Halenky

15 tradičních vzorů zadního krku halenky pro Pattu Sarees

Pattu sarees jsou ty, které náhodou dobře udržují tradici. Je velký na zari, výšivkách a všemožných těžkých pracích. Tyto sárky byly často vyhrazeny pro zvláštní pozvánky a příležitosti, jako jsou manželství. Vaše blůza by měla vždy odpovídat stylu a kráse saree, kterou si vyberete. Pattu saree v dnešní době najdete snadno, ale pokud si nevyberete ten správný design pro svůj výběr, celá show je technicky zničená. Sárí jsou opravdu známí a velmi populární, zejména v jižní Indii. Když mluvíme o blůze, jsou stejně žádané, takže cena se může trochu dostat na vyšší stranu, ale nic, co si nemůžete dovolit. Vaše saree by měla mít atraktivní blůzu, s níž by se měla spárovat.

Návrhy halenky se zadním výstřihem pro Pattu Sarees

Nejnovější a krásné modely halenek se zadním výstřihem pro Pattu Sarees s obrázky:

Zde je 15 nejlepších možností designu zadního krku halenky pattu saree, které na vás čekají ve frontě.

1. Hluboká modrá halenka:

Vzory zadního krku halenky pro pattu sarees1

První design zadního krku halenky pro pattu saree, který zde vidíte, je nádherný styl bez zádech, téměř. Zde je styl spíše fantazijní, s kameny kolem kulaté štěrbiny. Tento design je ideální pro ženy, které se rozhodnou být odvážné navzdory dodržování tradic.

2. Zelená halenka pro Pattu Sarees:

Návrhy halenky se zadním výstřihem pro pattu sarees2

Můžeme předpokládat, že krásná složitá kamenická práce je první věcí, které si zde na blůze všimnete. Vypadá to, že se bude nevěstě dobře hodit, kvůli designu a tomu, jak je v ní zakryt téměř každý centimetr blůzy.

3. Halenka Orange Pattu Saree:

Návrhy na blůze se zadním výstřihem pro pattu sarees3

Seznam návrhů zadního krku halenky Pattu nemůže zůstat bez tohoto krásného designu. Celý vzor na zádech je naprosto stejně kreativní, jak jen může být. Tenhle je ideální pro pattu saree, které jste si nechali rezervované na poličce pro svůj svatební den.

4. Blůza zelené Pattu Saree:

Vzory krku s blůzou na pattu sarees4

Další zelená, kterou zde vidíte, je více z kamene a korálků než z výšivek, ale to nezabrání tomu, aby byla vyloženě fascinující.!

5. Blůza s hlubokým výstřihem do V:

Vzory zadního krku halenky pro pattu sarees5

Tato halenka bude skvělým hlediskem, pokud hledáte návrhy zadního krku pro halenky pattu. Prestižní vzhled blůzy může navzdory jednoduchosti znamenat drahý nákup, ale když se zeptáte, zjistíte, jak si téměř každý myslí, že to stálo za cenu, kterou musel zaplatit.

6. Obyčejná zelená halenka:

Návrhy na blůze se zadním výstřihem pro pattu sarees6

Až na drobné výšivky na rukávech je halenka většinou jednoduchá. Design je však jedinečný a potěší vás, jakmile si halenku obléknete.

7. Blůza Pattu Saree na krku:

Návrhy na blůzu se zadním výstřihem pro pattu sarees7

Jediný design, který zde vidíte, je odvážný krok, protože je téměř bez zád. Mělo by se nejlépe nosit s nízkými výšivkami pattu sarees, protože to umožňuje blůze její podíl pozornosti.

8. Halenka Red and Golden Pattu Saree:

Návrhy na blůze se zadním výstřihem pro pattu sarees8

Další design zadního krku halenky pattu saree z knihy klasického vzhledu, tato blůza vám určitě přinese ty nejlepší funkce, jakmile ji budete nosit s pattu saree. Nemělo by být příliš těžké představit si sebe v tomto, pokud jste spíše tradiční druh.

9. Blůza s červeným zadním háčkem:

Návrhy na blůze se zadním výstřihem pro pattu sarees9

V této tradiční blůze zůstaly zachovány všechny odstíny střízlivosti a pokud věříte v dodržování všeho ohledně svého etnika, bude tato blůza vaší ideální volbou pro tento den. Rukávy ve stylu saka vypadají přitažlivě a mají třpytky do načervenalého nádechu, což celkově kontrastuje k dobrému.

10. Blůza Blue Slit:

Návrhy na blůze se zadním výstřihem pro pattu sarees10

S takovou královskou modrou barvou a vyšívacími pracemi potřebujeme dokonce zpívat chválu tohoto vzoru zadního krku halenky pro pattu sarees? Vypovídá to samo za sebe a pravděpodobně jste dostatečně přesvědčeni.

11. Blůza s hlubokým výstřihem z modrého hedvábí:

Návrhy na blůze se zadním výstřihem pro pattu sarees11

Pattu saree s hedvábnou blůzou je jednou z nejstarších kombinací a zde pro změnu představujeme halenku s hlubokým krkem a stočenou šňůrkou. Podívejte se na malé kameny rozmístěné po celé ploše, díky nimž halenka vypadá přitažlivěji.

12. Blůza s vyšívanou modrou šňůrkou:

Návrhy na blůze se zadním výstřihem pro pattu sarees12

Práce stříbrných nití na rukávech skutečně působí jako určující faktor pro design halenky, který zde vidíte. Je to trendy, ale stejně neobvyklé s výraznou sadou modrých šňůr, které se setkávají u trojúhelníkového designu u krku.

13. Zlatá halenka s výšivkou:

Návrhy na blůze se zadním výstřihem pro pattu sarees13

Návrhářská blůza pattu saree, kterou vidíte zde, se liší od ostatních, které jste viděli v seznamu, protože obě strany blůzy mají bezchybně stejný složitý design.

14. Halenka s hlubokým výstřihem s plným rukávem:

Návrhy na blůze se zadním výstřihem pro pattu sarees14

Barevná kombinace tohoto modelu designu zadního krku halenky pattu saree je velmi odlišná, a proto zajímavá pro oko. Určitě na vás upoutá pozornost díky krásné výšivce blůzy a hlubokému krku, který zvedá oomph.

15. Blůza Patru Saree s čistým krkem:

Návrhy halenky se zadním výstřihem pro pattu sarees15

Nikdo nemůže a nebude chtít odolat tomu, aby na vás měla svou nerozdělenou pozornost s touto závěrečnou blůzou na seznamu. Mezi designy zadního krku halenky pro pattu sarees má tento nádech odlišnosti, protože je stylový, ale moderní.

Mnoho žen má tendenci kompromitovat kvalitu blůzy, kterou si vyberou s pattu saree, za předpokladu, že se saree postará o práci, ale to je věc s drahými sarees, jejich blůzy musí být také dokonalé. I když budete zodpovědná za blůzu, kterou si vyberete, můžete to využít jako výhodu a vybrat si ideální, které odpovídají vašemu stylu, takže se nemusíte spokojit s něčím, v čem se nechcete vidět.