinace růžové a oranžové je nejtrendovější kombinací dnešní módy. Špetka zlata v celé saree dává dynamický vzhled.

6. Kulatý výstřih Jižní indická blůza:

Kulatý výstřih jihoindická blůza

Jihoindické vzory halenek se zadním krkem mají různé a různé designy, které si získají srdce mnohých. Kulatý výstřih na zádech ozdobený flitry a diamanty a zardoši vypadá neuvěřitelně a náročně na svatební obřady.

7. Blůza s výstřihem do krku ve tvaru jižní Indie:

Blůza s výstřihem do krku na jihu Indie

Jihoindická žlutá saree má svůj okouzlující a tradiční význam. Zlatý nádech hranic a styl nošení sárí připomínají indickou tradici. Čtvercový výstřih na zadní a přední straně halenky může být designovým stehem k jihoindické návrhářské blůze se zadním výstřihem.

8. Jihoindická blůza s hladkým třemi čtvrtými rukávy:

Jednoduchá jihoindická blůza se třemi čtvrtými rukávy

Dlouhé rukávy se štíhlým střihem ve třech čtvrtých rukávech vypadají výjimečně, zatímco móda blůzy z jihoindické sárí vypadá neuvěřitelně. Zlatý stínovaný růžový okraj dodá vašemu oblékání půvabný vzhled. Některé ženy také dávají přednost tomu, aby nosily blůzy s úplným úzkým střihem, aby získaly na vašem vzhledu churidarový efekt.

9. Brochette s krátkým rukávem, jihoindická blůza:

Brochette s krátkým rukávem, jihoindická blůza

Brochetová halenka je oblíbená po celou dobu se směsí a ladí s jihoindickými saree halenkami. Růžová halenka s krátkým rukávem s límečkem vypadá neuvěřitelně. Oděv s vysokým límečkem na jihu indické etikety vypadá skvěle.

10. Oranžová růžová halenka Kancheepuram Saree:

Oranžová růžová halenka Kancheepuram Saree

Růžovo-oranžová jihoindická hedvábná halenka saree vypadá dnes v trendové módě nejoblíbenější. Hedvábná tkanina září leskem. Silný zlatý okraj také vypadá neuvěřitelně s obyčejnou barvou na zbytku blůzy.

11. Široká hraniční halenka Kanjivaram:

Široká hraniční halenka Kanjivaram

Tkanina kanjivaram z jižních indických módních saree blůz vypadá na pohled úžasně úžasně. Oranžová a zelená saree s kontrastní tmavou barvou s širokými okraji vypadá úžasně. Vaani Kapoor se krásně obléká do sárí Kanjivaram s dokonalými šperky a opravdu dokonalým účesem.

12. Vícebarevná jihoindická bavlněná saree halenka:

Vícebarevná jihoindická bavlněná saree halenka

Vícebarevná jihoindická bavlněná saree halenka s dlouhým rukávem halenky vypadá skvěle na nošení. Tmavé barvy jsou odlišeny a zlaté okraje vypadají na saree dynamicky. Jižní bavlna je také považována za nejlepší materiál pro nošení v indických letních dnech.

13. Zlatá saree halenka ve stylu Kerala:

Zlatá saree halenka ve stylu Kerala

Bílá sárí se zlatým okrajem v jihoindickém přízvuku vypadá na ženy neuvěřitelně. Bílá veni, která se vždy hodí do účesu jihoindické halenky saree na sobě ženské zápasy se saree, vypadá úžasně. Zlatá blůza ve stylu vlastního embosování se k takové saree skvěle hodí. Krásné herečky se rády oblékají do jihoindického oblečení s jednoduchostí a bohatstvím.

14. Jihoindická svatební blůza bez rukávů:

Jihoindická svatební blůza bez rukávů

Svatební saree halenka jihoindické módní návrhářky je často bílá nebo krémová s červenými okraji. Zlatá obyčejná halenka se vzorem bez rukávů také vypadá úchvatně a v trendu módy. Halenky bez rukávů se jen zřídka nosí, když je potřeba tradiční vzhled. Existují však módní dámy, které rády přinášejí změnu v tradicích.

15. Halenka s bavlněnou bavlnou Saree s podšívkou:

Saree halenka s bavlněným potiskem s podšívkou

Saree halenka z jihoindického hedvábí, v bílé a tištěné blůze vypadají neuvěřitelně. Blůza s podšívkou s různými barvami v ní prošitá tříčtvrtečními rukávy a vysokým krkem vypadá výjimečně. Krémová nebo špinavě bílá saree s podšitou blůzou ve stylu košile vám rozhodně dodá elegantní vzhled.

16. Blůza Zari Border Sleeve:

Blůza s okrajovým rukávem Zari

Jihoindická módní halenka saree s hedvábným zlatým lemovaným designem vypadá jako oblíbená u všech dam. Vzor je vyroben takovým způsobem, že se skvěle hodí na jakoukoli svatební funkci nebo událost. Zlatá zari práce na rukávech po lokty vypadá neuvěřitelně. Brokát a hedvábný brokát se velmi často nosí v indických obřadech kvůli své práci se zlatou nití.

17. Návrhářka Pattu Saree s jedinečnou blůzou:

Návrhářka Pattu Saree s jedinečnou blůzou

Návrhářská červená pattu saree z jihoindické módní saree blůzy vypadá úžasně a výjimečně, když ji nosíte s blůzou zcela opačnou k látce. Díky barvě popela ze síťoviny je váš vzhled neuvěřitelně úžasný. Červené, bílé a krémové sarey jsou v jihoindických manželstvích nezbytností. Zatímco tmavé barvy jako fialová, oranžová, zelená jsou také považovány za oblíbené mezi dámami na jihu.

18. Halenka z etnické uppadské hedvábí z jižní Indie Saree:

Etnická uppada hedvábná jihoindická saree halenka

Uppada hedvábí z jihoindické tkaniny je dobře známá a obdivovaná značka saree. Etnický vzhled saree vypadá úžasně. Látka je tvrdá, takže zůstává na těle tuhá. Díky vzhledu se budete cítit mimo obec. Blůza s rukávy po lokty vypadá neuvěřitelně jako jihoindický vzor blůzy.

19. Poslední halenka Talambralu Saree:

Nejnovější halenka Talambralu Saree

Talambralu sarees vypadají extravagantně na hranici návrháře se zlatou nití, která se provádí rukama. Návrhářská blůza z jižní indické módní saree vypadá na indických nevěstách úchvatně. Květinový ručně vyrobený okraj saree vypadá úžasně se zlatým a růžovým odstínem se smetanovou celkovou saree. Blůza s ohraničeným pufovaným rukávem dodává roztomilý vzhled.

20. Krásný vzor halenky pro Pattu Saree:

Krásný vzor blůzy pro Pattu Saree

Pattu saree s tmavými barvami vypadá neuvěřitelně ohromující. Designový jihoindický blůzový design prodlouženého rukávu může být ozdoben diamantovým lemem ve středu lze odlišit návrhářskou blůzu. Tmavě modrá saree se zlatým tlustým okrajem a tmavě kaštanová halenka se zlatým patchworkem může být rozhodně návrhářskou svatební kolekcí.

Jihoindické sarey mají také velkou škálu materiálu. V typech a provedeních jihoindických sárí nikdy nebyl nedostatek. Existují velmi slavné moje bolavé krepy, Puttapaka sarees, Pochampally sarees, Narayanpet a Bavajipet sarees, které vypadají skvěle na indických ženách. Sarees Konrad a Kancheepuram a kKanjivaram sarees mají své různé styly. Designové blůzy, které se nejlépe hodí k různým sareám, vypadají na jihoindickém dotyku nádherně. Svatby jihoindických tradic vítají nejlepší hedvábí z jihu textilu. Sbírky jihoindických sárí mají rozmanitost, že plný šatník můžete mít pouze s jihoindickým oblečením.