Halenky

15 moderních katalogů návrhů halenek bez rukávů v roce 2021

Blůzy bez rukávů jsou v poslední době stále oblíbenější. Tyto blůzy patří k nejpohodlnějším oděvům indických žen a nosí je téměř každá Bhartiya Nari. Existuje mnoho návrhových vzorů, kterými se tato halenka řídí, a některé z nejlepších budou uvedeny v tomto článku, jen pro vás.

Atraktivní vzory halenek bez rukávů pro sárky s obrázky:

V současné době jsou halenky bez rukávů jedním z nejoblíbenějších a nejmodernějších designů. Tento článek přichází s různými vzory halenek bez rukávů pro saree s obrázky pro vás, vhodnými pro každou příležitost.

1. Formální halenka bez rukávů:

Návrhy halenek bez rukávů

Už jste viděli tuto konkrétní návrhářskou blůzu? Asi ne. Je to jeden z nejlépe vypadajících oděvních předmětů, které spadají pod vzory halenek bez rukávů. Tato konkrétní blůza má opravdu dobrý design směrem ke krku a celá blůza je velmi dobře zdobená malými složitými vzory. Blůza má formální atmosféru a lze ji nosit na firemních večírcích a událostech.

2. Návrhář blůzy bez rukávů:

Návrhy halenek bez rukávů-návrhář bez rukávů 2

Kdo věděl, že halenka bez rukávů může být tak krásná? Tato konkrétní blůza má na zádech opravdu úžasný vzor a je pravděpodobně jednou z nejlépe vypadajících v návrhářském světě právě teď. Blůzový vzor bez rukávů usnadňuje nošení a malé složité vzory na zádech jsou také docela úžasné. Blůza je také blůza s nízkým výstřihem, a proto ji lze sportovat v horkých létech.

3. Design blůzy celebrit bez rukávů:

Návrhy blůz bez rukávů-Blůza celebrit bez rukávů 3

Pokud se chcete postarat o vzhled celebrit, je tato blůza pravděpodobně nejlepší. Blůza má vpředu sexy třpytivý vzor a podpůrné popruhy vypadají jako diamant. Blůza je lesklá zleva doprava a bezpochyby je design této blůzy jedním z nejlepších designů halenek bez rukávů. Je to perfektní společenská halenka a dá se sportovat i při jiných příležitostech. Kromě toho, že je stylový, je také velmi pohodlný. Jedná se o jednu z dokonalých návrhářských blůz pro krásnou návrhářskou saree.

4. Halenka bez rukávů s metalickým designem:

Návrhy halenek bez rukávů-metalická návrhářská blůza 4

Jedná se o další dobře vypadající návrhářskou halenku bez rukávů, která má metalickou barvu. Halenka vypadá velmi krásně odshora dolů a jde ruku v ruce se saree. Je to jedna z těch blůz, které lze efektivně sportovat se saree. Blůza bude ideální pro nošení na večírku, a pokud máte štíhlou a fit postavu jako Shilpa nebo někde poblíž, je to perfektní blůza pro ženu, jako jste vy.

5. Halenka návrháře bez rukávů s plným krkem:

Návrhy na blůzy bez rukávů-Červená blůza bez rukávů pro návrháře 5

Tato dobře vypadající návrhářská blůza je pravděpodobně jednou z nejlepších věcí, pokud jde o halenky bez rukávů. Blůza má na pravé straně roztomilý a rozkošný vzor, ​​a to je hlavní atrakcí této blůzy. Pokud potřebujete dobrou blůzu, kterou můžete mít na večírku, bude to pro vás jedna z nejlepších blůz. Bude to ruku v ruce s červeným hedvábným sárí, a pokud jste vysoká, budete moci přinést to nejlepší z tohoto tradičního indického dámského oděvu.

6. Jednoduchá obyčejná zelená halenka bez rukávů:

Návrhy halenek bez rukávů-Zelená halenka bez rukávů 6

Připravujete se vypadat krásně při náboženské příležitosti? To bude ten nejlepší stylingový společník pro ten den. Tato krásná halenka má na bocích nádherný vzor s růžovým okrajem. Celá blůza vypadá docela pohodlně a je bezpochyby jedním z nejlépe vypadajících indických oděvů, které jste kdy prošli. Tato krásná halenka bez rukávů se perfektně hodí pro jakýkoli typ saree.

7. Květinová halenka bez rukávů:

Návrhy halenek bez rukávů-květinová halenka bez rukávů 7

Jedná se o velmi dobře vypadající design květinové halenky bez rukávů, který má opravdu skvělý vzor; květinový vzor činí tuto halenku mnohem lákavější než všechny barevné halenky bez rukávů, které uvidíte po celý život. Bude vhodný pro všechny slavnostní příležitosti. Tento design je jedním z nejlepších a nejnovějších designů halenek bez rukávů pro všechny hedvábné sarey.

8. Zpět otevřené korálky Bez rukávů pro blůzy:

Návrhy halenek bez rukávů-korálky Bez rukávů pro blůzy 8

Hledáte trendovou halenku bez rukávů na sport v letní sezóně? To je pravděpodobně jeden z nejtrendovějších, které najdete. Vzadu se vyznačuje krajkovým a korálkovým designem, a přestože je stylový, materiál této blůzy je velmi pohodlný.

9. Jihoindická blůza bez rukávů:

Návrhy halenek bez rukávů-Jihoindická návrhářská blůza 9

Tato konkrétní blůza zlaté barvy je dodávána se třpytivými přílohami, díky nimž je nyní jedna z nejlepších blůz na trhu. Blůza má krásné zlaté vzory provedené na saree, díky čemuž je tento vzhled vhodný pro tuto konkrétní saree.

10. Lesklá červená svůdná blůza bez rukávů:

Lesklá červená svůdná návrhářská halenka bez rukávů 10

Tato konkrétní červená návrhářská blůza má lesklý vzor a malé a složité designy provedené na saree se nějak shodují s blůzou a dělají z ní perfektní kombinaci, kterou si indické ženy mohou dopřát na svých oblíbených akcích.

11. Blůza bez rukávů s barevnými přílohami:

Blůza bez rukávů s barevnými přílohami 11

To je pravděpodobně jeden z okouzlujících vzorů halenek, kterými kdy projdete. Má sportovní barevné doplňky na přední i zadní straně. Tyto jemné přílohy jsou pravděpodobně nejlepší atraktivní vlastností této blůzy.

12. Zlatá blůza bez rukávů:

Návrhy halenek bez rukávů-Zlatá halenka bez rukávů 12

Tato konkrétní designová halenka bez rukávů bude vhodná pro hedvábné sarey. Je to velmi krásné a je k němu připojena atraktivní záře. Blůza jde nějak ruku v ruce se saree. Hnědý jemný design provedený na saree je ještě krásnější díky zlaté halence.

13. Značková červená halenka bez rukávů pro svatby:

Návrhy halenek bez rukávů-značková červená blůza bez rukávů pro svatby 13

Tato konkrétní svatební halenka bez rukávů je možná jednou z nejlépe vypadajících blůz všech dob. Vzor na něm provedený je velmi krásný. Malé složité návrhy na něm provedené jsou pravděpodobně nejlepšími, které v této sezóně uvidíte.

14. Excentrický design halenky bez rukávů:

Návrhy halenek bez rukávů-Blůza celebrit bez rukávů pro štíhlé ženy 14

Tato konkrétní blůza vyžaduje typ těla, protože její širší verze nebude lákavá jako tato. Díky složitému vzoru na něm vypadá velmi krásně. Žádný jiný design blůzy nemůže porazit tuto barevnou a atraktivní halenku bez rukávů.

15. Stříbrná blůza bez rukávů:

Bez rukávů-halenka-vzory-stříbrná-bez rukávů-halenka-15

Tato konkrétní halenka bude vhodná pro vyprané nebo vybledlé sarey. Má jiskřivý nádech a je jednou z návrhářských halenek, které by se měly nosit s obyčejnými sareami.

Mnoho žen miluje nosit halenky bez rukávů se svými sárami. To bylo častěji pozorováno u žen z východu. V zemi však existují různé části; tento typ halenkových rukávů bez rukávů, kde to ženy preferují.