GM dieta

Stravovací den GM dieta 4. den: zhubněte s banány a mlékem

Dobré zprávy! Jste ve 4. dni 7denního programu hubnutí GM diety, což znamená, že se blížíte svému milníku. Dnešní den bude o konzumaci banánů a mléka, po kterých jste první 3 dny diety velmi toužili. Jde jen o 2složkovou dietu? Podívejme se, jak vypadá GM dietní plán- 4. den, spolu s nezbytným plánováním a přípravou, které vám pomohou projít hladce.

TOC:

Jak připravit své tělo na GM dietu den 4?

GM dietní jídelníček 4. den

Cvičení GM dieta 4. den

Potraviny, kterým je třeba se vyhnout v den GM diety 4

Proč to funguje?

Jak se budete cítit na konci dne GM diety 4?

FAQ

GM dieta Den 4

Jak připravit své tělo na GM dietu – 4. den?:

Čtvrtý den plánu GM diety přináší některé neobvyklé diety pro program hubnutí! Dnes musíte své tělo připravit na třísložkovou dietu obsahující GM dietní polévku, banány a mléko. Nemůžete se vplížit do jiných potravin, včetně ovoce nebo zeleniny. Svým způsobem se tedy musíte psychicky připravit na dodržování mírně „nudné“ diety!

O reakci těla se však nemusíte starat. Den 1, 2 a 3 jej již připravil na neočekávanou změnu stravy. Ve 4. dni se tedy pravděpodobně budete cítit aktivní a lehčí. Také jste zachráněni před intenzivní přípravou jídla, protože je to všechno o banánu a mléce!

GM dieta – ukázkový jídelníček na 4. den:

4. den doporučujeme udělat si zásoby banánů a mléka. Vyhněte se plnotučnému mléku a držte se s nízkým obsahem tuku. Pokud jste vegani, můžete si vybrat alternativy na rostlinné bázi, jako je ovesné mléko, sójové mléko, mandlové mléko atd. Pokud nenávidíte banány, vyberte si ovoce bohaté na sacharidy, jako je mango, meloun, kiwi atd..

Jako každý jiný den programu si připravte dobré množství GM polévky ke konzumaci spolu s uvedeným seznamem potravin.

Podívejme se nyní na ukázkový GM dietní den 4:

Snídaně:

Začněte den jedním nebo dvěma celými banány a sklenicí teplého odstředěného mléka (nebo veganského mléka). Banány můžete také nakrájet na tenké plátky a přidat je do misky mléka, abyste nahradili ranní cereálie.

Dopolední svačina:

Můžete si dát 1 banán a 1-2 sklenice vody. Udržujte svačinu lehké a snadné na bříšku.

Oběd:

Připravte si koktejl s 1 nebo 2 banány a jednou sklenicí mléka. Někteří lidé dávají přednost přidávání příchutí, jako je kakaový prášek. Můžete to tedy také zkusit. Ujistěte se, že pijete správné množství, abyste uspokojili hladinu hladu. K tomu si dejte misku GM dietní polévky.

Večerní svačina:

Pijte jeden nebo dva banány a vypijte 1-2 sklenice vody. Vyzkoušejte také mraženou banánovou zmrzlinu, kterou lze připravit zmrazením dvou banánů a rozmixováním na hladkou pastu. V případě potřeby přidejte mléko, ale vyhýbejte se cukru.

Večeře:

Dejte si 1-2 banány a sklenici teplého mléka. Je dovoleno konzumovat GM dietní polévku k doplnění energetické hladiny a neutralizaci vašich chuťových pohárků.

POZNÁMKA:

 • Indická verze GM Diet 4 se nijak neliší od původní tabulky, protože banány jsou v Indii hojně dostupné.
 • Ujistěte se, že pijete správné množství vody, abyste se vyhnuli dehydrataci.
 • Pokuste se omezit počet banánů na 6 (malý) a 4 (velký) (ovoce podle toho rozdělte na celý den)
 • Není povolen cukr ani sladidla

GM dieta – cvičení 4. den:

Vzhledem k tomu, že čtvrtý den jíte dietu bohatou na sacharidy, můžete cvičit středně intenzivně. Začněte chodit do posilovny nebo jděte na rychlou chůzi, běhání, jógu atd. Můžete také cvičit některá dechová cvičení k očištění těla a mysli. Intenzivní cvičení se nedoporučuje, protože vaše tělo na to ještě nemusí být připraveno.

Potraviny, kterým je třeba se při dietě GM vyhnout – 4. den:

Čtvrtý den plánu GM diety máte dlouhý seznam potravin, kterým můžete říci NE:

 • Ovoce
 • Zelenina jiná než uvedená pro GM dietní polévku
 • Plnotučné mléko
 • Zrna
 • Čočka
 • Luštěniny
 • Mléko jiné než odstředěné mléko
 • Vejce
 • Maso
 • Alkohol
 • Cukr, umělá sladidla

Proč to funguje?

Odborníci, kteří tuto dietu navrhli, uvádějí, že první 3 dny jsou plné potravin bohatých na vlákninu, které dokážou vypudit toxiny a dokonce i klíčové minerály. Při tomto detoxikačním procesu se ztrácí živiny jako sodík a draslík a je důležité je dodávat zpět do systému. 4. den to děláte konzumací banánů po celý den. Pití obohaceného mléka může rychle dodat tělu vápník a vitamín D..

Jak se budete cítit na konci GM diety – 4. den?

Mnoho lidí, kteří se zapojili do programu GM diety, se domnívalo, že 4. den je skutečným testem vytrvalosti. Jíst celodenní banánovou a mléčnou dietu není snadné, zvláště poté, co jste si předchozí dny zvykli na chutné ovoce a pečenou zeleninu. Zatím to ale nevzdávejte, protože jídla se v příštích dnech zlepší a vaše výsledky hubnutí také!

V tento den se pravděpodobně budete cítit aktivnější, energičtější, bez bolesti hlavy. To je dobré znamení, že si tělo na změnu zvyká a dobře reaguje.

Na konci GM diety- 4. den se budete cítit mnohem sebevědoměji než kdy dříve. Jsme si jisti, že se těšíte na 5. den GM diety, která má pro vás opravdu „dobré“ jídlo. Udržujte tedy svou motivaci na stabilní úrovni a počkejte, až v následujících dnech přijde skutečná změna!

ODMÍTNUTÍ: Obsah napsaný v tomto článku slouží pouze k informačním účelům a není určen jako náhrada odborné lékařské pomoci. Než vyzkoušíte jakýkoli nový dietní plán, včetně plánu uvedeného v tomto článku, musíte vyhledat radu lékaře nebo vyškoleného praktického lékaře..

Časté dotazy:

1. Pokud je při GM dietě – 4. den povoleno mléko, mohu si k němu dát kávu nebo čaj?

Odpověď: Ne! Káva a čaj obsahují kofein, který může narušit váš metabolismus a trávení. Vyhněte se tedy těmto dvěma nápojům. Místo toho můžete vypít 1-2 šálky bylinného čaje nebo limetkové šťávy. Nepřidávejte do něj cukr ani jiné sladidlo.

2. Mám chuť na podmáslí v den GM diety 4. Je to v pořádku?

Odpověď: Někteří lidé říkají, že podmáslí funguje dobře čtvrtý den GM diety. Jen se ujistěte, že jste ji dobře zředili vodou. Nekonzumujte jogurt nebo tvaroh s plnotučným mlékem. Odstraňte mastnou, krémovou vrstvu, abyste omezili nepotřebné tuky.

3. Je med povolen s mlékem?

Odpověď: Ačkoli je med přírodní sladidlo, obsahuje cukry. Proto nemůže být součástí stravy. Pokuste se omezit chuť na sladké. Místo toho myslete na možný výsledek programu, který by odvrátil vaši mysl.